Автор Тема: А як вам цей комент?  (Прочитано 8600 раз)

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
А як вам цей комент?
« : Апреля 22, 2012, 22:58:54 »
під одною ст. прочитав ось цей комент і таки думаю, що він правду каже ...звичайно я проти того  щоб на Євро в Україні гибли люди, але що до нас всіх залізли в кишені з цим євро це гола правда ...


Цитировать
Pankrat Lohansky _ 22.04.2012 21:27
ПШОНКА, РАЗБЕРИСЬ...
Мой знакомый, сам остался в Николаева без работы (работал сварщиком, возраст 55 лет на работу уже не берут). Сын и невестка школьные учителя. Заболел чем-та у них мальченка (4 годика), на Украине такие операции не делают. Брались вылечить мальченку в Италии, но надо было 65 000$ на операцию, мы все пытились собрать, ни в ВР ни в АП ни в КМ, куда обращались родители, деньгами не помогли - ОБЪЯСНЯЯ ВСЕ ДЕНЬГИ УХОДЧТ НА ЕВРО 2012, мы смогли собрать за два месяца всего 48 000 грв. Деньги уже не нужни - помер мальченка. ЕВРО2012 - НА ТРУПАХ НАШИХ ДЕТЕЙ. БУДЬ ПРОКЛЯТ ВСЯК КТО ПРИЕДЕТ НА ЭТО ЕВРО! ЭТО ЕВРО ПРИВЕЛО К СМЕРТИ 1 350 000 ДЕТЕЙ ОТ НЕДОФИНАНСИРОВАНИЯ БОЛЬНИЦ. ВСЕ ДЕНЬГИ КОЛЕСНИКОВ ПОВОРОВАЛ – ПРИКРЫВАЯСЬ ЕВРО. ПРОКЛЯТИЕ НА ВСЕ СТАДИОНЫ ГДЕ БУДЕТ ЕВРО. ПУСТЬ ОНИ РАЗРУШАТСЯ ВО ВРЕМЯ МАЧТА И ПОГИБНЕТ 1 350 000 ТЕХ, КТО ПРИЕДЕИ ПЛЯСАТЬ НА КОСТЯХ ПОГИБШИХ ДЕТЕЙ. Кто может и умеет – переведите и разошлите по всем посольствам мира.

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: А як вам цей комент?
« Ответ #1 : Апреля 23, 2012, 08:11:11 »
 :o Эмоции
Приветствую участников естественного отбора!

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Re: А як вам цей комент?
« Ответ #2 : Апреля 23, 2012, 23:18:13 »
В емоції якось трудно все втиснути....

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: А як вам цей комент?
« Ответ #3 : Апреля 24, 2012, 14:16:59 »
Там и без евро одни только гос санатории съедали ~ 40% медицинского бюджета. А евро не более чем отмазка, очередная в списке
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: А як вам цей комент?
« Ответ #4 : Мая 30, 2012, 14:34:07 »
А Как Вам это...?

Щоб отримати шенген доведеться здавати тест на IQ



З осені відділ міграграційної та візової політики ЄС посилить правила отримання шенгенської візи для громадян України. Нововведення стосуватимуться людей, які подаватимуть заявку на шенгенську візу вперше.

Суть нововеедення полягає в тому, що тепер, окрім довідок, витягів та копій банківських рахунків також доведеться пройти IQ-тест. Інформацію підтвердила прес-аташе візового центру у Києві Марина Багаторазова:

- З 1 вереся громадянам України, при подачі заявки та повного пакету документів на шенгенську візу, доведеться здавати IQ-тест. Це обумовлено тим, що багато громадян з низьким рівнем інтелекту порушують візовий кодекс і залишаються в ЄС довше передбаченого терміну, а також по статистиці у них більше проблем із законом та схильності до вчинення злочинів.

За словами прес-аташе, в’їзд в країни шенгенської зони буде заборонений для людей з IQ нижче 70. Від 70 до 130 віза буде видаватись в звичайному режимі, а для розумників з рівнем IQ більше 130 буде видаватись мультивіза на один рік.

У неформальній розмові один із європейських консулів повідомив, що таким чином ЄС намагається впровадити санкції проти виборців чинної влади. “Людина з рівнем інтелекту вище середнього не могла проголосувати за президента, який не знає елементарної граматики і не може зрозуміти різницю між словами безпечний та небезпечний” – говорить дипломат.

Міністерство закордонних справ України, поки що, ніяк не відреагувало на нововведення європейських колег.

Ігор Берлінер, спеціально для сайту Репортажист
Приветствую участников естественного отбора!

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: А як вам цей комент?
« Ответ #5 : Мая 30, 2012, 14:52:36 »
“Людина з рівнем інтелекту вище середнього не могла проголосувати за президента, який не знає елементарної граматики і не може зрозуміти різницю між словами безпечний та небезпечний”

Все в общем правильно :)
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

gulaypole.info

Re: А як вам цей комент?
« Ответ #5 : Мая 30, 2012, 14:52:36 »


vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: А як вам цей комент?
« Ответ #6 : Мая 30, 2012, 15:31:19 »
 8)
Приветствую участников естественного отбора!

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: А як вам цей комент?
« Ответ #7 : Мая 30, 2012, 16:06:49 »
 8) (хоч вже мені законодавчо заборонено це робити  ;D )
И один в поле воин, если он знает, что он один.

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Re: А як вам цей комент?
« Ответ #8 : Мая 30, 2012, 16:41:48 »
   Вобщим з таким рішенням можна поспорити . Я в Гуляйполі знаю багато людей з вищою освітою і Q в них нормальне, от анус ПРдунам лижуть не жаліючи язика...  Тобто виходить народ знову кинуть ....

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: А як вам цей комент?
« Ответ #9 : Мая 30, 2012, 17:01:23 »
   Вобщим з таким рішенням можна поспорити . Я в Гуляйполі знаю багато людей з вищою освітою і Q в них нормальне, от анус ПРдунам лижуть не жаліючи язика...  Тобто виходить народ знову кинуть ....

Ну так и в Европу их пустят :)
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Re: А як вам цей комент?
« Ответ #10 : Мая 30, 2012, 17:12:01 »
   Вобщим з таким рішенням можна поспорити . Я в Гуляйполі знаю багато людей з вищою освітою і Q в них нормальне, от анус ПРдунам лижуть не жаліючи язика...  Тобто виходить народ знову кинуть ....

Ну так и в Европу их пустят :)

Да , там про голубих дбають :D