Автор Тема: Фестиваль в Гуляйполе 2007  (Прочитано 175591 раз)

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #195 : Августа 11, 2007, 23:29:58 »
Яна прошу не переводь стрілку, що ти такого неземного зробила, за що сажають
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #196 : Августа 11, 2007, 23:30:51 »
Яна тут в мене вже телефон червоний, люди запитують, яке відношення має твоя робота на Хортиці до Гуляйполя і де ти, а також твій товариш Лютий були з своїм даром писати коли в Гуляйполі зажимали свободу слова, директора місцевого радіо знищували, недавли виходити в ефір до речі і зараз це продовжується, і газету місцеву вруки гидко брати бо одна брехня про заслуги влади.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #197 : Августа 11, 2007, 23:33:50 »
Цитировать
Як це у Вас красиво виходить: ви там пишіть, голодуйте, сідайте в тюрми, а ми тихенько відсидимося на запічку.
   Так ти і втекла з міста, щоб бува непопасти в немилість? А ми тут як бачиш і не боїмося що з нами може щось трапитися
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #198 : Августа 11, 2007, 23:35:58 »
люблю я Гуляйполе. І земляків своїх люблю.

А теперь напоследок. Вот положа руку на сердце. И честно. Согласитесь. Если откинуть собственное ЕГО, что НАШИХ не пропустили. Невзирая на определенные минусы всетаки для города плюсов больше.

Дальнейшее организаторам не читать!!!

Ну не все сначала бывает гладко и красиво. Ну так получилось, что фестиваль сделали андеграундовым а не попсовым. Но с другой то стороны попсы и так хватает. А нетакой как все это тоже своего рода плюс для того, чтобы запомнилось. Пусть фестиваль станет на ноги. Пусть о нем за границей узнают. Это же только плюсы для гоорда. Я более чем уверен, что если бренд фестиваля "раскрутят" и он выйдет на "серьезный мировой уровень" голые дивчата  да ненормативка сама собой отпадет. Потому что на серьезных мероприятиях такого нет.

И с голыми дивчатами, с ненормативкой  город от этого только выигрывает. И ИМХО иногда иногда можно и прогнуться (не в смысле полового акта между мужчинами) для того, чтобы потом встать. И пойти выше.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

yakovenko_yana

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #199 : Августа 11, 2007, 23:38:38 »
КГБ тягало двадцять рокі тому, нащастя я цього не застала, проте вважаю, що ми повинні з повагою ставитися до тих людей, хто в ті часи його не побоявся.
ти зараз ризикуєш хлібом насущним, а тоді люди ризикували життям.
Про неземне я нічого не говорила. я пропонувала співпрацю.
може досить чубитися, а зробимо щось разом?
все, що в моїх силах я зроблю.

yakovenko_yana

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #200 : Августа 11, 2007, 23:43:07 »
Цитировать
   Так ти і втекла з міста, щоб бува непопасти в немилість? А ми тут як бачиш і не боїмося що з нами може щось трапитися
Так Вас цікавить чи ні моє особисте життя?

gulaypole.info

Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #200 : Августа 11, 2007, 23:43:07 »


rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #201 : Августа 11, 2007, 23:44:39 »
И еще. Просьба. Без обид. Со всем уважениям к вам.  Пожалуйста Patriot и yakovenko_yana не ведите себя как 15 летние подростки с претензиями "а ты то", "а ты не то" Решайте такие вопросы в личке. Нас же весь мир читает.

Хотя с другой стороны - свобода слова и демократия  в действии. т.е. помои. (категория ИМХО)
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #202 : Августа 11, 2007, 23:45:23 »
люблю я Гуляйполе. І земляків своїх люблю.

А теперь напоследок. Вот положа руку на сердце. И честно. Согласитесь. Если откинуть собственное ЕГО, что НАШИХ не пропустили. Невзирая на определенные минусы всетаки для города плюсов больше.

