Пологи > Новости региона

Футзал. Первенство области среди подразделений МЧС.

(1/1)

rescuer:
   Згідно плану спортивно-масової роботи  ГУ МНС України в Запорізькій області на 2009 рік, 25 вересня 2009 року проведено зональний етап змагань з міні-футболу серед підрозділів ГУ МНС України в Запорізькій області (зона 6 м. Пологи).
   В зональних змаганнях, що проводилися в спортивній школі м. Пологи, брали участь команди Гуляйпільского, Куйбишевського, Оріхівського, Пологівського та Розівського районних відділів ГУ МНС України в Запорізькій області. В запеклій боротьбі перше місце посіла команда Пологівського районного відділу ГУ МНС України в Запорізькій області, яка в вирішальному матчі перемогла команду Куйбишевського РВ ГУ МНС України в Запорізькій області з рахунком 4-1. Друге та третє місця посіли, відповідно представники Куйбишевського та Оріхівського району. Кращим гравцем зональних змагань визнано капітана команди Куйбишевського РВ ГУ МНС України в Запорізькій області Голінька Юрія Васильовича.

rescuer:
Згідно плану спортивно-масової роботи  ГУ МНС України в Запорізькій області на 2010 рік, 17 березня 2010 року проводиться фінальний етап змагань з міні-футболу серед підрозділів ГУ МНС України в Запорізькій області, в м. Пологи, в приміщенні ДЮСШ.


rescuer:
17 березня відбулися змагання з міні-футболу серед підрозділів МНС області.

Згідно з планом спортивно-масової роботи ГУ МНС України в Запорізькій області на 2010 рік, з 10 по 17 березня проведено зональні та фінальний етапи змагань з міні-футболу серед підрозділів області.

Фінальні змагання, до яких вийшли шість команд переможців зональних етапів відбулися в спортивному залі ДЮСШ м. Пологи.

Відкрилися змагання підняттям, під супровід Гімну України, прапорів Держави та МНС. З привітаннями до команд-учасниць змагань виступили начальник управління рятувальних сил ГУ МНС України в Запорізькій області полковник служи цивільного захисту Сергій Поляков, який побажав гравцям вдалої гри та перемоги в турнірі, та мер міста Пологи, голова федерації футболу району Віктор Корольов, який відзначив в своєму виступі важливість та небезпеку професії рятувальник, та підкреслив, що працівники МНС не тільки професійно виконують завдання поставлені державою, а й мають високий спортивний рівень та фізичну загартованість, що є дуже позитивним чинником.

Згідно жеребкування, проведеного незалежними суддями турніру, в групі «А» за вихід до півфіналу боролися команди підрозділів, що представляли м. Запоріжжя, Енергодар та Пологи, у групі «Б» м. Мелітополь, Бердянськ та Василівку.

Першими під звуки футбольного маршу на поле вийшли представники міст Запоріжжя та Енергодару, а завершила групову частину турніру дуель команд міст Мелітополя та Василівки. З перших хвилин команди показували швидку та видовищну гру, підкреслюючи високий рівень своєї підготовки. В більшості ігор лише перевага в один забитий м’яч вирішували долю матчу.

Обігравши в напруженому півфінальному поєдинку своїх колег з Мелітополя, до фіналу вийшла команда рятувальників Енергодару. В другому півфіналі фаворитом зустрічі були пологівці, які перемогли команду бердянських рятувальників.Цікавим та результативним виявився матч за 3 місце, в якому зустрілися команди Бердянська та Мелітополя. З перших хвилин бердянці організували штурм воріт мелітопольських колег, що призвело до двох забитих м’ячів. Але, команда Мелітополя по ходу гри перехватила ініціативу, зрівняла рахунок, вийшла вперед, та надійно закріпила свою перевагу. Матч закінчився з рахунком 6:2 на користь мелітопольців.

Завершав змагання фінальний матч, в якому зустрілися рятувальники збірних команд Пологівського та Енергодарського гарнізонів. Суперники, з початку і до фінального свистка, демонстрували швидку та щільну гру, часто заставляючи голкіперів своїх візаві реагувати на потужні удари та простріли. Більш організованою в проведенні атак виявилася пологівська команда, яка протягом матчу три рази змусила енергодарівського воротаря діставати м’яча з сітки воріт. Фінальний матч завершився перемогою збірної команди м. Пологи, з рахунком 3:0.Під звучання мелодії гімну ліги чемпіонів, грамотами та перехідними кубками ГУ МНС України в Запорізькій області були нагороджені кращі гравці та команди змагань. Кращим гравцем фінального етапу визначено Олексія Боровика, який забив найбільшу кількість голів, а кращим воротарем Олександра Семененко, який не пропустив жодного голу в свої ворота. Обоє гравців представляли пологівську команду. Нагороджували команди начальник управління рятувальних сил ГУ МНС України в Запорізькій області полковник служи цивільного захисту Сергій Поляков та мер міста Пологи Віктор Корольов.


Навигация

[0] Главная страница сообщений

Перейти к полной версии