Автор Тема: Обережно!Кар'єр!!!  (Прочитано 6886 раз)

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Обережно!Кар'єр!!!
« : Февраля 14, 2013, 14:49:16 »
Кар’єр у нашому місті! Вважаєш, а чому б і ні,а як же, робочі місця..-Цим ти обгрунтовуєш своє «за». Ти вже напевно знаєш де він буде… , прямо біля с.Залізничне.. за 7 км від твого будинку..Нрмально? Ти напевно хочеш побачити який він, .будьласка, дві величезні діромахи в землі,загальною площею майже з твоє Гуляйполе…замість полів з соняшником...
  Чи ти живеш у своєму будинку чи квартирі, та тобі байдужі навколишні пейзажі. Добре. Тоді скажу інакше. Ти хочеш,буквально через рік два перейти повністю куповану воду, яку завозитимуть під твій будинок по годинам. А з крану буде бігти технічна вода, щоб помити поли..?????? Чи можливо хочеш щоб твоя щойно відремонтована квартира чи будинок пішли тріщинами??? Ти не думай що твій будинок міцніший за інші. Такий самий цегляний і на тій же землі… Чи може тобі подобаються завезені з Єгипту картопля з огірками, тому як наші дачі та городи будуть вкриті зараженим радіоактивним пилом.. А нашим «народним обранцям ця ідея сподобалась» які 26.12.2012 дали дозвіл на дослідно-промислову розробку. ..говорячи: «….та хай риють – це ж всьго дослідження…. Дослідно промислова розробка – це не тона грунтів на дослідження в лабораторію. Це дозвіл на вилучення 10% надр… !!!!!!!!!!!!!!!!
   Ти напевне чув плітки, що лікарню хотять зробити гуртожитком для робочих . я навіть  думаю, що ти, можливо, посміявся разом з іншими над цим… Але що тут смішного?? Їхати з вивихнутою рукою чи в роддом в інше місто?Це можуть сміятися пологівці над нами, маже 30 тисячами дурнів району, які дають це зробити двом десяткам чиновників, яких же самі і вибрали.
 Хм, ще й кажучи: «А що я можу зробити, згори так вирішили…»
.   Агов!!! Прокинся, яка гора, це ти про бога чи про кого??  Ти «горою» називаєш того, хто повинен служити тобі та захищати саме твої інте-реси. Він такий самий як ти, сьогодні вся міська та районна влада повинна запитувати тебе, А чи зго-ден ти на перенос лікарні, чи відкриття кар’єру… Ти влада!!!. А він, сьогодні, лиш «рупор» та викона-вець твоїх та моїх інтересів,а завтра може стояти з огірками на базарі або мести твій двір…
   Лікарі та медперсонал також мовчать. Бо бояться втратити свою роботу! Любі мої. Та відкрийте ж свої очі та роти, ви втратите роботу через своє мовчання, коли вас звільнять бо лікарні просто не буде.Чи ви влануєте на роботу в кар’єр???
   Спочатку Гуляйпільська ДПІ стала пологівським відділенням, потім закрили санстанцію, тепер на черзі лікарня та психлікарня… Чого ти чекаєш? Через півроку приїде багатий дядько, і  скаже, що на місці твого будинку хоче відкрити кафе чи магазин…і взагалі, хто ти тут такий та збирай свої «манатки», ти ждеш цьго?
       Йде планове систематичне знищення, що завтра зробити Гуляйполе селом Пологівського р-ну. Тоді на місці нічого не вирішуватиметься, і з тобой ніхто не рахуватиметься.Класно? До тебе приїде красиво вдягнений дядько на джипі, і буде гарно розповідати, яке гарне стане у нас життя з кар‘єром, буде робота. Нові магазини. Нове житло, пообіцяють багато грошей..та інший приємний для наших вух текст..
 Але вони забудуть роозповісти інше: Кар’єр це постійні вибухи, санітарна зоня для яких не менше 30 км,а  ми за 7 км, ну подумаєш не вистача 23 км., а це значить, що твій будинок почне тріс-катися.. Це ями в землі до 450 метрів. При тому, що водні горизонти, які «живлять» наші крани 60-70 м.  і знаходяться приблизно на тому місці де повинен бути кар. Вся вода яку ми плануєми пити ще десятки років за півроку насосами відкачається на поля. Хоча ми один з декількох районів в області, де з водою немає проблем. Але з Кар’єром вони відразу виникнуть.. Але добрі дядьки не залишать тебе у біді, вони нам спочатку будуть воду завозити по годинах. А згодом просто продавати з водовозу….
  Далі буде краще, нам пообіцяють декілька тисяч робочіх місць, а в результаті виявиться що в районі немає стільки бажаючих. А де їх взяти, правильно, привезти. Я дуже сумніваюся, що нормальний сім’янин буде їхати за сотню кілометрів на таку роботу, а потім ще й зарплата виявляється не така як обіцяли….Вловив думку, правильно…… Це повинні бути люди без прив’язки до місцевості, та з невеликими запросами.
  Вірно здогадався, це ЗЕКи та інші неблагополучні особи. Я думаю ти це також вже чув…от ба-чиш, не такі це й плітки, а історична закономірність..Далі буде цікавіше. Всі ці новенькі "візітери", якому в гуртожитку буде нічого робити після роботи, почнуть створювати проблему в першу чергу тобі, своїми розбоями та грабунками… продовжувати….
   Проблеми з повітрям, відсутність води, забруднені всі грунти, злочинність вибухи, безкраї черги в аптеках та в лікарню… Ой,я забула, в лікарню черги не буде, лікарня ж в Пологах…
   Підождіть, я ще не дійшла до самого цікавого. Нам говорять, що хотять добувати руду, вміст яких не дотягує до 20%, в той час, як в Кривому розі у відвалах більше 40%. За резуль-татом геологічних досліджень(документ) у місцях розробки знаходяться поклади урану та інших радіоактивних елементів, а залізна руда –просто відмазка. Звичайно, нас будуть завіряти що це не так, що це було 30 років назад, та що він сам по собі безпечний. Ну-ну,там тільки чого стоять радіаційні відвали які залишать нам в «дарунок».
  Цікаво чи відкриваються очі у заядлих прихильників кар’єру? Бажаючих швидше заробити на кімнату в цвинтарній комуналкі.
Якщо не знаєте що таке уран, загляньте в інтернет, яку небезпеку він несе. А окремо, яку не-безпеку  несуть відвали з яких його добули… Це всеодно що переїхати в Прип’ять.
   Багатим дядькам це пофіг, це такий самий бізнес, як кричати на базарі про акцію на Червону ікру, яка зроблена з желатину. Він тобі втюхав, а тільки ти прийшов з притензіями, що све зовсім не так як він обіцяв, вже дядька й слід простив…. Ти ще не наїсвя обіцянок????
  Агов!!! Люди!!! Відкрийте очі! Всі зариті в своїх проблемах. Не думай що хтось зробе добре за тебе для тебе..
Сьогодні ти трусишся над своїм бізнесом на базарі,робочим місцем в школі чи лікарні, і кажеш, що нічого зробити не можеш, хай буде як буде… Ну да, а завтра ти будеш бігати з проблемами де знайти нову роботу, чи як жити далі, коли зроблять ще пару супермаркетів. Закриють школу та лікарню, а рідні почнуть хворіти від брудного повітря та води….
   Наші «народні обранці» місцеві та обласні, дають добро, та голосують за кар’єр з тошнотно-розумним виглядом, що це робочі місця. Хай перелічать перелік професій, які там необхідні, та скажуть реально про побічні наслідки впливу пилу та радіації для працюючих. А потім щоб вже повністю тебе переконати, що це і дійсно так классно, знімають зраватки з костюмами, та гептом на такі хвалені робочі місця....
 