Дальнейшее организаторам не читать!!!

Ну не все сначала бывает гладко и красиво. Ну так получилось, что фестиваль сделали андеграундовым а не попсовым. Но с другой то стороны попсы и так хватает. А нетакой как все это тоже своего рода плюс для того, чтобы запомнилось. Пусть фестиваль станет на ноги. Пусть о нем за границей узнают. Это же только плюсы для гоорда. Я более чем уверен, что если бренд фестиваля "раскрутят" и он выйдет на "серьезный мировой уровень" голые дивчата  да ненормативка сама собой отпадет. Потому что на серьезных мероприятиях такого нет.

И с голыми дивчатами, с ненормативкой  город от этого только выигрывает. И ИМХО иногда иногда можно и прогнуться (не в смысле полового акта между мужчинами) для того, чтобы потом встать. И пойти выше.
З самого початку треба робити серйозне міроприємство і вкладати в нього кошти. Альтернатива андеграунду не обовязково попса, не кидайся в крайності. І не агітуй тут тільки нікого прогибатись...

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #203 : Августа 11, 2007, 23:51:15 »

З самого початку треба робити серйозне міроприємство і вкладати в нього кошти. Альтернатива андеграунду не обовязково попса, не кидайся в крайності. І не агітуй тут тільки нікого прогибатись...

Обьясни где ты видел агитацию? Если ты не знаешь значения  аббревиатуры  ИМХО, «IMHO» — In My Humble Opinion - по моему скромному мнению, я не виноват.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #204 : Августа 11, 2007, 23:53:36 »
от і тримай своє ИМХО в тому місці куди ти агітуєш.

Пользователь Free Thinker получает режим read-only сроком на 30 дней за неоднократные и систематические личные оскорбления собеседников. Это второе предупреждение. Третье будет полное удаление с форума. Решение модератора может быть обжаловано в "Спортлото"

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #205 : Августа 11, 2007, 23:59:54 »
КГБ тягало двадцять рокі тому, нащастя я цього не застала, проте вважаю, що ми повинні з повагою ставитися до тих людей, хто в ті часи його не побоявся.
ти зараз ризикуєш хлібом насущним, а тоді люди ризикували життям.
Про неземне я нічого не говорила. я пропонувала співпрацю.
може досить чубитися, а зробимо щось разом?
все, що в моїх силах я зроблю.
 
Цитировать
Учасникам заборонено:
Ображати співрозмовників, представників інших рас, народів, етнічних груп; ображати погляди представників інших віросповідань; коментувати дії адміністратора (модераторів); використовувати теми форуму для особистого спілкування.
 
  Це я взяв з вашого форуму, так воно і виходить, що в чужому домі можна плювати і т.д. ,а в своїй хаті боже спаси.
   Те, що ти не знала хто я і чим займається "Гуляйпільська громада" говорить про те, що ти мало цікавися життям гуляйпільців, ти займалася питанням кар"єру, не сміши курей гуляйпільських!
   Те про, що ти тільки говориш та мрієш громада робить на протязі двох років.
   І на закінчення про КГБ не знаю, а в СБУ запрошували і не раз і повірь було дуже страшно за свою сім"ю. Але я робив справу в яку вірив, а не говорив про неї.
   Передай привіт Г. Лютому, не буду говорити про його поетичні достатки, а як людина  якийсь він занадто слизький!
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #206 : Августа 12, 2007, 00:01:40 »
И еще. Просьба. Без обид. Со всем уважениям к вам.  Пожалуйста Patriot и yakovenko_yana не ведите себя как 15 летние подростки с претензиями "а ты то", "а ты не то" Решайте такие вопросы в личке. Нас же весь мир читает.

Хотя с другой стороны - свобода слова и демократия  в действии. т.е. помои. (категория ИМХО)
   Вибачаюся! дійсно вийшов за рамки.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #207 : Августа 12, 2007, 00:03:36 »
Для пользователя free thinker.

