Автор Тема: Влада - це ТИ!  (Прочитано 7726 раз)

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Влада - це ТИ!
« : Февраля 14, 2013, 23:22:15 »
Кар'єр в нашому Гуляйполі, та питання екології! Ви бачите скільки мре молоді. 50% чоловіків та 40% жінок(це оф.статистика) не доживають до пенсійного віку!!!!
  Сьогодні немає держави, ми владою називаємо декілька крупних міліардерів, які хотять нагребти ще більше.
Кар'єр, добре. хочете розробляти, так покажіть державну програму, доведіть на відкритих круглих столах, та народних слуханнях, що прийшов той момент, коли державі просто необхідні дані ресурси...
З   наючи що там небезпечні хімічні сполуки, ведіть добуток шахтним способом, з конкретним планом і дієвими засобами захисту водних ресурсів та нашого повітря... Давайте компенсацію населенню, за те що ми проживаємо в цій зоні.Розвивайте інфраструктуру району.
  Обіцяєте що це безпечно то назначайте конкретних людей, яких всі знатимуть і з яких питатимуть. Бо коли наша"влада" одноосібно дає такі дозволи...то його відповідальність не повинна обмежуватися 4 роками в "кріслі". Йде людина з цього місця і знає, що якщо я підписав дозвіл на те, що дійсно розвиває Гуляйпільський р-н. то отримує надбавку. а ні. то хай відповідає за це матеріально сам з поколіннями своїх нащадків (щоб включили свої мізки). і в тюму.
   А то молодці, придумали, просидіти в теплому кабінеті, отримувати за ЦЕ гарну зарплату, потм ще отримати на лапу за підпис. та звалити на комфортну пенсію...а ви(тобто) люди, осли, мовчіть...
  Завтра, не доведи господи, ви захворієте якоюсь болячкою...Ви витратите в десятки разів більше ніж ви заробите, якщо й підете в кар'єр, Чи Вам оплате лікування, хтось з наших при владі(з свого карману).
  Я декілька разів чула, що всі крупні бізнесмени району "за".
  Самі подумайте, у вас тисячі гектарів землі, хай і сотня, ви все життя на них працюєте.... дуже захочеться кар'єр, коли земля буде вся заражена...
  В них просто нема виходу, з варіантів,або продати бізнес. або розоритися. вони звичайно продадуть, то і є їх "за".... Така скільки ж вас людей залишиться без роботи....
  Коли бізнесмен знає, що його "проти" підтримується тисячами людей району , то він вже не голосує "за"...
Я надіюся, що ті люди які читають цей форум, реально побачать що вони не стадо баранів, чи біомаса чи бидло... як називають їх в вищих колах..
  Якщо Ти проти, знайди та переконай , покажи реальну картину ще десятку чоловік... 
   Наш народ по ряду причин змінив свої пріоритети. "Влада, верхи" зараз це в нас це ті - хто має гроші та викликає страх!!!!
Агов!!!!!!!!!!!!!! Люди влада це ТИ, це кожний підприємець, прибиральник та домогосподарка, в яких є мета та переконання, влада-ЄДНІСТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Не може 50 чоловік з грошима вирішувати за ТЕБЕ+29 999 чоловік(прибл.)району. Сьогодні в нього гроші, але завтра, по ряду причин він може стати бомжом.. та для нас це бже буде пізно.....
