Автор Тема: Пдтримаємо проведення фестиваля "ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ" 2007.  (Прочитано 46242 раз)

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.


В другом бы случае просто посмеялся, но этот бред на меня чего то тоску навеял.....или я не допер юмора...

З.Ы. Не так давно, вы мне советовали овечать за себя, а не за всех, когда я написал "раздутый фестиваль". Так может и вы не будете пытаться решать за всех. Все таки большинство все таки ЗА фестиваль. Тем более если организаторы пересмотрят раздел ненормативки и бодиарта. Я видел предварительный план проведения фестиваля. На этот год он весьма неплох.
А где я пишу "мы". Я озвучиваю в даной ветке сугубо свое индивидуальное мнение. Кое кто писал что то вроде  "для нас гуляйпольцев лучше антивирус чем фестиваль".Поправь в деталях, точно не помню кроме " для нас гуляйпольцев". Ветки просто той нет уже.. Жаль

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Пдтримаємо проведення фестиваля "ДЕНЬ Н
« Ответ #16 : Июня 18, 2007, 13:22:10 »
Цитата: Free thinker
Ответ #322 : Августа 31, 2006, 18:10:07
Це все добре, але...
Хочу звернутись до К. Омельченко. Чи плануєте ви проведення фесту на той рік саме тут?
Фестиваль це свято яке вселяє надію населенню району в подальшому
 продовженні культурних подій які останнім часом були відсутні.
 Гуляйпільці зацікавлені в фестивалі який починає відроджувати
 культурні та духовні цінності в серцях простих громадян і який
 безпосередньо повязаний з легендарною особистістю нашого земляка Н.І. Махно.
Але озираючись назад і проаналізувавши недоліки в організації і проведенні цьогорічного фесту
я думаю що треба створити місцеву ланку оргкомітету яка б вирішувала такі питаня (донесеня інформації населеню, розміщеня гостей і учасників, питань з харчуванням, екскурсії, транспорт і таке інше)
Бо провівши деяке опитування я прийшов до висновку, що якщо на той рік фесту не буде дуже багато людей зневіряться в організаторах і власне самій, до речі чудовій ідеї фестивалю. І це не просто слова.

http://www.gulaypole.info/forum/index.php?topic=186.msg3164#msg3164

И почему  вы в прошлом году ненормативную лексику к вниманию не брали ?

ЗЫ Я конечно понимаю,  что с моей стороны это не очень порядочно но ...
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Ксенія Омельченко

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +1/-0
    • Просмотр профиля
Free thinker, а Вам не соромно? Як Ви будете мены в очі дивитись? Ненавиджу лицемірів. Чому ж Ви приїзжали до нас після фестивалю а так наполегливо хотіли отримати офіційне представництво від нас для збирання коштів?Тпекр я розумію, а нам потім відповідати. Добре що тоді я та Олесь не поспішили цього робити. На цей рік і дійсно після переговорів з місцевої владою, формат зміниться, питання з матами та боі-артом вирішена. І за нас говорити Вам я не раджу.

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Очевидно тогда фестиваль нравился, а теперь перестал :)
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Free thinker, а Вам не соромно? Як Ви будете мены в очі дивитись? Ненавиджу лицемірів. Чому ж Ви приїзжали до нас після фестивалю а так наполегливо хотіли отримати офіційне представництво від нас для збирання коштів?Тпекр я розумію, а нам потім відповідати. Добре що тоді я та Олесь не поспішили цього робити. На цей рік і дійсно після переговорів з місцевої владою, формат зміниться, питання з матами та боі-артом вирішена. І за нас говорити Вам я не раджу.
В чому виражається моє лицемірство??? Які кошти??? Ми всього навсього збиралися залучити спонсорів з якими мали попередні домовленості.  Кошти були б і без вас залучені, але для цього треба були якісь повноваженя.Також були попередні домовленості з іншими потенційними, навіть з дальнього зарубіжжя організаціями про участь і допомогу. Тепер це не має значеня..поїзд пішов. А що касається матюччя позиція і тоді і зараз була однаковою. Де лицемірство????

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
В жизни это нормальное явление, когда меняется мнение. Просто необязательно при этом унижать других.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

gulaypole.info



Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Очевидно тогда фестиваль нравился, а теперь перестал :)
,Было время переосмыслить. Был также проведен независимый опрос общественого мнения.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
В жизни это нормальное явление, когда меняется мнение. Просто необязательно при этом унижать других.
Прийми ліки

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
В жизни это нормальное явление, когда меняется мнение. Просто необязательно при этом унижать других.
Прийми ліки

Спасибо, что доказали мою правоту.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
В жизни это нормальное явление, когда меняется мнение. Просто необязательно при этом унижать других.
Прийми ліки

БАН - 10 дней. За регулярные личные оскорбления других участников форума.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Ксенія Омельченко

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +1/-0
    • Просмотр профиля

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Вот вы говорите матюки-матюки...
А тут вот http://eltheriol.livejournal.com/230609.html
Так, что скоро и у нас матюки зарегулируют и возьмутся за белье
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Блин. Даже нет слов. Это ж надо. :oops:
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
   Я в зимку ненароком був у Запоріжжі на площі Жовтневій на концерті під відкритим небом, за дві години наслухався і надивився такого, що відпало бажання надовго їздити на шоу в Запоріжжя. І звичайно начальники з білого дому цього в себе під носом не замічають. Тому треба дивитися в глубину цієї проблеми; є містечко в далині від Запоріжжя багате на корисні копалини (Уран , Золото, залізна руда, вугілля і ще багато дуже рідкістних мінералів і металів) намічається перспектива тихенько без зайвих проблем його копати. По друге з Гуляйполя 100 років назад почалися проблеми для влади. За роки війни ні одному Гуляйпільцю не дали звання Героя, думаєте просто так, невже наші земляки воювали гірше за інших? Червоненко приблизно рік назад говорив "я махновщини не потерплю". За послідні пару років ні одне підприємство так і не почало в нашому місті працювати. Так що, фестиваль який збирає більше одного журналіста в плани влади не входить.
      Виходить треба читати тему с початку, писати, їхати в Запоріжжя і розповідати бюракратам хто є хто і на чиї кошти вони живуть. У Неміча запитувати чого він там сдить.
   Уявіть чоловік 20 під ОДА з плакатами "даєш фестиваль", журналісти, ТВ, у Фролова шок, виговор за те, що не домовився з народом....... Коли рік назад в інтуристі була пресконференція "Гуляйпільської Громади" на тему кар"єра, керівництво обласної ради в той день скосила невідома хвороба. Вони ділові коли ми мовчимо...   
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Да правда гуляйпільські чиновники на яких відкриті кримінальні справи в Червоненка користуються повагою.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.