   

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Обережно!Кар'єр!!!
« Ответ #1 : Февраля 14, 2013, 18:05:31 »
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

MAcK

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 68
  • Карма: +2/-0
  • Комбайнёр
    • Просмотр профиля
Re: Обережно!Кар'єр!!!
« Ответ #2 : Февраля 16, 2013, 17:30:32 »
А в районке не пытались это опубликовать?

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Обережно!Кар'єр!!!
« Ответ #3 : Февраля 16, 2013, 19:23:12 »
...Районка - це Пологи. а хочеться зараз розтормошити Гуляйпільців, Ми повинні виступати проти, а пологівці підтримувати...

MAcK

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 68
  • Карма: +2/-0
  • Комбайнёр
    • Просмотр профиля
Re: Обережно!Кар'єр!!!
« Ответ #4 : Февраля 16, 2013, 20:04:51 »
Есть же гуляйпольская газета ...

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Обережно!Кар'єр!!!
« Ответ #5 : Февраля 16, 2013, 22:00:16 »
 ;D ;D ;D  Це в неї назва така... а що друкувать, там контролює адміністрація, а конкретніше Науменко П.П., Ви її читали, бачили коли небудь. щось там пишуть. То хтось відкрив якусь дошку пошани, то зробили 200 м.дороги, хто народився та хто помер. І так нічого толкового не було на двох листках, а ще одну сторінку пустили під рекламу........Обнять і плакать....
Я питала чи напишуть статтю, на що мені відповіли, ти пиши, якщо не ми надрук. так інша газета............. ясно?
Вона лише для діферамбів владі, блін, гидко просто....

gulaypole.info

Re: Обережно!Кар'єр!!!
« Ответ #5 : Февраля 16, 2013, 22:00:16 »


MAcK

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 68
  • Карма: +2/-0
  • Комбайнёр
    • Просмотр профиля
Re: Обережно!Кар'єр!!!
« Ответ #6 : Февраля 16, 2013, 23:02:30 »
Понятно.