Автор Тема: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!  (Прочитано 38109 раз)

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« : Марта 22, 2013, 08:18:09 »
Я зараз пишу, а мене роздирає від злості!!!!  >:( Кар"єр! Стільки матеріалу, вже повинно дійти самому далекому....
    Декілька чоловік лізе зі шкури, що будь яким способом знайти інформацію, щоб ви бачили, що реально в землі, де хоять рить, хто за цим стоїть, організовують зустрічи. Вони вам просто кричать!!!!!!!!!!!!, що зараз саме той момент, коли на кону стоїть ВСЕ!!! Чи завтра для кожного з нас буде, чи це для нас кінець....
    Ви роками будуєте собі будинки, робите ремонти, тратите тисячі гривень. щоб формити пай.... Кожень старається з усіх сил та грошей,щоб зробити собі і залишити дітям....
    Ви реально бачите, що зараз все може накритися!!!???
Хвате сидіти по норам!!! Сьогодні ти кажеш, що мені ніколи виходити на мітинг, чи зустрічатися з людьми, щоб вирішувати що робити, бо пригріло сонце пора на город.... Або я держслужбовець, або ми всеодно нічого не можемо..... Що за дурня!!!??? Ви чи під гіпнозом чи що??? Ви реально бачите між чим ви вибираєте.!!!!!...
    Поперше, хто яке має право вами командувати, що робить, на який мітинг ходить.... Які на фіг начальники... Ви що РАБИ, чи що, чи ви стадо, що вас хотять згонять, хотять розгонять... Яке взагалі є право погрожувать вам втратою робочого місця. за волевиявлення... Хто  вони такі.??? Ці "бігуни" які погрожуть втратою робочого місця, зобов"язані тебе ним забезпечити.....
   Ви сидете за столами і розпинаєтесь, як все погано, що при владі вори,що за народ ніхто не дума..!?????? А ви самі за себе думаєте, ви самі для себе робите.????
    В себе вважаєте ніким - правильно а чого ви ждете від влади...
    Ви щось просите, щось вимагаєте?? НІ ..... значить вас все задовольня.....
    Так тоді постає питання: "Чому ви всі ниєте. що ви ніто і з вами не рахуються........
    Вам нравиться як живуть Європейці,як дослухаються до їх думки...
    Правильно Є ПРОБЛЕМА, ВСІ ВСЕ КИНУЛИ І ВИЙШЛИ НА ВУЛИЦІ.... ТІЛЬКИ ТАК НАС ПОЧУЮТЬ.І БУДУТЬ З НАМИ РАХУВАТИСЯ..
    Хвате ждать, що хтось зробе, і ви підстроїтеся, і буде все класно...  Не буде...
В усіх соціальних мережах купа контактів, безліч тих хто ставе лайки.. Це добре, але це ніяк нічого не міняє....
ВСТАВАЙТЕ З ЗА КЛАВІАТУР ТА ДЗВОНІТЬ. ПИШІТЬ, ОБЬ"ЄДНУЙТЕСЬ, не ждіть ніяких вказівок чи закликів, проявляйте активніть самі, ПРОПОНУЙТЕ СВОЇ ВАРІАНТИ РІШЕННЯ...
В ЄДНОСИТІ СИЛА!!!!!!!!!!!!!!

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #1 : Марта 22, 2013, 08:58:25 »
Все правильно, але в умовах відсутності демократії при феодальному капіталізмі, що конкретно може зробити простий обиватель, тобто людина яка позбавлена суспільного кругозору і живе тільки, підкреслюю тільки своїми дрібними особистими інтересами. Таких 99 процентів у нашому суспільстві. На жаль це факт.

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #2 : Марта 22, 2013, 09:13:22 »
Все правильно, але в умовах відсутності демократії при феодальному капіталізмі, що конкретно може зробити простий обиватель, тобто людина яка позбавлена суспільного кругозору і живе тільки, підкреслюю тільки своїми дрібними особистими інтересами. Таких 99 процентів у нашому суспільстві. На жаль це факт.

Т.е. "Каждый умирает в одиночку" ???
Приветствую участников естественного отбора!

