Автор Тема: Фестиваль в Гуляйполе 2007  (Прочитано 175579 раз)

yakovenko_yana

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #165 : Августа 11, 2007, 21:42:09 »
з приводу мого душевного стану Ви праві.
Я сиджу зараз у Москві і за останній час мені стільки розповіли і про мою країну і про мій народ і про моє місце з позиції простого обивателя-росіянина.
Думається, що тіж вітри гуляють і по нашій землі під личинами подібних фестивалів.
А з приводу хамства, то це Ваша заслуга - Ви так смачно розписували (процитувати?)стан Гуляйполя(ніби я щойно не звідти), перейшла на Вашу мову.

тож як з приводу зустрітися, щоб зробити цікавий екскурсійний маршрут?
може досить говорити, а час щось конкретно зробити?

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #166 : Августа 11, 2007, 21:45:23 »
з приводу мого душевного стану Ви праві.
Я сиджу зараз у Москві і за останній час мені стільки розповіли і про мою країну і про мій народ і про моє місце з позиції простого обивателя-росіянина.

О, тогда все понятно.

Встречаются два еврея:
– Слышал я «Битлз», не понравилось. Картавят, фальшивят, что людям в них нравится?!
– А где ты их слышал?
– Да мне Мойша напел…
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

yakovenko_yana

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #167 : Августа 11, 2007, 21:49:33 »
О, конечно, мы все уже поняли. Это кляти киевляни со своим фестивалем у нас напяливают на девушек вышиванки и дают им пиво в руку....

Ні. Вони приїхали у вишиванках...
кожна культура, має сої особливості.
не змішаєш хіппі із скінхедами - вони не лише одягом різняться, це два різних світогляди.
Я за андеграудний фестиваль, але тоді називайте речі своїми іменами, а не паразитуйте на історії.

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #168 : Августа 11, 2007, 21:52:08 »
А з приводу хамства, то це Ваша заслуга - Ви так смачно розписували (процитувати?)стан Гуляйполя(ніби я щойно не звідти), перейшла на Вашу мову.

Ах, вот оно как...
Вы подумайте на досуге как все таки некрасиво сначала нахамить людям, а потом их-же и обвинить в этом.
Я конечно понимаю, что вы заслуженный литератор и язык у вас таки подвешен правильно,
но если вам кажется, что вы тут в белом, а остальные так быдло из маршрутки, то вы сильно заблуждаетесь.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

yakovenko_yana

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #169 : Августа 11, 2007, 21:55:24 »
   Отак ми тут живемо шановна Яна в Г###і , проце пишіть будь-ласка, а не до фесту придовбалися, чи слабо писати на тих хто з ложечки кормить.
   

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #170 : Августа 11, 2007, 21:59:05 »
О, конечно, мы все уже поняли. Это кляти киевляни со своим фестивалем у нас напяливают на девушек вышиванки и дают им пиво в руку....

Ні. Вони приїхали у вишиванках...
кожна культура, має сої особливості.
не змішаєш хіппі із скінхедами - вони не лише одягом різняться, це два різних світогляди.
Я за андеграудний фестиваль, але тоді називайте речі своїми іменами, а не паразитуйте на історії.


Можно я тогда вас процитирую...

ти каліка? твої друзі нерухомі інваліди?
просто Вам насрать на те, що відбувається під носом, тому то ви й живене у г...і!


Хватит вам сидеть в Нерезиновске, приезжайте и докажите делом, а не флудом на форуме вашу приверженность культурным идеалам Нестора Ивановича.
Сделайте культурное мероприятие имени Нестора Ивановича, не паразитирующее на нем, а поднимающее наше культурное наследие.

Вы тут поплещете своей ненависть в меня на форуме. И все.

«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

gulaypole.info

Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #170 : Августа 11, 2007, 21:59:05 »


Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #171 : Августа 11, 2007, 22:03:45 »
з приводу мого душевного стану Ви праві.
Я сиджу зараз у Москві і за останній час мені стільки розповіли і про мою країну і про мій народ і про моє місце з позиції простого обивателя-росіянина.
Думається, що тіж вітри гуляють і по нашій землі під личинами подібних фестивалів.
А з приводу хамства, то це Ваша заслуга - Ви так смачно розписували (процитувати?)стан Гуляйполя(ніби я щойно не звідти), перейшла на Вашу мову.

тож як з приводу зустрітися, щоб зробити цікавий екскурсійний маршрут?
може досить говорити, а час щось конкретно зробити?
  Вельми Шановна поетеса не я перший зайшов на форум, а ви. Не я почав хамити а ви. Це дуже добре, що вмієте варити гарний супчик, жаль, що доля у вас така тяжка. Але мені не цікаве ваше дитиннство. Я вам описав вище, що відбувається в Гуляйполі, пишіть викривайте лицемірів, злодіїв які засіли в нашому місті і руйнують його, знищують історію в тому числі, ви були в музеї бачили, що пів залу заставлене нетим, що потрібно, пишіть про це. А обговорювати з вами туристичний маршрут вибачте, я вже зрозумів хто ви і на, що здатні.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

yakovenko_yana

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #172 : Августа 11, 2007, 22:06:35 »
я то зроблю, і людей привезу, щоб мені допомагали.
от тільки бачу, що гуляйпільці приймати участь не будуть.
скільки я не говорю на цю тему - реакція одна: ти приїдь і зроби, а ми подивимося, може похлопаємо.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #173 : Августа 11, 2007, 22:07:36 »
    А тепер про те чого так Григорій Лютий за допомогою Яни переймається, про хазяїна магазину „Нестор”. Все набагато простіше чим тут пише шановна поетеса, просто в  магазині „Нестор” Григорій Лютий випрашує собі баки, на які цілі це сама спросиш в нього, звичайно обідно Григорію стало, що спонсора не пустили на стадіон, от і париться поет.

Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #174 : Августа 11, 2007, 22:09:30 »
    А тепер про те чого так Григорій Лютий за допомогою Яни переймається, про хазяїна магазину „Нестор”. Все набагато простіше чим тут пише шановна поетеса, просто в  магазині „Нестор” Григорій Лютий випрашує собі баки, на які цілі це сама спросиш в нього, звичайно обідно Григорію стало, що спонсора не пустили на стадіон, от і париться поет.

А, что у нас Лютого опять не взяли на фестиваль и опять не дали ему денег ?
Он-же так пыхтел про какой-то фонд имени себя любимого в прошлом году.
Видно как-то не сложилось поиметь халявы ни с государства ни с магазина "Нестор".
Жаль.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #175 : Августа 11, 2007, 22:13:48 »
я то зроблю, і людей привезу, щоб мені допомагали.
от тільки бачу, що гуляйпільці приймати участь не будуть.
скільки я не говорю на цю тему - реакція одна: ти приїдь і зроби, а ми подивимося, може похлопаємо.

Делай то, что должен, и будь, что будет!
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #176 : Августа 11, 2007, 22:19:55 »
вы не против, если я вклинюсь? Я хотел бы задать вопрос yakovenko_yana. Есть в физике IIIзакон Ньютона, который гласит (по простяцки) Сила действия равна силе противодействия. Вашу силу противодействия я очень хорошо увидел. Мне интересно было бы узнать что служит силой действия для столь мощной ненависти?

Только правду, а не "гламурні понти" (с) free thinker

ЗЫ. Я ни в коем случае не хотел обидеть пользователя free thinker, просто фраза им написанная запомнилась.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #177 : Августа 11, 2007, 22:21:15 »
Буду просити організаторів, щоб на поріг не пускали таких вибачте поетів, тут тобі в душу плює і тут же вимагає, щоб пустили на сцену. Тут розповідає про високі матерії, а в душі злоба на всих інакомислячих, тіпа хто не знами той проти нас.
  Тут біля Гуляйполя є гарне село Верхня-Терса шановні поети та співаки їдьте туди в клуб співайте розказуйте вірші там таких, як ви люблять і поважають.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

yakovenko_yana

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #178 : Августа 11, 2007, 22:21:29 »

   Пишіть викривайте лицемірів, злодіїв які засіли в нашому місті і руйнують його, знищують історію в тому числі, ви були в музеї бачили, що пів залу заставлене нетим, що потрібно, пишіть про це. [/quote]
Як це у Вас красиво виходить: ви там пишіть, голодуйте, сідайте в тюрми, а ми тихенько відсидимося на запічку.
ВИ хоч один музейний експонат принесли до музею?
Що небуть зробили для відродження історії?
Амброзію на межі городу вирвали, щоб вона не засмічувала місто?
Якщо нас, патріотів міста збереться реально 50-100 чловік і почне лагодити, прибирати, збирати гроші на майданчик для дітей, на туалети в місті, то дуже скоро за нами підуть тисячі, а за ними поповзе і влада.
Чекати щось від влади - вся історія показує, що це смішно.
А грати в словесний валейбол - це не патріотизм.
Патріотизм - це взяти грабельки і вигребти в парку смітник.

тож як віник сам знайдеш чи з собою привезти?

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #179 : Августа 11, 2007, 22:25:31 »

   Пишіть викривайте лицемірів, злодіїв які засіли в нашому місті і руйнують його, знищують історію в тому числі, ви були в музеї бачили, що пів залу заставлене нетим, що потрібно, пишіть про це.
Як це у Вас красиво виходить: ви там пишіть, голодуйте, сідайте в тюрми, а ми тихенько відсидимося на запічку.
ВИ хоч один музейний експонат принесли до музею?
Що небуть зробили для відродження історії?
Амброзію на межі городу вирвали, щоб вона не засмічувала місто?
Якщо нас, патріотів міста збереться реально 50-100 чловік і почне лагодити, прибирати, збирати гроші на майданчик для дітей, на туалети в місті, то дуже скоро за нами підуть тисячі, а за ними поповзе і влада.
Чекати щось від влади - вся історія показує, що це смішно.
А грати в словесний валейбол - це не патріотизм.
Патріотизм - це взяти грабельки і вигребти в парку смітник.

тож як віник сам знайдеш чи з собою привезти?
[/quote]
    Що ти власно руч зробила щоб щось змінити в Гуляйполі , крім того, що зараз захищаєш сама вже не знаєш, що і кого!
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.