Гуляйполе > День Незалежностi з Махном

Фестиваль в Гуляйполе 2007

<< < (51/51)

Patriot:

--- Цитата: GP-Фреnd от Августа 21, 2007, 13:06:31 ---http://www.mongolshuudan.ru/valera.htm

--- Конец цитаты ---
 
 НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, РОСІЙСЬКИМ ВИКОНАВЦЯМ РОБИТИ НІЧОГО!!!!

GP-Фреnd:
день народження Махно в листопаді ці самі російські виконавці святкують кожен рік..не розумію людей які з Махно намагаються зробить Бандеру..у махновській армії воювали разом євреї,румини,болгари,росіяни і т.д...навіщо на черному прапорі поморанчеві стрічки вішать?

Антонич:

--- Цитата: Patriot от Августа 21, 2007, 13:31:49 --- НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, РОСІЙСЬКИМ ВИКОНАВЦЯМ РОБИТИ НІЧОГО!!!!

--- Конец цитаты ---

Ну я б не був таким категоричним ;)

Хоча думка зрозуміла - в першу чергу, це День незалежності України

Антонич:

--- Цитата: GP-Фреnd от Августа 21, 2007, 14:00:16 ---не розумію людей які з Махно намагаються зробить Бандеру..у махновській армії воювали разом євреї,румини,болгари,росіяни і т.д.

--- Конец цитаты ---

Взагалі то в УПА також воювали і євреї, і росіяни. З Бандерою, як і з Махно - не все так однозначно.
Да і не побачив я, щоб Доній і Ко робили з Махна когось

До речі, щоб уникнути зайвих звинувачень, я не з Західної України, а з Києва

Patriot:

--- Цитата: Антонич от Августа 21, 2007, 14:01:34 ---
--- Цитата: Patriot от Августа 21, 2007, 13:31:49 --- НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, РОСІЙСЬКИМ ВИКОНАВЦЯМ РОБИТИ НІЧОГО!!!!

--- Конец цитаты ---

Ну я б не був таким категоричним ;)

Хоча думка зрозуміла - в першу чергу, це День незалежності України



--- Конец цитаты ---

 Та я ж не проти РОСІЯН, у мене там багато друзів родичів. Хай приїзджають усі усім миром. Але ж 16 рік незалежності, а що ми маємо? Не сцені всетаки хочеться чути українське. Це виключно моя особиста думка.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[*] Предыдущая страница

Перейти к полной версии