Автор Тема: Фестиваль в Гуляйполе 2007  (Прочитано 175396 раз)

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #240 : Августа 20, 2007, 18:56:43 »
2 Patriot: мені стало сумно,коли побачив перелік гуртів що там гратимуть
 
  Так і не слухай! вмикай "Эхо Москви" і насолоджуйся життям.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

GP-Фреnd

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #241 : Августа 21, 2007, 10:06:15 »
"Эхо Москви" нехай слухає Москва..не в тому справа..за гуляйпольців прикро..будете слухать якусь мертву петушню..
"..и кто супротив нас-мы на них войной.."

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #242 : Августа 21, 2007, 10:59:51 »
за гуляйпольців прикро..будете слухать якусь мертву петушню..

Со всем уважением. Позвольте гуляйпольцам самим решать, будет им прыкро, а что нет. А то много вас таких, "Верещагиных".  Фестиваль андеграундовый. Музыка соответствующая.

Но это опять же,  мое личное мнение. Которое Вашему может не соответствовать.  И если уж случилось так, что мое мнение не такое как Ваше, я надеюсь это не будет причиной обьявления войны в мой адрес.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Slipa

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 18
  • Карма: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #243 : Августа 21, 2007, 11:12:38 »
"Эхо Москви" нехай слухає Москва..не в тому справа..за гуляйпольців прикро..будете слухать якусь мертву петушню..
За гуляйпільців не переживай - самі вирішать, насильно ніхто нікого заганяти не буде. Цікаво, звідки береться така кількісь заздрісників, яка мотивація в цих людей? Якісь розмови про те що і як було б краще. Візьміть і зробіть краще! Не можете - нічого теревені розводити. А щодо "Мертвого Півня" - "Кипелов" і поряд не стояв.

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #244 : Августа 21, 2007, 11:26:38 »
Як мінімум щоб стверджувати добре це чи погано  для міста достатньо провести міський референдум. От у випадку якщо більшість населення покаже, що провдення фестивалю це негативне міроприємство і є неприйнятним для нашого міста, тоді можна говорити, що це так.
От противники фестивалю як мінімум могли б почати з цього.

Ну це знову-ж. Моя приватна думка, яка може не співпадати з думками інших людей.

І взагалі на мою думку це досить дивне явище, що противники фестивалю розпинаються на інтернет форумі, в якому в принципі десятка два - три активних учасників.  Щоб чогось добитись треба діяти в реальному житті на реальних вулицях, а не виливати жовч на віртуальних співрозмовників. Вибачте, якщо кого скривдив. Накипіло просто.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

GP-Фреnd

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #245 : Августа 21, 2007, 12:49:02 »
03,01,2007 в м.Гуляйполе проходила конференція з приводу приїзда делегації московських анархистів на чолі з С.Шведовим(махно.ру)..були присутні голова адміністрації та інши представники місцевого населення віком від 16 до 80 років..коли зайшла мова про фест-2006,жодна людина не підтримала думку про проведення фесту-2007..відгуки були тільки негативні..мені теж довелося там побувати тому інформація достовірна..залишається питання:Якими обіцянками Барикада нагодувала місцеву владу в цьому році?..а так звісно вирішувати гуляйпольцям
"..и кто супротив нас-мы на них войной.."

gulaypole.info

Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #245 : Августа 21, 2007, 12:49:02 »


Антонич

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 9
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #246 : Августа 21, 2007, 12:51:10 »
Free thinker писал:"..Не буду вдаватися в деталі, але наша сторона вже на той час мала попередні домовленності з деякими російськими групами і деякими українськими що до участі у фесті (групи достойні).."    это действительно так..могли приехать "Кипелов","Монгол Шуудан" и "ВВ"..только не к Барикаде естессно..ну не будем вдаваться в детали 8)

 ;D
Ну звичайно. Я, наприклад, не проти U2 почути в Гуляйполі. Чи Radiohead. Чи Massive Attack. Але ж справа зовсім не в цьому

Суть в тому, що люди (оргкомітет фесту) організовують подію, що цікава багатьом людям - і місцевим (що складають дуже приємне враження), і приїжджим.
Мені подобається ідея "Чиновники святкують в Києві, а нормальні люди їдуть в Гуляйполе" (з Києва зокрема ;). Мені подобаються цінності і підхід організаторів (вони могли б просто заробляти гроши, не парячись, а займаються такою геморойною справою), від якого виграє вся Україна. (виграє - в сенсі отримує користь ;)  Мені подобається гостинність гуляйпільців.
Мені багато чого подобається в цьому фестивалі і я з задоволенням на нього приїду.

