Гуляйполе > Политика

Свавілля виконавчої служби в Гуляйполі відносно підприємців.

(1/35) > >>

ПАТРІОТ:
Ні для кого не новина що з підприємців з початком 2011р., почали вимагати сплати додаткових пенсійних внесків. Але не кожен підприємець знає що все це вимагання чистої води шантаж держави проти підприємців. І схожа ця процедура по збору додаткових коштів на таку собі операцію бліцкриг.  Хто  цікавився цим питанням звернув увагу на те що по всій території України майже в один день УПФ в районах, містах виписали вимоги про сплату боргу це дата 02.02.2011р.. Можете сміятися , говорити що це випадково але факт є фактом. Звичайно що більшість підприємців не звернули уваги на ці листи щастя. А те що відбувалося далі вже свідчить про добре сплановану операцію держави проти своїх громадян , яких вона на початку 90 кинула на призволяще без роботи, без вкладів які згинули вмісті з СССР. І тепер там в києві в якомусь кабінеті показалося що уж занадто підприємці добре жити почали  і вирішили їх трохи потрусити. А питання потрусити виникло по тій банальній причині що міжнародний валютний фонд вимагав скорочення розходів на утримання державного апарату . Ось і вирішили чого своє скорочувати коли можна труснути підприємців і головне заразом припомнити підприємцям  за обпісяні штани в 2004 р., коли підприємці вийшли на вулиці ... 
   Далі буде.....

andy:
Угу, знакомый тоже с ними собачится

backyard:
всем и так понятно, что государство пытается заткнуть щели в бюджете и в ПФУ всеми способами. и никто не спорит что не с предпринимателей нужно брать эти деньги - есть и другие, которые за год умножают капиталы в три и более раза, но вопрос в другом - если есть исполнительный документ - исполнительная служба его исполняет. и собачится нужно не с исполнительной службой (так как она грубо говоря "руки"), а с ПФУ (который выдает документ). а получается как обычно - про*бали, прозевали, спустили, а когда доходит до принудительного исполнения - всех собак спускают. так у нас заведено - когда петух клюнет - начинаем что-то делать, а последняя стадия это исполнение решений и здесь уже мало что можно сделать. а государство своего добьется всеми способами - читайте ЗУ "Про виконавче провадження"

ПАТРІОТ:

--- Цитата: backyard от Ноября 04, 2011, 08:56:09 ---всем и так понятно, что государство пытается заткнуть щели в бюджете и в ПФУ всеми способами. и никто не спорит что не с предпринимателей нужно брать эти деньги - есть и другие, которые за год умножают капиталы в три и более раза, но вопрос в другом - если есть исполнительный документ - исполнительная служба его исполняет. и собачится нужно не с исполнительной службой (так как она грубо говоря "руки"), а с ПФУ (который выдает документ). а получается как обычно - про*бали, прозевали, спустили, а когда доходит до принудительного исполнения - всех собак спускают. так у нас заведено - когда петух клюнет - начинаем что-то делать, а последняя стадия это исполнение решений и здесь уже мало что можно сделать. а государство своего добьется всеми способами - читайте ЗУ "Про виконавче провадження"

--- Конец цитаты ---


Вот именно читайте закон ЗУ "Про виконавче провадження"!!
    А там чорним по білому написано що виконавець діє виключно в правовому полі!!!  і відповідно до конституції України іт.д., А так як правова грамотність народу відповідає нулю виконавча особливо В Гуляйпільському РУЮ на кожному кроці порушує закони займається шантажем  іт.д. А на такі дії є протидія ! Просто виконавцям щастить що бабушки на базарі не можуть за себе постояти бо не знають елементарного Конституції України. 
   

ПАТРІОТ:

--- Цитата: andy от Ноября 03, 2011, 15:44:29 ---Угу, знакомый тоже с ними собачится

--- Конец цитаты ---

   Навколо мене сім місяців кругами ходять пока 1:0 в мою користь)) Що вже тільки не придумували ))) як ті собаки лають а паравоз їде)) на кожен їхній крок я роблю поки що два.
шантаж і приховування док.  я вже пройшов. один суд .зараз другий. Зараз підняв увесь інет на ноги в пошуках виходу з ситуації і скажу інет така класна річ!!!)) скільки розумних речей в ньому! Скільки людей  готових допомогти .... І скажу що проти виконавчої є чим протидіяти, хоча визнаю система зламування  у них налаження чітко розслаблятися не можна ні на хвилину. Методи протизаконні підлі і з підтишка. коли витримуєш ти . Вони починають шукати кого можна притиснути  від кого ти залежиш .....

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии