Автор Тема: Луценко розповів, як Янукович просив "не пресувати" авторитета Сашу  (Прочитано 5713 раз)

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Нинішній президент Віктор Янукович просив екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка не вести слідство проти кримінального авторитета.

Про це Луценко розповів у своїй фінальній промові під час засідання Печерського райсуду Києва.

Пояснюючи, чому він в листопаді 2006 року зареєструвався в квартирі свого водія Леоніда Приступлюка, Луценко заявив: "Щоб відповісти на це питання, варто згадати політичні події того часу. А це - прихід уряду на чолі із Януковичем-2".

"Янукович запрошує мене в Межигір’я - тоді ще не вкрадену, а державну резиденцію. Після довгих розповідей про свою молодість і образи він звертається до мене: "Припини пресувати Сашу". - "Якого?" - "Мельникова в Криму", - розповів екс-міністр.

"Я, звичайно, знаю, про кого мова - депутат блоку "За Януковича", "Мєля", лідер організованого злочинного угрупування "Сейлем", в складі якого близько трьохсот бойовиків, на рахунку яких десятки вбивств, вимагань тощо", - додав Луценко.

"Моя відповідь була прямою - це бандит, я не зупинюся. І дійсно, 29 вересня 2006 року у підозрі в чотирьох убивствах затримують Мельникова та двох його подільників", - зазначив він.

"Далі - типова реакція людей Партії регіонів. Маючи на руках всі докази про причетність банди до убивств, у тому числі працівника міліції, заступник Генпрокуратури Ренат Кузьмін підписує подання в суд на арешт двох осіб, а керівника ОЗУ, за якого так піклується Янукович – відпускає. Той тікає в Росію", - розповів Луценко.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/02/6/6955630/

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
 Относительно Луценко, он  не профессионал!!!!! Занимал должность " не по ранжиру".Да и "бухать " надо было меньше. Теперь только "отмазывается". Чем он занимался  занимая "не свою" должность......?

Приветствую участников естественного отбора!

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Цитировать
Относительно Луценко, он  не профессионал!!!!! Занимал должность " не по ранжиру".Да и "бухать " надо было меньше. Теперь только "отмазывается". Чем он занимался  занимая "не свою" должность......?

и теперь человека нада в тюрьме гноить?   Один товарищь Бойко спиз...  300 млн.дол. при покупке буровых вышек ...и что какие меры были предприняты?

Лучше Луценко, чем бандит з полномочиями ....

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Лучше... когда  профессионал  у власти, а не "угодник". По человечески Луцыка жалко.......
Приветствую участников естественного отбора!

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Лучше... когда  профессионал  у власти

А чё их там много? Ну кроме дважды несудимого профффесора?
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Да я  говорю о Луценко... А там..... ;D... какие там профессионалы!!!!!Осточертели они  давно всем "как реклама по телевизору" >:D
Приветствую участников естественного отбора!

gulaypole.info