Гуляйполе > Новости (события)

Сесія райради відмінила своє попереднє погодження на кар"єр.

(1/6) > >>

ПАТРІОТ:
  В Гуляйполі сьогодні відбулася сесія райради. Півтори години місцеві чиновники змагалися хто з них краще любить рідний край і хто найбільший борець за справедливість та проти кар"єру на гуляйпільській землі. Склоняли як могли громадську організацію "Гуляйпільська громада", що вона не захотіла співпрацювати з владою, яка три місяці боролася проти карєру. Дуже сильно сварилася, що ми сякі-такі запросили на збори громади, які відбулися 7 квітня біля КСК Сучасник гостей з інших районів, та ще й з Луганська та Донецька. Хоча от не можу зрозуміти, що наша місцева влада має проти батьківщини нашого Президента?) Та от тільки не зрозуміло чого три місяці від їхньої боротьби не було жодного результату, поки на площу не вийшли тисячі людей і сказали в лице чиновникам хто є хто і заборонили будь-які дії на землі без їхнього дозволу... Що цікаво, на нас образилися, що ми своїми діями принизили гідність чиновників, депутатів .. Але чомусь забули, що влада, а точніша голова ОДА перший почав принижувати  людей! Шановні чиновники не плюйте проти вітру може повернутися..
  Депутати скасували своє завуальоване погодження на розробку родовища!

andy:
и рафик как всегда невинауатый...

MAcK:
А где видео?

andy:

--- Цитата: MAcK от Апреля 11, 2013, 20:16:11 ---А где видео?

--- Конец цитаты ---

Если вопрос типа видео было а потом пропало то может быть, последние два дня на сервере медленно и мучительно умирал винт, а потом его так-же медленно и мучительно сутки меняли и сайт восстановлен из резервной копии позавчерашней.
А если к Сергею почему не выложил видео - тогда я не знаю :)

ПАТРІОТ:

--- Цитата: andy от Апреля 11, 2013, 21:27:30 ---
--- Цитата: MAcK от Апреля 11, 2013, 20:16:11 ---А где видео?

--- Конец цитаты ---

Если вопрос типа видео было а потом пропало то может быть, последние два дня на сервере медленно и мучительно умирал винт, а потом его так-же медленно и мучительно сутки меняли и сайт восстановлен из резервной копии позавчерашней.
А если к Сергею почему не выложил видео - тогда я не знаю :)

--- Конец цитаты ---

 відео є, але викладати не вмію... але скоро побачите , там шедевр )

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии