Автор Тема: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ  (Прочитано 177295 раз)

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #30 : Августа 01, 2006, 12:14:53 »
Официальный ответ организатора:

Сьогдні о 6 ранку повернулись з Запоріжжя та Гуляйполя. Відповідаю, місце визначили стадіон "Сільмаш" - чудове місце, є місця для наметів одразу на стадіоні, також за ним одразу (паркова зона).
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Shabby

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 12
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #31 : Августа 02, 2006, 15:26:08 »
Намедни имел разговор с представителем Горсовета. Создалось впечатление, что фестиваля шарахаются, как чумы, не хотят привлекать лишнего внимания к городу, его проблемам (читай - рудникам).
А фраза: "Мы вообще-то думали, что это чья-та шутка, по поводу фестиваля..." меня вообще отправила в ступор.
И не секрет, что многие жители думают типа: "Ну вот, понаедут сюда, нагадят, а разгребать кто будет?"

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #32 : Августа 02, 2006, 15:36:00 »
Намедни имел разговор с представителем Горсовета. Создалось впечатление, что фестиваля шарахаются, как чумы, не хотят привлекать лишнего внимания к городу, его проблемам (читай - рудникам).
А фраза: "Мы вообще-то думали, что это чья-та шутка, по поводу фестиваля..." меня вообще отправила в ступор.
И не секрет, что многие жители думают типа: "Ну вот, понаедут сюда, нагадят, а разгребать кто будет?"

Ой, только не надо про местных жителей :)
Мы тут сеня объявы клеили. Прочувствовали себя просто полными скотами которые виноваты во всех бедах многострадального народа..
Это если по словам местных жителей :)
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Ксенія

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 47
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #33 : Августа 02, 2006, 18:00:57 »
Привіт, нарешті дісталась до вашого форуму:)) Я Ксенія Омельченко - виконавчий директор фестивалю. Дійсно фестиваль буде проходити на стадіоні "Сільмаш" - ми там проводим електроенергію (жодна лампочка не працює і немає проводів), лагодим лавочки, проводим воду, ставим новий туалет (або лагодим старий:)) і ВПЕРЕД! Намети учасників будуть по краям всього стадіону, а гості в парковій зоні одразу за стадіоном. Місцева влада вже звикла до думки про фестиваль:) Які ще питання будуть??
80672472602

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #34 : Августа 02, 2006, 18:15:55 »
Привіт, нарешті дісталась до вашого форуму:)) Я Ксенія Омельченко - виконавчий директор фестивалю. Дійсно фестиваль буде проходити на стадіоні "Сільмаш" - ми там проводим електроенергію (жодна лампочка не працює і немає проводів), лагодим лавочки, проводим воду, ставим новий туалет (або лагодим старий:)) і ВПЕРЕД! Намети учасників будуть по краям всього стадіону, а гості в парковій зоні одразу за стадіоном. Місцева влада вже звикла до думки про фестиваль:) Які ще питання будуть??

За останнi днi чую вiд людей декiлька запитаннь

"Яка кiлькiсть людей плануеться?"

"Чи можливо буде попасти мiсцевим на виступи ?"

I ще один мiсцевий музичний гурт запитував як зв'язатися з органiзаторами на предмет прослуховування (вони хочуть також виступити), я власне дав iм вашi координати.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Ксенія

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 47
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #35 : Августа 02, 2006, 18:53:49 »
Місцеві жителі всі можеть прийти, ми рахували приблизно (разом з місцевими жителями) від 5000-8000 тисяч людей. Щодо гурту, то це вже проблематично, зі мною зв"язувався якийсь місцевий гурт, коли я була в Гуляйполі, але вже на той момент було дуже багато гуртів заявлено, коротше кажучи не зможем надати таку можливість, бо просто фізично не буде часу. Хіба, що якийсь форс-мажор трапиться:)
80672472602

gulaypole.info

Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #35 : Августа 02, 2006, 18:53:49 »


Ксенія

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 47
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #36 : Августа 02, 2006, 21:52:23 »
Вітаю! Роботи почнуться найближчими днями, кошторис влада вже підготувала, готуються добровільні внески, а також фінансування з Києва.
80672472602

Ксенія

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 47
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #37 : Августа 02, 2006, 22:04:50 »
Було так..:)) Сергій Жадан приїхавши з Гуляйполя, за пивом на розмові з Олесем Донієм сказав "що, не погано б було б щось провести в Гуляйполі". Олесь Доній запропонував фестиваль, придумали назву. І вже я та Олесь Доній почали втілювати в життя цю ідею.
80672472602

Ксенія

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 47
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #38 : Августа 02, 2006, 22:21:24 »
Уявляю:) А ви проти?
80672472602

Ксенія

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 47
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #39 : Августа 02, 2006, 22:32:24 »
Все буде нормально, тим паче, я думаю, що перший рік ми зберем не більше 5 тисяч, тим паче це ж поетапно, частина гуртів приїжає на один день, а друга половина на інший день
80672472602

Ксенія

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 47
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #40 : Августа 02, 2006, 22:55:51 »
Буду рада зустрічі, а Ви хто?:)
80672472602

rescuer

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 799
  • Карма: +8/-0
  • Риск - дело благородное!
    • Просмотр профиля
    • Служба 01
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #41 : Августа 02, 2006, 23:02:11 »
А как на счёт безопасности людей, охраны правопорядка, медицинского обеспечения на стадионе и в парке.......ведь если в одном месте собирется столько народу, сколько планируется, могут, не дай Бог конечно, возникнуть какие нибуть проблемы...и их нужно кому то будет решать...Что то в этом плане предусмотрено?
Кто не рискует, тот не пьет шампанского!

Для всех работников службы 101

Ксенія

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 47
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #42 : Августа 02, 2006, 23:04:40 »
Дуже приємно!
80672472602

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #43 : Августа 02, 2006, 23:06:02 »
А как на счёт безопасности людей, охраны правопорядка, медицинского обеспечения на стадионе и в парке.......ведь если в одном месте собирется столько народу, сколько планируется, могут, не дай Бог конечно, возникнуть какие нибуть проблемы...и их нужно кому то будет решать...Что то в этом плане предусмотрено?

Милиции как я понимаю нагонят из Запорожья, они уже нудят на эту тему типа "Ага, никакого отдыха, опять усиленное дежурство", а вот на счет медицинского обеспечения это сложнее. Наша больничка - нечто.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Shabby

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 12
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ
« Ответ #44 : Августа 03, 2006, 07:19:21 »
Все буде нормально, тим паче, я думаю, що перший рік ми зберем не більше 5 тисяч<cut>
Ксенія, я правильно зрозумів? Тобто і на слідуючий рік плануватиметься фестиваль у Гуляйполі?