Гуляйполе > Политика

Сам себе ''папередник''

(1/2) > >>

andy:

--- Цитировать ---Возвращение Николая Яновича в кресло главы правительства на "второй срок" поддержали 252 народных депутатов, против проголосовали 129, не голосовали 20. Оппозиционные силы, как и обещали, не дали ни одного голоса.

Президент Украины Виктор Янукович подписал указ о назначении почти сразу после решения парламента. Николай Азаров снова возглавил Кабинет министров Украины.

--- Конец цитаты ---

По моему это уже КПСС-2   ???

rabbit:

--- Цитата: andy от Декабря 14, 2012, 03:03:15 ---
По моему это уже КПСС-2   ???

--- Конец цитаты ---

Да давно такое же ощущение не покидает. Только ордена и медали сменили на недвижимость ))

vitor:
 ;D

andy:

--- Цитата: vitor от Декабря 14, 2012, 13:46:03 --- ;D

--- Конец цитаты ---

Оно конечно по человечески свинство как с ними поступили, но с другой стороны — очень правильно.

andy:

--- Цитата: rabbit от Декабря 14, 2012, 08:51:52 ---Да давно такое же ощущение не покидает. Только ордена и медали сменили на недвижимость ))

--- Конец цитаты ---

Ну «орденами и медалями» тоже не брезгуют. Видно ванны для массажа простаты ему было мало

"Авторитетні" німецькі піарники Арбузова зникли

У Німеччині неможливо вийти на "авторитетний центр", який тиждень тому назвав голову НБУ Сергія Арбузова найкращим державним банкіром у Східній Європі.

Сайт Центру міжкультурної кооперації та комунікації ZIKK, розташованого в Кельні, "лежить", а телефони мовчать, пише "Deutsche Welle".

"Доброго дня! Зараз ми не можемо відповісти. Будь ласка, залиште ваше повідомлення після звукового сигналу", - мовить автовідповідач цього Центру останнього тижня з сильним російським акцентом.

Керівники центру - професори Юліус Кезін та Ігор Дементьєв - недосяжні і на залишені повідомлення не реагують.

На початку грудня з посиланням на ZIKK була поширена інформація про те, що цей "авторитетний німецький центр" за результатами опитування "25-ти відомих німецьких експертів" визнав "найкращим серед усіх керівників урядів та національних банків Східної Європи голову Національного банку України Сергія Арбузова".

На загальноєвропейському рівні найвищі оцінки ZIKK отримали канцлер Німеччини Анґела Меркель та очільник Європейського Центробанку Маріо Драгі.

За даними центру, "76% опитаних експертів – економістів, політологів та соціологів" – відзначили Арбузова найвищою оцінкою "за його успішні заходи, спрямовані на подолання фінансової та економічної кризи".

Однак бажання журналістів отримати детальнішу інформацію про дослідження та поспілкуватися з керівництвом ZIKK наразилося на глуху стіну. І якщо спочатку бодай якусь інформацію про центр можна було прочитати на веб-сторінці Zikk.org, то останніми днями і цей ресурс недоступний.

В адміністративному суді Кельна DW повідомили, що центр ZIKK e.V. занесений у реєстр об'єднань від 27 червня 2008 року, має реєстраційний номер та кельнську юридичну адресу. Контактною особою вказана Антоніна Синявська. На неї ж зареєстрований сайт центру.

За даними ЗМІ, Синявська є екс-керівником українського "Фонду свободи", як і нинішній керівник ZIKK Ігор Дементьєв. Цей фонд у 2008 році відзначив ZIKK.

А в Інституті світової економіки міста Кіль, Німецькому інституті економічних досліджень у Берліні, у берлінському Товаристві імені Лейбніца, а також у Мюнхенському інституті економічних досліджень не стикалися з цим Центром.

За юридичною адресою ZIKK – житловий будинок євангелічного товариства антонітерів. Єдина прив'язка до ZIKK – прізвища пари Дементьєва-Синявської в одній з квартир на останньому поверсі. Втім, на дзвінок у двері ніхто не відповів.

До поширення інформації про визнання Арбузова "найкращим державним банкіром Східної Європи" була залучена піар-агенція PR Newswire.

Коли нещодавно Transparency International поставила Україну на 144-е місце серед 176 країн за рівнем корупції, PR Newswire повідомила, що "експерти з міжнародної NGO Global Integrity" оцінили законодавчий стан боротьби з корупцією в Україні на сто балів.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/12/14/6979747/

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии