Автор Тема: Фестиваль в Гуляйполе 2007  (Прочитано 175921 раз)

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #135 : Августа 10, 2007, 15:16:31 »
до речі Ксенія до вашого рівня я такаж не збираюся опускатися. Більш не добавлю нічого бо мої повідомлення модеруються адміністратором цього форуму.

***Этот форум не гражданское место и демократии тут нет.
Это частный ресурс управляемый владельцем по своему усмотрению.****andy .

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #136 : Августа 10, 2007, 15:31:31 »
Free thinker Я вже писала неоднаразово. Ви Free thinker  можете тут говорити все що Вам заманеться, про Вас я вже давно склала свою особисту думку, не буду її тут висловлювати. Це особисте і думаю Вам би це дуже не сподобалось, до Вашого рівня я не збираюсь спускатись. Якщо Вам так все не подобається, то зробіть нам ласку, не приходьте на фестиваль, проявіть свою позицію не тільки на словах, а і на ділі:) Якщо так і триватиме далі, то існує такий статус як "persona non grata".


Справка


Нагадаю всім, що після проведення фестивалю "День Незалежності з Махном" - 2006, до Києва до Ксенії Омельченко та Олеся Донія приїхали Free thinker та його товариш, якщо не помиляюсь Віктор, із пропозиціями щодо фестивалю. Мова йшла про те, що якщо ми їм надамо офіційне представництво від "Останньої Барикади", то вони знайдуть якісь величезні гроші на проведення фестивалю, також згадувались якісь друзі в банках з мільйонами. Наша відповідь була дослівно такою: "Поки не буде домовленностей з владою та офіційного дозволу ніякі представництва від нас не будуть надані, через те що нам потім відповідати за якись кошти взяті від нашого імені, але ми не проти допомоги  по організації на місті. Це їх явно не влаштувало, тобто хотіли нами прикриватись, для своїх фінансових афер.


За кожне слово тут я відповідаю.

Free thinker і якщо Ви таки прийдете на фестиваль (в чому я майже не сумніваюсь) то я б хотіла подивитись скільки совісті у Вас вистачить, щоб мені подивитись в очі.


Ксенія. це прсто смішно як ви все перекрутили. До речі чого ви мовчете, що взяли наш чорновик проєкту фестивалю та доповненя до нього від громади.
І не думайте що ви щось особливе і ми їхали спеціально до вас. Ціль нашої поїздки було виступ московсьеої групи Монгол Шуудан В Бочці і переговори з ними що до виступу В Гуляйполі. І зустріч з деякими іншими людьми. Але щоб не гаяти даром час ми заодно планували до обіду зустрітись і з вами також.

Ксенія Омельченко

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #137 : Августа 10, 2007, 15:39:37 »
Насмішили, так Ви передали чорновики, ну і покажіть пальцем де хоч одна Ваша пропозиція зазначена в нашій програмі? І чого Ви замовчуєте, що просили представництва, для отримання коштів на фестиваль??

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #138 : Августа 10, 2007, 15:44:00 »
взять меня с собой, помочь расделаться с пывом :)
[/quote]
   Думаю пива вип!єм обов!язково, тим паче рибу нам уже обіцяли Києвляни.
 
Вадиму;ну не подобається тобі фест, перемкни канал, як це роблять в такому разі!
 На скільки мені відомо зараз на фест народ збирається з усих регіонів України, і на мою думку їм по великому рахунку головне не матюки слухати, а спілкування між собою. Почитай форуми в яких згадується фест, дописувачі в основному згадують не тих хто співав чи вірші читав,а хто з ким познайомився, відгуки про знайомство з містом та жителями. На скільки пам!ятаю ви з Вітьою збиралися організувати фестиваль байкерів, розвивати туризм, так займайтеся справою і неколотіть людей. Гидко читати вже твої притензії, всі хто хотів вже тебе зрозуміли,  і на фест не приїдуть бо буде бодіарт, це ж так страшно голі дівчата.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Ксенія Омельченко

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #139 : Августа 10, 2007, 15:50:56 »
Patriot :) 5балів!! З Києва риба, пиво Ваше!! :)

