Гуляйполе > День Незалежностi з Махном

КОНКУРС «Поетичний боді-арт»

(1/1)

falkor12:
КОНКУРС «Поетичний боді-арт»
Вже три роки поспіль на найбільш екстравагантному з всеукраїнських літературно-музичних фестивалів «День Незалежності з Махном» відбувається перформенс «Поетичний боді-арт».
     На «Поетичному боді-арті» провідні українські поети розписують своїми віршами дівчат топлес. У мистецтві малювання на жіночих грудях були помічені : Юрко Покальчук, Сергій Жадан, Лірник Сашко, Світлана Поваляєва, Едуард  Драч, Андрій Любка, Грицько Семенчук, Олег Короташ, Владік Волочай, Артем Полежака, Лесь Ульяненко, Ксеня Васьків, Анатоль Кукула, Павло Коробчук, Дмитро Лазуткін та інші.
     В зв’язку з тим, що щороку Мистецьке Обєднання «Остання Барикада», як організатор фестивалю, змушене втішати «нерозписаних» дівчат,  що приїхали до Гуляйполя  з наївними сподіваннями отримати автограф пензликом від улюбленого поета на своїх грудях, вводиться нова система відбору учасниць.
 
 Віднині  на сайті МО «Остання Барикада» проводитиметься конкурс претенденток на участь в «Поетичному боді-арті», що відбудеться на Четвертому літературно-музичному андеграудовому фестивалі «День Незалежності з Махном».
 
      Умови конкурсу: 
 
     Претендентки на участь у « Поетичному боді-арті» повинні прислати своє фото (топл-лес або ню, за бажанням учасниць) та фотокопію другої сторінки паспорту (з датою народження та ідентифікацією особи).  Фото топлес(або ню) буде вивішено на сайті для всенародного голосування. Фотокопії з паспорту не буде оприлюднюватися, а збираються лише з метою підтвердження реальності особи та її повноліття.
     До участі у конкурсі допускаються лише повнолітні особи.

Бажаючим долучатися до конкурсу жіночої краси варто відправляти своє фото на адреси:
ostannya@gmail.com
ornitolog.ksu@gmail.com

Група у соцмережі «В контакті»
http://vkontakte.ru/club10197048
До зустрічі на Барикадах!

rabbit:
Бодиарт это круто (каждый понимает в соответствии с мировоззрением) и т.д. Но когда меня, человека в возрасте за 30 остановило какое то личность (читать волосатое чмо) в возрасте 18+ и сказало, что мне нельзя смотреть как кого то там разрисовывают... хотелось дать в морду.. :)

Patriot:

--- Цитата: rabbit от Августа 21, 2009, 18:08:51 ---Бодиарт это круто (каждый понимает в соответствии с мировоззрением) и т.д. Но когда меня, человека в возрасте за 30 остановило какое то личность (читать волосатое чмо) в возрасте 18+ и сказало, что мне нельзя смотреть как кого то там разрисовывают... хотелось дать в морду.. :)

--- Конец цитаты ---

 :D  ти заставил меня улыбнуться... причом до слез...

Навигация

[0] Главная страница сообщений

Перейти к полной версии