Робочі місця це фобрика, завод, с/г, хай вкладають кошти та відновлюють (є приміщення є робочі - це вже немало для початку). А ви вимагайте у місцевої влади звітів діяльності та строків, які є в предвиборчих програмах.
  Я взагалі не розумію людей. які говорять :"... та що я можу, я маленька людина..", або..."та за нас все вирішили..". Який Ти "маленькі "хто за Тебе вирішив??? Ти владою називаєте своїх слуг, на то вони і службовці, щоб служити Тобі, та вирішувати Твої проблеми! Саме Ти з своїми податками платиш їм зарплату, ти поставив їх на ті місця, де вони зараз сидять, та саме тобі вони повинні звітувати про свою роботу... Тих кого ти називаєш ладою, це твої найняті робітники Зрозумій!
   На сьогодні, основною проблемою району стоїть питання відкриття кар'єру та перенесення нашої лікарні в Пологи... НАШОЇ! Хто дав право або згоду нашим "обранцям" на такі дії. Ти особисто давав...???? Хто сказав, що мов це наказ з верху???
З якого верху??? 
Люди! годі слухати що нам каже влада міста та району в своїх відписках, кажіть їм. Є проблема, формулюйте в колективному запиті, збирайте підписи зацікавлених в цій проблемі, і в міську ат районну раду. У нас є чудове КСК  де наші обранці повинні відповідати на пряму на всі виникаючі питання та давати конкретні роз'яснення.
   Я в шоці з наших мед. працівників, коли їм говориш, що піднімайте самі перші питання перенесення лікарні в Пологи, вони з переляканими очіма говорять, що як так, хто вони такі, що є головний лікар, та знову ж таки рай рада, міськ рада та адміністрація, де це все вирішується. боячись втратити робочі місця...
   Шановні медичні працівники, не більше як через рік, а це всього якісь 330днів, а можей раніше, їх втратите, якщо будете і далі сидіти та пліткувати в своїх кабінетах.. Збирайтеся та йдіть до тих розумних чиновників, які беруть на себе такі рішення, та запитуйте в них, як вони збираются утримувати та годувати вас і ваші сім'ї. Хай тоді спробують відмазуватися... У нас є чудова лікарня, а у Вас робота. А те що вних якісь накази та проблеми, хай вирішуютьїх самі, за це Ви платите їм зарплату...............
  Те саме стосується відкриття кар'єру, на даному сайті є маса інформації, яка відображає реальну його картину,... вже багато людей "проти", але не всі знають що з цим "проти" робити....  Шукайте однодумців серед знайомих та сусідів, ОБ'ЄДНУЙТЕСЯ. Але це все потрібно робити швидко, вже сьогодні. Пишіть офіційні запити нашій владі, і хай пояснюють, хто їм дав право вирішувати за ВАС!
   Думати, що хтось вирішить а ти відсидишся та перечекаєш - МАРНО, поодинці ми нічого не зробимо.
Будьласка!!!!!!! ВІДКРИВАЙТЕ ОЧІ ТА РОТИ!!!!!!. ВЛАДА це ТИ!!!!!!!!!!!