З. І.
А Кіпєлов - це щось в стилі Арії? Щось отаке:
http://kipelov.ru/dskgraph.htm
Мені така музика не цікава (якщо можно це музикою назвати).
І не треба ставити оце в один ряд зі Скрипкою, у росіян є пристойні музиканти

GP-Фреnd

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #247 : Августа 21, 2007, 13:06:31 »
"..и кто супротив нас-мы на них войной.."

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #248 : Августа 21, 2007, 13:08:39 »
коли зайшла мова про фест-2006,жодна людина не підтримала думку про проведення фесту-2007..відгуки були тільки негативні..


http://www.gulaypole.info/component/option,com_poll/task,results/id,20/

На вашу думку це накрутка під егідою ОБ?
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #249 : Августа 21, 2007, 13:28:31 »
03,01,2007 в м.Гуляйполе проходила конференція з приводу приїзда делегації московських анархистів на чолі з С.Шведовим(махно.ру)..були присутні голова адміністрації та інши представники місцевого населення віком від 16 до 80 років..коли зайшла мова про фест-2006,жодна людина не підтримала думку про проведення фесту-2007..відгуки були тільки негативні..мені теж довелося там побувати тому інформація достовірна..залишається питання:Якими обіцянками Барикада нагодувала місцеву владу в цьому році?..а так звісно вирішувати гуляйпольцям
 
  Ну і що з того, що місцевій адміністрації неподобається фест, ну і що з того що фролову нехотілося фесту, що з того що GP-Фреnd щось неподобається???. То ваші проблеми. А ми фест попри всі проблеми пробили.
  З повагою відношуся до Шведова і пропоную їм відмітити день народження Махно в листопаді, ще є день міста і взагалі в році ще залишилося 363 дні. Работайте шановні організовуйте фестивалі, концерти, а то я дивлюся щось у вас стоїть тільки на 24-25. Зайдіть на гуляйполе інфо, подивіться на голосування 82% за фест,18% проти , чому ви запросили на пресконференцію тільки ті 18%, що проти фесту.  Моєму знайомому із Запоріжжя 60 він буде на фесті і дуже образився коли я йому сказав, що фест для молодших людей чим він.
   Так що шановні все всим не може подобатися, а коли буде, то життя не цікавим буде....
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #250 : Августа 21, 2007, 13:31:49 »
http://www.mongolshuudan.ru/valera.htm
 
 НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, РОСІЙСЬКИМ ВИКОНАВЦЯМ РОБИТИ НІЧОГО!!!!
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

GP-Фреnd

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #251 : Августа 21, 2007, 14:00:16 »
день народження Махно в листопаді ці самі російські виконавці святкують кожен рік..не розумію людей які з Махно намагаються зробить Бандеру..у махновській армії воювали разом євреї,румини,болгари,росіяни і т.д...навіщо на черному прапорі поморанчеві стрічки вішать?
"..и кто супротив нас-мы на них войной.."

Антонич

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 9
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #252 : Августа 21, 2007, 14:01:34 »
НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, РОСІЙСЬКИМ ВИКОНАВЦЯМ РОБИТИ НІЧОГО!!!!

Ну я б не був таким категоричним ;)

Хоча думка зрозуміла - в першу чергу, це День незалежності України


Антонич

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 9
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #253 : Августа 21, 2007, 14:09:18 »
не розумію людей які з Махно намагаються зробить Бандеру..у махновській армії воювали разом євреї,румини,болгари,росіяни і т.д.

Взагалі то в УПА також воювали і євреї, і росіяни. З Бандерою, як і з Махно - не все так однозначно.
Да і не побачив я, щоб Доній і Ко робили з Махна когось

До речі, щоб уникнути зайвих звинувачень, я не з Західної України, а з Києва

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #254 : Августа 21, 2007, 16:29:22 »
НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, РОСІЙСЬКИМ ВИКОНАВЦЯМ РОБИТИ НІЧОГО!!!!

Ну я б не був таким категоричним ;)

Хоча думка зрозуміла - в першу чергу, це День незалежності України



 Та я ж не проти РОСІЯН, у мене там багато друзів родичів. Хай приїзджають усі усім миром. Але ж 16 рік незалежності, а що ми маємо? Не сцені всетаки хочеться чути українське. Це виключно моя особиста думка.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.