yakovenko_yana

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #140 : Августа 10, 2007, 16:17:47 »
все своє свідоме життя провела в Гуляйполі.
з дитинства приймала участь у масових заходах, які у нас проводилися. думаю тому, кому під тридцять теж є що згадати.
те що відбулося минулого року в Гуляйполі я сприймаю як власне приниження і зараз докладаю максимум зусиль, щоб цього більше не трапилося.
за останні 15 років Гуляйполе дало трьох !!! членів Національної Спілки Письменників України.
жодному з них не надали слова на фестивалі, хоча обіцяли, що для місцевих поетів влаштують спеціальну програму.
Потім в газетах прозвучала фраза:"Гуляйполе не спромоглося виставити жодного поета"(статті можу надіслати)
це при тому, що я кілька годин намагалася вибити собі слово, що Лютого виступати можна сказати на руках винесли на тачанку його земляки, що Сердюка не пустили виступити(це теж було на моїх очах).
я говорю про людей, які ризикували Всім!!! 15-20 років тому, коли піднімали в піснях і віршах імя Махна.
Все - Це Кгб, психушки(у Гуляйполі була своя особлива - для політичних), робота.
Нам цього зараз не зрозуміти(і Слава Богу), але можливо саме їм ми зараз завдячуємо, що імя Махна повертається до рідної землі.
як міліця з собаками виганяла людей із стадіону - мене не тронули, бо я стояла біля Геньби, для того, щоб дати можливість виступити бардам(кому вони співали?)
не пам"ятаю, щоб у святі приймав участь останній нащадок Махна
де був Гуляйпільський хор, який славився навіть у Києві?
де гуляйпільскі художники, майстри?
запорізьком вишивальницям не знайшлося місця для ночівлі.
просто сльози наверталися, коли слухала цих жінок(а їм під п"ятдесят), яких кинули просто неба.
тож у мене виникає питання:
нас, Махновців - ощаслисили, чи вибачте на слові, обісрали...

gulaypole.info

Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #140 : Августа 10, 2007, 16:17:47 »


Сашко Корнієнко

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
    • http://rep-ua.com
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #141 : Августа 10, 2007, 16:30:12 »
отак завжди: спочатку про духовність, а потім про справи життєйські

от що-що, а те що ви нам приписуєте у останньому реченні ми з Махнівцями точно не робили :)
Гуляйполе - справжня столиця України!

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #142 : Августа 10, 2007, 16:43:00 »
до речі Ксенія до вашого рівня я такаж не збираюся опускатися. Більш не добавлю нічого бо мої повідомлення модеруються адміністратором цього форуму.

***Этот форум не гражданское место и демократии тут нет.
Это частный ресурс управляемый владельцем по своему усмотрению.****andy .

Твоих сообщений было УДАЛЕНО (не модерировано) три, все они касались темы "бодиарта" (которую я поднимал) и  которая вчера была закрыта для обсуждения.

А я смотрю ты не только умеешь выдергивать фразы из контекста и пользовать их в свое удовольствие, а еще и 3.14здишь не стесняясь.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Strekoza

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 52
  • Карма: +0/-0
  • Люблю;)
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #143 : Августа 10, 2007, 16:44:11 »
НАКИПІЛО!!!! :-*
ПРОПОНУЮ АЛЬТЕРНАТИВУ!  ;) Всі місцеві жителі, враховуючи Free thinker і його товариша, яким не подобається (не розуміють, не сприймають, не розділяють поглядів) „поетичний боді-арт”, „Подерев'янський”, „фестиваль” – залишаються вдома перед телевізорами, або йдуть відпочивати в інше місце (аби не було чути музики з такої „бідної програми”) і насолоджуються Днем незалежності по своєму.
Як на мене, це цілком логічно, якщо я їду з Києва на фест, думаю ви цілком справедливо, можете їхати в Київ, і слухати „велику програму”...
Якщо б мені не подобалась програма, я б навіть, не те що б не їхала, а навіть не цікавилась нею. А чого ви тоді йдете? І активно й голосно кричите: „Погана!”? Ми почули, а далі що?
І взагалі, хто тоді їздитиме до вас? Кому, крім 5-10 туристів на рік, воно цікаве?
Ми ж можемо їздити і в інше місто. Нам не проблематично, збиратися деінде. А що залишиться вам і вашому місту?
Нагадую: музично-літературно - андеграундовий фестиваль!!!
Цитировать
тож у мене виникає питання:
нас, Махновців - ощаслисили, чи вибачте на слові, обісрали...
Це вже вам вирішувати! По своїм, як то кажуть "унутрішним відчуттям". Може з вами саме так! :-\

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #144 : Августа 10, 2007, 17:12:45 »
Насмішили, так Ви передали чорновики, ну і покажіть пальцем де хоч одна Ваша пропозиція зазначена в нашій програмі? І чого Ви замовчуєте, що просили представництва, для отримання коштів на фестиваль??
Ксенія .нашої програми  у вашій і не повинно було бути. Тому що розмова була про те, що ми найдемо гроші на свою програму, просто нам треба було по великому рахунку даже і не представництво ваше, а впевненість якасть в тому що ми не зря вкладемо кошти в свою програму і воно зістикується з вашою без претензій на авторство. ну була тоді така реальна у нас можливість. Там планувалося задіяти театральну постанову з єпізодами дій Махновської армії і народні майстри і багато чого іншого. І я впевнений у тому що людям вибачте це було б цікавіше чим голі цицьки. Але я даже задоволений, що не приймаю участі у вашому проєкті.
Нічого особистого...

