Автор Тема: Насущні проблеми Гуляйпільців  (Прочитано 11765 раз)

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Насущні проблеми Гуляйпільців
« : Апреля 12, 2013, 22:17:33 »
! ...Люди, питання кар"єру, на сьогодні, закрили і молодці, давайте дивитися на інші проблеми, вирішення яких потрібне тільки нам. Медицинська реформа, поки ми переминатимемо кар"єр, закриють нашу лікарню, адмін. реформа - ліквідують наш район, і будемо ми хутором Гуляйполе.... молодіжні проблеми, безробіття, відсутність житла, проблема нереалізованості школьників, відсутність секцій, де вони можуть зайняти свій час, а не сидіть з пивом, та мордувати котів!!.Ви вже побачили, що при бажанні все можна робить... так що пишіть своє бачення, варіанти, та будемо робить разом..
  Говорила десятки разів і повторю, що причина всього бардака ми самі. Постійно премо на когось бочку, ниємо, що про нас не дбають.....ХТО??? Я відповідаю за себе,і хай це буде прикладом для інших.... і так повинен робити кожен. Один свист. і весь район на мітинг з вилами - оце вирішення питань, а не постійне перемивання кісток за компом!
    Ми проти мед. реформи, проти пенсійної, проти адміністративної, так чого ми ждемо??? Скажимо сьогодні своє НІ ми. завтра Пологи, а післязавтра вся Україна.... Пишіть в ос. повідомлення або номер 0959141991

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Насущні проблеми Гуляйпільців
« Ответ #1 : Апреля 13, 2013, 10:12:54 »
Лікарню не закриють, і взагалі звідки цей "брєд":) . Адміністративну реформу відмінили ( вроді), хоча населення замало, і наш район "на краю географії Запорізької області", тому ну ніяк центром йому не бути. Якщо простими словами - зараз ми бачимо "оптимізацію" видатків на бюджетну сферу. А оптимізувати можна лише укрупненням, що ми зараз і бачимо. Я вже писав, всім же забагато чиновників та бюджетників - ось результат, вірніше початок результату. Результат буде, коли прийдеться за всяким папірцем їхати за три-дев"ять земель, зато як радісно, чиновників та бюджетників стане менше :)
И один в поле воин, если он знает, что он один.

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: Насущні проблеми Гуляйпільців
« Ответ #2 : Апреля 13, 2013, 13:22:42 »
Чиновники, что стаи ворон: спугнут их с одного дерева, они тут же дружно пересядут рядом, на другое.
Приветствую участников естественного отбора!

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Насущні проблеми Гуляйпільців
« Ответ #3 : Апреля 13, 2013, 14:33:24 »
Чиновники, что стаи ворон: спугнут их с одного дерева, они тут же дружно пересядут рядом, на другое.

Я думаю, вашій відповіді зараз аплодують всі автолюбителі гуляйпільщини, яким для перереєстрації, або взяття на облік транспортного засобу приходиться їздити "до сусідньго дерева" аж в Пологи. Так тримати, і нас чекатиме світле майбутнє ;)
И один в поле воин, если он знает, что он один.

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Насущні проблеми Гуляйпільців
« Ответ #4 : Апреля 13, 2013, 15:41:18 »
Я думаю, вашій відповіді зараз аплодують всі автолюбителі гуляйпільщини, яким для перереєстрації, або взяття на облік транспортного засобу приходиться їздити "до сусідньго дерева" аж в Пологи. Так тримати, і нас чекатиме світле майбутнє ;)

Да ну в общем автолюбителям вроде и без разницы, проехал лишние 50 км. И очередей там нет особо..
проблема там больше в "порешать"... я вот поехал как дурак типа сам все сделать и был жестоко обломан.

А вот, к примеру, больница в пологах это уже простите ......
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Насущні проблеми Гуляйпільців
« Ответ #5 : Апреля 13, 2013, 16:15:06 »


А вот, к примеру, больница в пологах это уже простите ......

Ну, якщо було сказано, 50км - не так й багато, то на це й розраховувалось :)

Наскільки я зрозумів, лікарня залишиться, просто скоротяль лікарів, все зведеться до визначення хвороби, а там, якщо щось не складне, вирішується на місці, щось складне "їдьте порішать в Пологи"

http://www.moz.gov.ua/ua/portal/reform_answers.html
И один в поле воин, если он знает, что он один.

gulaypole.info

Re: Насущні проблеми Гуляйпільців
« Ответ #5 : Апреля 13, 2013, 16:15:06 »


andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Насущні проблеми Гуляйпільців
« Ответ #6 : Апреля 13, 2013, 16:30:37 »
Ну, якщо було сказано, 50км - не так й багато, то на це й розраховувалось :)

вопрос не в километрах, вопрос в том, что мрэо это машины и машиной можно ехать например в пологи. ну минимум логики тут есть.

а остальное..  утром в 7 проедтесь в маршрутке на пологи — все в общем станет понятно :)
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Re: Насущні проблеми Гуляйпільців
« Ответ #7 : Апреля 13, 2013, 21:32:13 »
Ну, якщо було сказано, 50км - не так й багато, то на це й розраховувалось :)

вопрос не в километрах, вопрос в том, что мрэо это машины и машиной можно ехать например в пологи. ну минимум логики тут есть.

а остальное..  утром в 7 проедтесь в маршрутке на пологи — все в общем станет понятно :)

місяців два назад був в Пологах у регістратурі, там така черга була, що просто не реально було достоятися до якогось результату...

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: Насущні проблеми Гуляйпільців
« Ответ #8 : Апреля 13, 2013, 21:45:53 »
Все эти реформы....  просто выполнение "решений партии и правительства", а результат как всегда - качественно новое  уступает старому качеством.
Я представляю что  будет в связи с обменом старых (советских) водительских удостоверений.
А так как и мы сами ("достойные граждане  своего государства") "затянем" это дело на последние недели этого года,то  будет "как всегда".... :'(

Так что...надо  и самим "покращуватися" ;D
Приветствую участников естественного отбора!

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Насущні проблеми Гуляйпільців
« Ответ #9 : Апреля 13, 2013, 22:06:30 »
Все эти реформы....  просто выполнение "решений партии и правительства", а результат как всегда - качественно новое  уступает старому качеством.
Я представляю что  будет в связи с обменом старых (советских) водительских удостоверений.
А так как и мы сами ("достойные граждане  своего государства") "затянем" это дело на последние недели этого года,то  будет "как всегда".... :'(

Так что...надо  и самим "покращуватися" ;D
Витор, що ви пропонуєте?

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: Насущні проблеми Гуляйпільців
« Ответ #10 : Апреля 13, 2013, 23:06:41 »
Починати з себе
Приветствую участников естественного отбора!