Автор Тема: Фестиваль в Гуляйполе 2007  (Прочитано 175607 раз)

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #15 : Мая 28, 2007, 22:07:05 »
Цитировать
позиція моя не помінялась. А висновок цей я зробив після спілкування в Києві з організаторами.Гламурні понти. А де барикада? ЇЇ закрили десь пів року тому..

Free thinker, якщо тобі в Києві відмовили і недали статус офіційного представника "ОsтаNNя Барикада" то це не дає тобі ніякого права висловлювати свої мягко кажучи емоції. В них своя кухня в тебе своя.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #16 : Мая 29, 2007, 00:13:26 »
Цитировать
позиція моя не помінялась. А висновок цей я зробив після спілкування в Києві з організаторами.Гламурні понти. А де барикада? ЇЇ закрили десь пів року тому..

Free thinker, якщо тобі в Києві відмовили і недали статус офіційного представника "ОsтаNNя Барикада" то це не дає тобі ніякого права висловлювати свої мягко кажучи емоції. В них своя кухня в тебе своя.

А, вот оно в чем причина =)
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #17 : Мая 29, 2007, 07:20:18 »
Цитировать
позиція моя не помінялась. А висновок цей я зробив після спілкування в Києві з організаторами.Гламурні понти. А де барикада? ЇЇ закрили десь пів року тому..

Free thinker, якщо тобі в Києві відмовили і недали статус офіційного представника "ОsтаNNя Барикада" то це не дає тобі ніякого права висловлювати свої мягко кажучи емоції. В них своя кухня в тебе своя.
Та які там емоції...барикада офіційно закрилася 11.02.2007..Ти або не зрозумів або не дослухав..Мова йшла не про офіційного представника барикади, а про спільну розробку дяких моментів звязаних з організацією ( дійсно цікавих) і проведенням фесту бо він не був проведений  на нормальному рівні (і пропаганда націоналізму, і матюччя, і політика якої не повинно було бути на таких міроприємствах і багато не задіяного вільного часу і т.д.  і т. п. ). Не буду вдаватися в деталі, але наша сторона вже на той час мала попередні домовленності з деякими російськими групами і деякими українськими що до участі у фесті (групи достойні) та заручилися підтримкою серйозних, підчеркую серйозних спонсорів.  Але після того як вияснилось, що для організаторів це не принципіально і не принципіальне даже місце проведеня ( дась у махновських містах)  то висновок читай вище.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #18 : Мая 29, 2007, 08:50:16 »
 
Цитировать
Не буду вдаватися в деталі, але наша сторона вже на той час мала попередні домовленності

 Давай не будемо вішати лапшу на вуха, на той час у вас небуло ніяких домовленостей.
   
Цитировать
з деякими російськими групами
На Дні Незалежності Україїни російським групам на мою думку робити нічого. Все інше просто з тебе виходить злоба на відмову. Зроби свій фестиваль і будеш там керувать, а ми потом будем розбирать твої помилки.  Збирать кошти під чужими брендами як Ви хотіли, кожен зможе. Побробуй від свого імені зробить щось, подивимося що вийде.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #19 : Мая 29, 2007, 09:27:14 »
Разве только "Шуданов"... Но честно говоря националистическая составляющая от приезда каких-то радикальных москалей в том году меня расстроила.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #20 : Мая 29, 2007, 09:31:43 »
Цитировать
Не буду вдаватися в деталі, але наша сторона вже на той час мала попередні домовленності

 Давай не будемо вішати лапшу на вуха, на той час у вас небуло ніяких домовленостей.
  
Цитировать
з деякими російськими групами
На Дні Незалежності Україїни російським групам на мою думку робити нічого. Все інше просто з тебе виходить злоба на відмову. Зроби свій фестиваль і будеш там керувать, а ми потом будем розбирать твої помилки.  Збирать кошти під чужими брендами як Ви хотіли, кожен зможе. Побробуй від свого імені зробить щось, подивимося що вийде.
Знову ти не правий. Мені просто не пох що зальотні творитимуть у мене дома , я думаю і тобі також. А ти все перевів у русло бабла. І тупо перед ними бігати на цирлах це смішно.

gulaypole.info

Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #20 : Мая 29, 2007, 09:31:43 »


andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #21 : Мая 29, 2007, 09:36:14 »
Знову ти не правий. Мені просто не пох що зальотні творитимуть у мене дома , я думаю і тобі також. А ти все перевів у русло бабла. І тупо перед ними бігати на цирлах це смішно.

А вот давайте без этого. Без оскорблений типа "зальотні" и "бігати на цирлах".
Я конечно понимаю, что когда сказать нечего то переходят на личности, но держимся в рамках.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #22 : Мая 29, 2007, 09:45:15 »
.....  Це було з самого початку схоже на добре спланований одноразовий піар хід..На превеликий жаль, але це так... Роби висновки сам...


Да!  Не более, чем очень странно читать такие высказывания от вас.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #23 : Мая 29, 2007, 11:25:37 »
   
Цитировать
Знову ти не правий. Мені просто не пох що зальотні творитимуть у мене дома , я думаю і тобі також. А ти все перевів у русло бабла. І тупо перед ними бігати на цирлах це смішно.
   Мені просто не хотілося розповідати я ви клянчили гроші на поїзку в Києв у представників "Гуляйпільської громади" і марили про якісь сотні тисяч баксів які можна заробити на фесті. Хай мене пробачать читачі за такі подробності. Але є свідки які були там присутні і можуть підтвердити мої слова.

 
Цитировать
На Дні Незалежності Україїни російським групам на мою думку робити нічого.
   Хотів би доповнити, я зовсім не проти гостей з Росії. Але я за УКРАЇНСЬКУ МУЗИКУ.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #24 : Мая 29, 2007, 11:38:56 »
  
Цитировать
Знову ти не правий. Мені просто не пох що зальотні творитимуть у мене дома , я думаю і тобі також. А ти все перевів у русло бабла. І тупо перед ними бігати на цирлах це смішно.
   Мені просто не хотілося розповідати я ви клянчили гроші на поїзку в Києв у представників "Гуляйпільської громади" і марили про якісь сотні тисяч баксів які можна заробити на фесті. Хай мене пробачать читачі за такі подробності. Але є свідки які були там присутні і можуть підтвердити мої слова.

 
Цитировать
На Дні Незалежності Україїни російським групам на мою думку робити нічого.
   Хотів би доповнити, я зовсім не проти гостей з Росії. Але я за УКРАЇНСЬКУ МУЗИКУ.
а ну давай з усіма подробицями про гроші та сотні тисяч баксів .За базар треба відповідати

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #25 : Мая 29, 2007, 11:54:19 »
 :o
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #26 : Мая 29, 2007, 12:13:24 »
:o

Чого ти кліпаєш.Якщо ти маєш ті 150 гр на чоловіка  про які попередньо було домовлено з членами громади.
 Так вибач, усе чесно, ми представляли там наполовину ваші інтереси про що було вам повідомлено.
 Питання було принципове. Ми могли б і без них обійтися.
До речі ти б мовчав, бо ти єдиний хто відмовився частково профінансувати витрати на дорогу.
 А от те чи результат вас влаштував, це вже друге питаня. Мілкий ти якийсь, Вибач.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #27 : Мая 29, 2007, 12:36:44 »
Був з самого почату проти ваших не зрозумілих ініціатив, тепер з вище написаного тобою бачу, що не помилився, і на цьому з мене досить ваших приколів.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Ксенія Омельченко

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #28 : Мая 29, 2007, 12:39:33 »
Вітаю всіх:) Навіть тих хто мені не радий:) Не змогла не відписати, так як маю алергію на дизінформацію, в даному випадку від Free thinker. Розяснюю, ти правий, як ти назвав "барикада" закрилась пів року тому, але нюанс:))) Закрився ХАРКІВСЬКИЙ артк-клуб "Остання Барикада", і на закритті ми в Харкові започаткували щорічний фестиваль "Харківська Барикада". В цілому ми представляємо Мистецьке об'єднання "Остання Барикада", який проводить та організовує безліч культурних акцій, фестивалів. Наприклад в кінці червня в нас 2-х денна презентація сучасної української культури в Москві, везем туди письменників, музикантів, художників також культурних інтелектуалів для участі в круглому столі, в лютому започаткували ще один фестиваль в Івано-Франківську - фестиваль вертепів "Карпатія" (де зібрали всі вертепи з усієї України), наразі закінчуємо з диском та книгою по наслідкам фествалю "День Незалежності з Мазном-2006", готуємо акції для виступів в Сербії, Чехії, Польщі. Це далеко не весь перелік нашої діяльності, все перераховувати довго, та й часу шкода:) Щодо "Гламурних понтів" - дякую, я довго сміялась:))) Щодо Вашого приїзду, ми Вам чітко сказали, що нічого давати офіційне представництво від нас)  і робити не будемо, докине буде вирішено питання з владою, і це нормально, куди мені запрошувати людей чи домовлятись про обладнання, коли немає визначеного місця для проведення?:) Перший крок це влада, далі закипить робота. Є чудовий вислів "Собаки гавкають, а Караван йде далі.."

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #29 : Мая 29, 2007, 13:02:48 »
Ксения, рады видеть вас снова.

2 Free Thinker: только не заводись плиз про то, что Ксения "не настоящая и это развод для лохов"
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»