Автор Тема: Відновлюються роботи по розробці Гуляйпільського родовища  (Прочитано 16775 раз)

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
  Стало відомо, що "Індусріальна група- Магнетит" відновила сбір документів для отримання нової ліцензії на розробку Гуляйпільського родовища. Фірма вже відвідала Гуляйпільську РДА і отримала там зелену вулицю для знищення Гуляйпільських чорноземів.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
  Стало відомо, що "Індусріальна група- Магнетит" відновила сбір документів для отримання нової ліцензії на розробку Гуляйпільського родовища. Фірма вже відвідала Гуляйпільську РДА і отримала там зелену вулицю для знищення Гуляйпільських чорноземів.
Якого ж ти х.. кричав на кожному кроці, що ми *громада* добилися відміни розробки карєру? Понт ганяв ?

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
  Стало відомо, що "Індусріальна група- Магнетит" відновила сбір документів для отримання нової ліцензії на розробку Гуляйпільського родовища. Фірма вже відвідала Гуляйпільську РДА і отримала там зелену вулицю для знищення Гуляйпільських чорноземів.
Якого ж ти х.. кричав на кожному кроці, що ми *громада* добилися відміни розробки карєру? Понт ганяв ?
   
  Ми вкладали в боротьбу проти кар"єра свій труд власні кошти, час за який могли щось зробити дома, власне здоров"я. Ліцензія 2004 року була відміннена. Бандюки вирішили отримати нову ліцензію. Так що шановний ми робили все що могли.
   А понти ганяти це твоя любима справа.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Доки в студію, щоб твої слова не були схожі на понт.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Доки в студію, щоб твої слова не були схожі на понт.
   
 Далі без мене, нема бажання підтримувати твої PR-акції.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Доки в студію, щоб твої слова не були схожі на понт.
   
 Далі без мене, нема бажання підтримувати твої PR-акції.
ти хоч сам поняв шо сказав? по моєму це твоя PR-акція і свою болтовню не помішало б підкріпити якимись фактами або доказами.

gulaypole.info



andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Доки в студію, щоб твої слова не були схожі на понт.
   
 Далі без мене, нема бажання підтримувати твої PR-акції.
ти хоч сам поняв шо сказав? по моєму це твоя PR-акція і свою болтовню не помішало б підкріпити якимись фактами або доказами.

Вообще-то, даже на этом форуме есть куча материала, сканы писем, решений по отмене лицензий и пр.
Что перед тем как по3.14здеть поиск попользовать религия не позволяет ?
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Доки в студію, щоб твої слова не були схожі на понт.
   
 Далі без мене, нема бажання підтримувати твої PR-акції.
ти хоч сам поняв шо сказав? по моєму це твоя PR-акція і свою болтовню не помішало б підкріпити якимись фактами або доказами.

Вообще-то, даже на этом форуме есть куча материала, сканы писем, решений по отмене лицензий и пр.
Что перед тем как по3.14здеть поиск попользовать религия не позволяет ?
не борзей. это тебе хочеться по3.14здеть.Я спросил о доказательствах не былых заслуг, а фактах начала новых работ по карьеру

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
не борзей. это тебе хочеться по3.14здеть.Я спросил о доказательствах не былых заслуг, а фактах начала новых работ по карьеру

Не 3.14зди.

Во фразе "Якого ж ти х.. кричав на кожному кроці, що ми *громада* добилися відміни розробки карєру? Понт ганяв ?"
я не совсем понял где именно ты спрашиваешь о фактах начала новых работ ?
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
не борзей. это тебе хочеться по3.14здеть.Я спросил о доказательствах не былых заслуг, а фактах начала новых работ по карьеру

Не 3.14зди.

Во фразе "Якого ж ти х.. кричав на кожному кроці, що ми *громада* добилися відміни розробки карєру? Понт ганяв ?"
я не совсем понял где именно ты спрашиваешь о фактах начала новых работ ?
   
  Давайте не будемо, а як будемо то давайте :). А на рахунок фактів. якщо Free thinker вважає, що документи лежать десь в біліотекі і їх там дають всім бажаючим то бажаю успіху. В свою чергу впевнений, що багато з тих хто читає форум володють інформацією, надіюся вони без вагань поділяться планами "Індусріально групи". А ми в свою чергу теж не спим.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Не ругайтесь между собой.Толку от этого нет и не будет.То что лицензия была аннулирована в свое время, это же результат противодействия гуляйпольцев.Результат  был! А то что планы у "больших" денег-  (возобновить работы по подготовке и в перспективе -разработке  гуляйпольских недр), вложить свои огромные капиталы в такое перспективное дело не изменились, то это и  следовало ожидать.У  нас ведь ни чего не изменилось, прав тот у кого больше прав(т.е. денег).
Сами подумайте,кто  откажется от "вечного" бизнеса-добычи таких ценных руд.Ведь это  прибыль  на века!!!!!!
 Да и местные чиновники     (при начале столь"успешного"  мероприятия)      в "цене" возрастут   или не так.
Приветствую участников естественного отбора!

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Я понимаю ,что документы  по возобновлению  сбора пакета документов для открытия Гуляйпольского ГОК ,на доске обьявлений не вывешиваются.Но откуда же  то пошла  молва.(разве что РБЛ -разведка бабы Любы донесла).
Без заинтересованных людей из администрации  получить согласие на разработку руд не  реально.Значит и в Гуляйполе кто-то очень хочет поднять свой статус.
Приветствую участников естественного отбора!

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
  Землі за межами міста належать державі, тобто такими землями можна користуватися з дозвілу місцевої РДА(минулого разу мутили Бірюков і його заступник Кірієнко), Кірієнко так і залишився першим замом, а в Дудки близько 15-20 міліонів на шиї кридиту, при таких долгах продаси і маму рідну. Звичайно керівникам місцевого РДА обіцяні якісь матеріальні цінності за допомогу в сприянні. Говорять Бірюков за такі послуги отримав 200 тис. дол.
    Хоча не все так просто, землі в Гуляйпільському районі вже розпайовані, виходить порібно буде домовлятися з кожним власником (хоча звичайно нашому брату покажеш пару копійок і ....), друге- землі сільського призначення, щоб перевести їх несільське користування потрібно голсування в ВР(тут треба дивитися хто з партій в ВР проти продажу земель, начебто БЮТ, Президент за продаж. Магнетит це наближені кола до Президента,).
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Думаю что  для оправдания  открытия ГОК используют высокие и благие понятия-интерессы государства  ,экономическая независимость и т.д  и т.п. И конечно  меркантильные интересы сыграют очень большую роль.
Приветствую участников естественного отбора!

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
    Голова  РДА Дудка О.І. у своєму виступі по гуляйпільському радіо заявив, що з Гуляйпільським кар"єром покінчено в зв"язку з тим, що бандюки магнетита  забрали свої документи і пішли копати Оріхів.  :bye:
  Я хочу добавити від себе, що Оріхівське і Гуляйпільське родовище в державних док. взаємно пов"язані один з одним.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.