Автор Тема: Молодь Миколаєва проти алкого, а молодь Гуляйполя?  (Прочитано 7583 раз)

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Іноді буваю увечері в центрі міста ... кдається така картина в очі, всі від мала до велика чи то 12 чи то 50  незалежно від статі з пивом в одній руці сигаретою в іншій... Так і хочеться сказати "діти схаменіться" не чуже гробте здоров"я, своє!! 
 Це натрапив в інеті ... ну  хочь потроху мозги включаються , радує 8)

В четвер, 13.09.12, активна молодь Миколаєва провели акцію "Кидай пити, бо майбутнє в твоїх руках!". Всі дошки оголошень, під`їзди, паркани було заклеїно закликами боротись за своє майбутнє!
http://vilna27.livejournal.com/293296.html#cutid1

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Здорово конечно. Размышлял над этим много и пришел к выводу, что это разновидность естественного отбора.
Кто не хочет, тот не пьет, не нюхает, не колет и т.п. И стикеры тут совершенно не влияют на ситуацию.
IMHO
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
майже повністю згоден з тобою от тільки два моменти вплив реклами на несформовану психіку дітей і не сформована психіка дітей, в них такий період коли требе обмеження і контроль....

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
майже повністю згоден з тобою от тільки два моменти вплив реклами на несформовану психіку дітей і не сформована психіка дітей, в них такий період коли требе обмеження і контроль....

С 2002 года не смотрю украинский телевизор, но вроде считал что запрещена у нас реклама "синевы" вроде как.

P.S. По себе скажу, начал потому что "все вокруг тоже", бросил по той-же причине. Хотя вроде родитель злоупотреблял и за анти-рекламой далеко ходить не надо было. Концовку я видел еще до того как начал, а начал.. "потому что все".
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Не знаю, возможно психологи могут делать такой тренд, что-бы это было "не круто". Вот было бы "не круто", большинство детей мне кажется не повелось бы. Или повелось позже, что уже не плохо.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
в мене знайома працює в нашому АТБ... З її слів хлопці і дівчата купують увечері три речі ПИВО, чіпси(або сушену рибу в пакетиках), сигарети, ну правда ще читверте  :D през... Тут  польза від реклами є))
  Ну як не пити пиво, якщо Кличко і йому подібні закликають, умоляють пий! козльоночком станеш)). По собі скажу не курив хоча не раз починав... а починав бо всі навколо, ти що слабо)) 
 А на рахунок круто не круто може дійсно хоч би задумувалися.... а так антиреклами я не бачив крім ІСТВ в стоп10 там іноді бува розумні речі говорять... а всі останні сутками пий,пий,пий ... ???
 

gulaypole.info



andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
А на рахунок круто не круто може дійсно хоч би задумувалися.... а так антиреклами я не бачив крім ІСТВ в стоп10 там іноді бува розумні речі говорять... а всі останні сутками пий,пий,пий ... ???

Бабло побеждает зло всё.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»