Автор Тема: Фан-клуб космонавта Черновецкого  (Прочитано 60601 раз)

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: Фан-клуб космонавта Черновецкого
« Ответ #90 : Декабря 26, 2011, 18:20:24 »
Олесь Довгий "пошел по бабушкам".... ;D
Экс-секретарь Киевсовета Олесь Довгий начал предвыборную агитацию в парламент в одном из районов на левом берегу Киева.

Довгий перед избирателями района презентует свою социально направленную новогоднюю акцию. Она заключается в раздаче знакомых со времен Леонида Черновецкого продуктовых пайков. :D

В то же время, Довгий утверждает, что его акция принципиально новая и не имеет целью подкуп избирателей. Доказательство этого - отсутствие в проднаборе >:D рекламных материалов.

При этом дальше Довгий сам агитирует за себя, обещая помочь бабушкам не только проднаборами, но и конкретными делами.

«И я, как обещал, покажу, что значит работа депутата-мажоритарщика. Я вам покажу :'(, что значит десятки или сотни тысяч отработанных обращений, решенных вопросов, асфальтированных дыр ... Сила любого политика - не в проднаборе!»,  :-X- заявил бывший член команды Леонида Черновецкого.

Напомним, в апреле текущего года Довгий со своей женой Екатериной Гориной создал благотворительный фонд. 19 декабря этот фонд организовал новогоднее представление для детей Днепровского района столицы.

Ранее сообщалось, что Администрация президента поддержала кандидатуру Довгого в народные депутаты от Днепровского района Киева.
Приветствую участников естественного отбора!

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: Фан-клуб космонавта Черновецкого
« Ответ #91 : Декабря 26, 2011, 18:22:11 »
Черновецкого "ушли"...да здравствует"ученик Леонида" :-*
Приветствую участников естественного отбора!

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: Фан-клуб космонавта Черновецкого
« Ответ #92 : Декабря 29, 2011, 09:10:18 »
   

 

 

   
      
 
   
 

Черновецкий хочет снова жениться

29.12.2011

Мэр Киева строит грандиозные планы на будущее

Мэр Киева Леонид Черновецкий намерен повторно жениться. Об этом 29 декабря пишут украинские СМИ со ссылкой на ближайшее окружение столичного градоначальника.

При этом Черновецкий собирается пойти под венец со своей новой возлюбленной Еленой Савчук и строит грандиозные планы на свое будущее с ней.

Однако в планы мэра Киева может внести коррективы бывшая жена киевского градоначальника Алина Айвазова, которая претендует на значительную часть имущества Черновецкого.

Как сообщалось, 28 декабря Печерский суд Киева развел Черновецкого и Айвазову.
Приветствую участников естественного отбора!

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: Фан-клуб космонавта Черновецкого
« Ответ #93 : Февраля 16, 2013, 08:47:03 »
Вокруг персоны экс-мэра Киева Леонида Черновецкого разгорелся скандал.   
   
Покоївка Черновецького судиться з ним через темну історію "Правекс-банку"

Покоївка Черновецького судиться з ним через темну історію "Правекс-банку"Особиста прибиральниця потягла Леоніда Черновецького до Генеральної прокуратури. Алла Фролова довго мовчала і тільки для "1+1" погодилася розповісти трагічну історію свого чоловіка, який був успішним бізнесменом, а потім таємниче зник. Саме йому нібито належав "Правекс-банк", яким потім володів Черновецький. Про це розповідає програма "Гроші".

"Причетним до цього злочину вона вважає Леоніда Черновецького", - заявив адвокат Фролової Іван Боднарук.

Покоївка екс-мера живе далеко за Києвом. На початку дев'яностих її чоловік був успішним бізнесменом, мав власну страхову кампанію "Кройтер і компанія", торговий дім і навіть хотів балотуватися у ВР. Але більш за все чоловік Алли мріяв про власний банк.

В той же час у Києві "підіймався" ще один бізнесмен - Леонід Черновецький.

"На кухні ми сиділи за чашкою кави, і він сказав, що "Правекс-банк"- це мій банк. Ось цю фразу я точно пам'ятаю. І сказав, що остерігайся Черновецького і його людей. Я точно знаю, що мій чоловік був засновником "Правекс-банку", і всі гроші, які були у нього - його капітал весь був переведений в "Правекс-банк", - розповіла Алла.

За її словами, невдовзі в їхньої родини почались великі проблеми.

"Одного разу приходили бандити в будинок. Це був вечір, це був вихідний, ми були вдома і раптом подзвонили у двері. Він відчинив, вони зайшли і була така серйозна розмова. Тобто ми з донькою були по кімнатах розсаджені, а вони залишалися на кухні, і тоді вони знущалися над чоловіком, це бачила донька, тому що кімната була з кухнею навпроти, вона це бачила. Вони погрожували ще дочкою йому, що вона ходить в школу, ти, мовляв, не боїшся, що з твоєю дочкою взагалі щось може трапитися. Вони ставили чайник і підносили окріп до його голови", - розповідає вона.

Алла Фролова програла усі суди Черновецькому. Але жінка і досі не втрачає надію - шокувати правоохоронну систему.

"Я хочу знайти свого чоловіка. Я хочу знати, що сталося. Людини немає 15 років. Я чекаю на нього всі ці роки", - говорить Алла.

Приветствую участников естественного отбора!