Если вы плохо прочитали в первый раз

И с голыми дивчатами, с ненормативкой  город от этого только выигрывает. И ИМХО иногда иногда можно и прогнуться (не в смысле полового акта между мужчинами) для того, чтобы потом встать. И пойти выше.

Так какое там место вам не видится, спорить с вами я не собираюсь. Это просто ниже моего достоинства.


ЗЫ И пожалуйста не утруждайте себя лишними ругательствами, приписываниями лекарств или матюками в мой адрес. На ваши посты я больше отвечать не буду.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #208 : Августа 12, 2007, 08:24:40 »
   Отак ми тут живемо шановна Яна в Г###і , проце пишіть будь-ласка, а не до фесту придовбалися, чи слабо писати на тих хто з ложечки кормить.
   

   Звертаюся до всих з проханням не вихвачувати слово г%%%% з тексту, воно, те слово стосується тільки того тексту і тільки тих людей про яких ідеться в тексті.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #209 : Августа 12, 2007, 09:19:54 »
Звіт про виконану роботу.
  Все почалося з блокування вулиці Шевченка під час виборів 2004р. Три дні вдвох з А. Дикуном стояли біля заводу сільмаш, з плакатами тіпа "МИ некозли" " Кучма і Янукович хороші люди ;D" "Гуляйпільці вставайте з колін ми некозли" "Схід і захід разом" і т. д. вже непам"ятаю, що нам говорили з райдержадміністрації, але було весело.
  Потім з покійним Хохотвою Олексійом Івановичом блокували три дні адміністрацію, після чого Бірюкову прийшлося розстатися з кріслом.
  Після цього була створена "Гуляйпільська громада". Основне завдання боротьба проти розробки уранового кар"єра. Організували два мітинги (в Гуляйполі і с. Залізничному). Написали десятки ст. в різні газети від районки до республіканських видань, 1 жовтня 2005 на нашу вимогу була проведенна позачергова сесія районної ради, на якій депутати в присутності Бірюкова не звертаючи на його протести прийняли рішення проти розробки кар"єра. В м.Запоріжжі у готелі "Інтурист" провели пресконференцію на тему "Гуляйпільська громада проти розробки кар"єра" після якої в Гуляйполі побували майже всі центральні ТВ канали, газети радіо заговорили про проблему Гуляйполя.
   Зустрічалися з деп. ВР та Президентом України Ющенком, тема зустрічей розробка кар"єру.
   Знайшли вченого, який підтвердив присутність урану в нашому родовищі, що було досить важко тому, що настоящих хоробрих зараз дуже мало. Як ви розумієте це був мужній і ризикований поступок з боку вченого за, що я особисто все життя буду вдячний цій людині.
   Під час виборів організували і провели кілька круглих столів з політичними партіями та керівництвом району, тема одна вклад політичних партій в розвиток міста.
   Організували висадку березової алеї (25 дерев) на честь Н. Махна.
   Виготовили власними руками за власні кошти кілька десятків лавок та мусорних баків, які зараз стоять по всьму місту, потім до акції приєдналися небайдужі гуляйпільці. дивіться фото
   Приймали участь в облаштуванні дитячого майданчику, виготовили для нього качелі і т.д.
   Пластилінова копія пам"ятника Н. Махна теж потрапила в читальний зал завдяки зусилям "ГГ". Зараз преставники "ГГ" буквально видушують з влади план розвитку туристичного Гуляйполя.
   В минулому році в міру своїх можливостей допомагали ОБ в організаційних питання під час проведення фестиваля. В цьому році ОБ недасть збрехати завдяки нашим діям процентів на 90 залежало отримання дозволу на проведення фестиваля.
   Є в "Гуляйпільської громади" і кілька грамот за свій труд.
   Написано це для того щоб, підростаюче покоління читало і робило висновок , що можна не тільки брати від життя а й повертати.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.