Автор Тема: Майнові питання, та процеси переоформлення майна......  (Прочитано 7174 раз)

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Привіт, спецально зареєструвалася на нашому сайті, для того щоб дізнатися чи це  лише в мене така проблема, чи й у їнших. Зараз коротко розповім зміст. Моя бабуся , якій майже 90 років пише заповіт. Вона живе  у своєму будинку, який був оформлений як літня кухня. Коли дійшла справа до написання заповіту,виявилося, що літня кухня не може бути переписана чи подарована окремо, її потрібно перевести в житловий будинок. А практично, це починається неначе побудова нового будинку, спочатку дозволи на забудову, потім, підписи умовних"підрядників будівництва, потім технічні плани, введення в експлуатацію та безліч підписів чиновників  ... Кожен такий підпис мало того що очікували по два тижня, а ще й за кожну довідку необхідно платити >:(, а цих довідок валом!!! Пояснюючи, що бабусі 90 років, і як можна це зробити швидше, вони з пустими очіма розводять руками, і говорять, що вони нічого не можуть вдіяти. Це ті хто за цю роботу отримує зарплатню.
І взагалі скільки це займає часу, наче немає інших проблем, і роботи, що я повинна бігати, платити і випрошувати те що наші "шановні" чиновники, які отримують зарплатню з наших податків, так зверхньо відносилися до своїх "Роботодавців" >:D. Це коротко описується ситуація, яку ще говорять будуть вирішувати не менше 3-4 місяв.Ці бюрократи вже бісять! У кого ж такі проблеми пишіть....будемо їх ганяти разом! >:(

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
  хто не стикався з такими проблемами, й кажуть що у нашій державі класно жити, для цього в нас було право голосувати на виборах, ми його просрали, тепер як кажуть маєм те що маєм.....   :(
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Голосовали уже за "демократического" кандидата. Сопли прожевал и ладно.

А таких историй вагон и маленькая тележка. Везде.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Не знаю, відгукніться ті, у кого стоїть ця проблема, або кого хвилює, давайте об'єднуваться і довбати цю владу, можу сказати з власного приклада ЦЕ ДІЄ.тільки потрібно почати. Описавши проблему, я відправила листа, Тимошенко, в міністерство регіон. розвитку, та в обл.адміністрацію. Через два тижні, нам видали акти про право власності на майно, передали маршруткої ще й самі заплатили за передачу ;D!!!- а самі б бігали ще 2 міс. Хоча б 4-5 чоловік, і ми це зрушимо, а потім і інші питання, їх ВАЛОМ. Можливо у кого є активні знайомі, бо самому це гибле діло, а люди як телята!