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: Влада - це ТИ!
« Ответ #1 : Февраля 16, 2013, 07:59:53 »
И.... тишина.....

Общество в состоянии спящей агрессивно-нейтральной  апатии
Приветствую участников естественного отбора!

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Влада - це ТИ!
« Ответ #2 : Февраля 16, 2013, 10:28:46 »
Да, написано гарно, та правильно, та як Ви особисто, згодні зі мною, та які Ваші пропозизії, як розтормошити сусідів та знайомих?

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Влада - це ТИ!
« Ответ #3 : Февраля 16, 2013, 15:38:14 »
Практически все с кем говорил об этом почему-то пассивно за.

"Т.е. да карьер это плохо, но как только откроют я иду туда на работу"

А что вы хотели. Клим Чугункин.. Партия Регионов - 65%
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: Влада - це ТИ!
« Ответ #4 : Февраля 16, 2013, 16:32:56 »
Т.е. ...Все недовольны, но голосуют "за".
Приветствую участников естественного отбора!

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Влада - це ТИ!
« Ответ #5 : Февраля 16, 2013, 16:59:17 »
А  ви розмовляйте з ними так, щоб це зачіпало їх інтереси, типу:
- А ким ти туди підеш працювати? В самому кар'єрі хто працює.....? ...правильно підривники, декілька чоловік на погрузчиках та водії на кар'єрних самосвалах. ті думаєш піти туди водієм, та к в них на ці місця є свої люди...
- Добре, залишаються місця на ГЗК(гірн. збаг.комбінат), будівельником туди? ...це буквально якийссь рік чи й менше, де ти зможеш порить яму під фундамент,  чи покласти кирпичний туолет........ зазвичай на великі будівництва, буд компанія завозе своїх працівників, які збудують той ГЗК, за лічені місяці з нуля.................?????????????!!!!!!!!!!!!!! Нафіг ти їм там потрібен.....
-Залишаються бобочі місця вже на самому ГЗК. це в тому разі якщо його будуть будувати, так як це мільярди, і не проще відвезти ого в діючи ГЗКи, яких і в області...
- А якщо навіть десь згодилася твоя різноробоча сила,  ти попрацював. можливо тобі ще й непогано заплатили тис.2500-3000 чи ти думаєш що  ті стоїш дорожче???????77 навряд,  їм проще привести бомжа чи зека, у якого будуть менші запроси ніж у тебе!!!........ Ти получив свою дозу опромінення, надихався пилами та газом, та через рік сказав:м " та мабуть хвате з мене..." ще потм виявиться, що у твоїх роботодавців витрати більше ніж планувалися, та на обіцяну зарплату вже не вистача....(так було з нашим кирпичним заводом. де роблять профіля, все так спочатку классно, така зарплата, а ОПА, через декілька років вже Ж..........ПА, і всі звідти валять...) Так тут, ти просто розвернувся та пішов, а там ти запустив процес вимирання району...
А потім окажеться, що в тебе якість проблеми з легенями чи ще якась болячка від твоєї хваленої роботи, а це 90% що так і буде, а грошики, які виявились і не такими великими, закінчились.... і подихай......... а твоя родина, жінка та двоє дітей, проклинатимуть той кар'єр , та що з того, і їм, за втрату гудувальника, ніхто стотисячних компенсацій давати не буде. Не маленький.,сам знав куди йшов...
Так не проще ще 30 років отримувати стабільно зарплату токаря чи грузчика в 1200-1800, без шкоди для здоров'я... чим пару років пошикувати з 2500-3000....
Знаєте endy, я думаю,якщо ви так поясните своїм знайомим, розумна людина це пойме, і відговорить ще 20 чоловік, а кому не доходе, не витрачайте й часу.. краще переконайте 21-шого....

gulaypole.info

Re: Влада - це ТИ!
« Ответ #5 : Февраля 16, 2013, 16:59:17 »


MAcK

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 68
  • Карма: +2/-0
  • Комбайнёр
    • Просмотр профиля
Re: Влада - це ТИ!
« Ответ #6 : Февраля 16, 2013, 17:29:17 »
Только это нужно ещё и на стендах вешать, а не на форуме писать. Мало кто читает данную инфу.

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Влада - це ТИ!
« Ответ #7 : Февраля 16, 2013, 19:18:02 »
Я тільки ЗА,але самій це робити не має сенсу, я на даний момент, бачу це по типу агітаційної листовки, та пару інших варіантів.. з ідеєю як їх масово поширювати. Можливо у вас також є думки, та бажання це робити,  та змінювати ситуацію... Якщо є пишіть, чи давайте зустрічаться та діять!

MAcK

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 68
  • Карма: +2/-0
  • Комбайнёр
    • Просмотр профиля
Re: Влада - це ТИ!
« Ответ #8 : Февраля 16, 2013, 20:04:13 »
1. можно повесить на столбах
2. поговорить с теми, кто продаёт газеты, чтобы  у них лежали и желающие брали

можно и самим раздавать

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Влада - це ТИ!
« Ответ #9 : Февраля 16, 2013, 22:04:46 »
Все можна, ви праві, так що будемо разом робить???

MAcK

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 68
  • Карма: +2/-0
  • Комбайнёр
    • Просмотр профиля
Re: Влада - це ТИ!
« Ответ #10 : Февраля 22, 2013, 14:46:23 »
Я так думаю нужно составить текст не более одной страницы А4. Решить на чём распечатывать и могу поговорить с людьми, чтобы у них лежало для распространения ...