Гуляйполе > Общая болталка

На черговій оперативній нараді райдержадміністрації

(1/1)

nata:
 На черговій оперативній нараді, яку в понеділок проводив голова районної державної адміністрації О.П.Власенко за участю своїх заступників з керівниками управлінь, відділів, установ, підприємств та організацій, перш за все було повідомлено про підсумки роботи району за минулий рік, а вони не погані.

Олексій Петрович подякував працівникам агропромислового комплексу, управління сільського господарства і продовольства, фіскальних органів, райвідділу внутрішніх справ, райвійськкомату за добру роботу, своєму заступнику Анатолію Григоровичу Клешні за велику і копітку працю по вирішенню багатьох проблем КП “Теплокомунсервіс” і визначив основні завдання всіх служб, організацій, установ і підприємств на найближчу перспективу. Це, перш за все, робота по формуванню районного бюджету, погашення заборгованості по зарплаті, “витягування” із ями проблем КП “Теплокомунсервіс”.

Голова райдержадміністрації звернув увагу учасників наради і на погашення боргів за готель, на проблему освітлення вулиць населених пунктів у нічний час, на економне витрачання енергоносіїв, використання комплексних видів опалення.

На нараді розглядалися й інші питання.

Источник: газета “Голос Гуляйпілля”

anita:
???????????.........

rescuer:
Интернет газета.... ??? ??? ??? А мне показалось форум.....Или для количества......

anita:
 :) Вот и я о том же...

rescuer:
natasha, а парочку распоряжений Главы.....не выдашь.... ;)
Ну тока не обижайся, шучу я шучу.....
Создай интерестную темку, а мы поддержим... :)

Навигация

[0] Главная страница сообщений

Перейти к полной версии