Гуляйполе > День Незалежностi з Махном

Свобода сліва з Васіком Шустрим» та «Шість копійок з Романом Чайкою»

(1/1)

Євгенія:
«Свобода сліва  з Васіком Шустрим» та «Шість копійок з Романом Чайкою»


Оргкомітет фестивалю «День Незалежності з Махном» затвердив два нових перформанси під час проведення фестивалю. Окрім традиційних перформансів додадуться дві «стадіонні телепрограми»: «Свобода сліва з Васіком Шустрим» та «Шість копійок з Романом Чайкою». За задумом організаторів «стадіонні телепрограми» стануть веселими та незлостивими пародіями на вітчизняні політикум та тележурналістику. Відбуватимуться перформанси на стадіоні Сільмаш у місті Гуляйполі Запорізької області під час проведення літературно-музичного фестивалю «День Незалежності з Махном» 24-25 серпня. До участі у «стадіонних телепрограмах» планується залучити популярних літераторів та музикантів в якості основних героїв, а також свідоме гуляйпільське населення в якості репрезентативної вибірки. Наразі відбувається кастинг на ролі ведучих «стадіонних телепрограм». На роль ведучого «Шести копійок з Романом Чайкою» претендує відомий музикант гурту «Мертвий півень» Роман Чайка. На роль ведучого «Свободи сліва з Васіком Шустрим» претендує відомий громадський діяч Євген Золотарьов. Основною вадою кандидата на роль ведучого програми «Шість копійок з Романом Чайкою» музиканта гурту «Мертвий півень» Романа Чайки оргкомітет вважає його надмірну та підозрілу схожість з відомим тележурналістом «5»-го каналу Романом Чайкою. Щодо кандидата на роль ведучого «Свободи сліва з Васіком Шустрим», то на думку оргкомітету він оптимально мав би виглядати як інтелігентний невеличкого зросту чоловік з борідкою старше середнього віку, а кандидат на роль ведучого Євген Золотарьов має зріст 2м 2 см, без жодних ознак рослинності на голові та вдвічі молодший. Наразі оргкомітет працює над тим, як довести кандидатів на роль ведучих до оптимального стану.

 Довідка: «День Незалежності з Махном» - традиційний літературно-музичний фестиваль. Дата проведення 24-25 серпня. Місце проведення - м.Гуляйполе Запорізької області. Під час проведення фестивалю відбуваються літературні читання, виступи музичних гуртів, різноманітні перформанси. Організатор фестивалю: Мистецьке об’єднання «Остання барикада».
 Голова оргкомітету Олесь Доній.

Контакти: Виконавчий директор   8(067) 247 26 02  Оксана Омельченко
                  Виконавчий продюсер  8(067) 969 38 60  Сашко Корнієнко
                  Відповідальний секретар 8(044) 253 02 40 Євгенія Абросимова

http://rep-ua.com/73559.html

Free thinker:
«Свобода сліва з Васіком Шустрим» та «Шість копійок з Романом Чайкою». Ось вам і політика, і замішана на цьому передвиборча піар компанія всім відомої політичної сили.

Євгенія:
 :D
навіть пояснювати щось бажання нема!
Дивна Ви людина!
P.S - забула попередити Вас особисто! в Гуляйполе приїду в своїй улюбленій білій футболці. Не пропустіть можливість звинуватити мене в агітації за БЮТ ;D

Patriot:
Бажано щоб там було написано "вийду заміж за БЮТівця" ;D

Навигация

[0] Главная страница сообщений

Перейти к полной версии