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #145 : Августа 10, 2007, 17:33:44 »
І взагалі, хто тоді їздитиме до вас? Кому, крім 5-10 туристів на рік, воно цікаве?

Справжній храм історії зуміли створити у районному краєзнавчому музеї його працівники. Сьогодні експозиція музею площею 728 кв.м вміщує 9 розділів, які розповідають про історію нашого краю від його заснування до сучасності. Щороку музей обслуговує до 10 тисяч відвідувачів з різних куточків України, близького та далекого зарубіжжя. У книзі відгуків можна знайти записи німецькою, французькою, англійською мовами. Люди вдячні за теплий прийом, змістовні, цікаві, емоційно наповнені екскурсії, які забезпечують директор та наукові працівники музею. Вони проводять також велику наукову, дослідницьку, експозиційну, фондову, масову роботу. Завдяки творчому підходу, професіоналізму та ініціативності вся ця робота здійснюється на високому фаховому рівні, а музей вважається одним з кращих в області
http://www.gulaypole.info/content/view/125/2/

то про які 10 чоловік іде мова?

Strekoza

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 52
  • Карма: +0/-0
  • Люблю;)
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #146 : Августа 10, 2007, 17:47:30 »
Цитировать
Там планувалося задіяти театральну постанову з єпізодами дій Махновської армії і народні майстри і багато чого іншого. І я впевнений у тому що людям вибачте це було б цікавіше чим голі цицьки.
Чудово! Так і флаг вам у руки! Вперед! Робіть свій фестиваль... ;D З "великою програмою", народними колективами... і вишивальниць не забудьте!... вони там ображені...
І всі "гуляйпільці" красно дякуватимуть, такому вельмишановному пану, який турбується про моральне виховання їх нащадків.... ;)
Зацікавите, може й я приїду... :D
Цитировать
Справжній храм історії зуміли створити у районному краєзнавчому музеї його працівники. Сьогодні експозиція музею площею 728 кв.м вміщує 9 розділів, які розповідають про історію нашого краю від його заснування до сучасності.
Вражає! Гарна журналістська робота! Браво! Так солодко...
10 тисяч??? ??? Ню-ню....
І від мене особисто: "Прошу, не засирайте форум!" ;) Краще робіть щось! А балачки розводити, слава Богу, в нашій країні всі вміють... ;)

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #147 : Августа 10, 2007, 17:54:34 »
Цитировать
Там планувалося задіяти театральну постанову з єпізодами дій Махновської армії і народні майстри і багато чого іншого. І я впевнений у тому що людям вибачте це було б цікавіше чим голі цицьки.
Чудово! Так і флаг вам у руки! Вперед! Робіть свій фестиваль... ;D З "великою програмою", народними колективами... і вишивальниць не забудьте!... вони там ображені...
І всі "гуляйпільці" красно дякуватимуть, такому вельмишановному пану, який турбується про моральне виховання їх нащадків.... ;)
Зацікавите, може й я приїду... :D
Цитировать
Справжній храм історії зуміли створити у районному краєзнавчому музеї його працівники. Сьогодні експозиція музею площею 728 кв.м вміщує 9 розділів, які розповідають про історію нашого краю від його заснування до сучасності.
Вражає! Гарна журналістська робота! Браво! Так солодко...
10 тисяч??? ??? Ню-ню....
І від мене особисто: "Прошу, не засирайте форум!" ;) Краще робіть щось! А балачки розводити, слава Богу, в нашій країні всі вміють... ;)
Бридко. от ви і розкрили себе повністю.

Strekoza

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 52
  • Карма: +0/-0
  • Люблю;)
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #148 : Августа 10, 2007, 18:15:49 »
Цитировать
[Бридко. от ви і розкрили себе повністю. /quote]
 :D :D :D :D :D :D :D
Мені вас щиро жаль.... :-\
Ви вмієте слухати, але не чуєте!
Ну, то й нехай! Час все розсудить.... ::)

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #149 : Августа 10, 2007, 20:47:55 »

Твоих сообщений было УДАЛЕНО (не модерировано) три, все они касались темы "бодиарта" (которую я поднимал) и  которая вчера была закрыта для обсуждения.

Кстати мое сообщение тоже удалено было  :cray:

Это я к тому, что все в равных условиях. Как говорится "Если ты в Риме, поступай как римлянин" (с)
И один в поле воин, если он знает, что он один.