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #3 : Марта 22, 2013, 09:15:56 »
Все правильно, але в умовах відсутності демократії при феодальному капіталізмі, що конкретно може зробити простий обиватель, тобто людина яка позбавлена суспільного кругозору і живе тільки, підкреслюю тільки своїми дрібними особистими інтересами. Таких 99 процентів у нашому суспільстві. На жаль це факт.
  Ви визначіться до кого ви себе відносите, до 1 чи до 99%. Щоб бачити є сенс розмовляти далі чи ні....

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #4 : Марта 22, 2013, 09:26:39 »
" Ви визначіться до кого ви себе відносите, до 1 чи до 99%. Щоб бачити є сенс розмовляти далі чи ні...."
Вы очень категоричны...... и звать на Майдан  не надо. Это уже было ;D
 Вести пустые, слезливые  переписки о  том что все плохо .... зачем.
 И не оценивайте  принадлежность  человека к 1 % или 99% ... это также уже было. Наш... не наш. А Вы  чьи.?
 ЗАКЛИК до ДІЙ!!!! Конкретно до каких?
Существующая система общественных отношений, уже исчерпала себя в таком виде и, погрязши в кризисах.... прежде всего моральных, экономических, демонстрирует свою несовместимость с современными потребностями  жизни. А о бедах, приносимых  населению,.. и говорить не приходится. Поэтому мало у кого  сегодня вызывают к себе симпатию категоричные призывы , а тем более находят поддержку. Тем более, что эти призывы ... призывами и заканчивались :'(   для простого люда. А для новых  "вождей" , высунувших эти сами призывы..., значительным улучшением  их материального  положения.


Приветствую участников естественного отбора!

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #5 : Марта 22, 2013, 09:39:25 »
Все правильно, але в умовах відсутності демократії при феодальному капіталізмі, що конкретно може зробити простий обиватель, тобто людина яка позбавлена суспільного кругозору і живе тільки, підкреслюю тільки своїми дрібними особистими інтересами. Таких 99 процентів у нашому суспільстві. На жаль це факт.
  Ви визначіться до кого ви себе відносите, до 1 чи до 99%. Щоб бачити є сенс розмовляти далі чи ні....
Зая, не грузи, я був на вашому мітингу біля КСК і підпис свій проти поставив. Як ви розпорядилися тими підписами будьласка проінформуй, щоб видно було що люди не зря приходили і ставили ті підписи.

gulaypole.info

Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #5 : Марта 22, 2013, 09:39:25 »


zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #6 : Марта 22, 2013, 09:56:40 »
  Нікого я грузити не збираюся, і перепалки в чатах також вести не буду..
З приводу 99 і 1% писала не я, я відповіла так буквально, як було написано
    Люди ан мітинг приходили не для нас, а для себе. всі відповіді та копії запитів, до яких прикладали підписи на http://gromadagp.at.ua/... Відповідь на запит, що відправили на запоріжжя, ще не прийшла, написали лише щозапит направлено на розгляд в управління захисту навк. сер. ця копія також буде сьогодні на вказаному сайті..
  Що стосується конкретних дій, то робота є: від пошукц інф. в неті, до друку листівок, рознесення по конкретним вулицям, та збору підписів проти кар"єру.

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #7 : Марта 22, 2013, 10:02:42 »
Все правильно, але в умовах відсутності демократії при феодальному капіталізмі, що конкретно може зробити простий обиватель, тобто людина яка позбавлена суспільного кругозору і живе тільки, підкреслюю тільки своїми дрібними особистими інтересами. Таких 99 процентів у нашому суспільстві. На жаль це факт.
  Ви визначіться до кого ви себе відносите, до 1 чи до 99%. Щоб бачити є сенс розмовляти далі чи ні....
Зая, не грузи, я був на вашому мітингу біля КСК і підпис свій проти поставив. Як ви розпорядилися тими підписами будьласка проінформуй, щоб видно було що люди не зря приходили і ставили ті підписи.


   Коли хтось щось почина робить ви закидаєте провокативні  типу "Як ви розпорядилися тими підписами будьласка проінформуй, щоб видно було що люди не зря приходили і ставили ті підписи." 
  "НЕДОВОЛЕН-ВОЗРАЖАЙ, ВОЗРАЖАЕШЬ -ПРЕДЛАГАЙ, ПРЕДЛАГАЕШЬ-ДЕЛАЙ!" ...і все

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #8 : Марта 22, 2013, 10:09:38 »
словесный понос

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #9 : Марта 22, 2013, 10:30:47 »
словесный понос

 Вам видніше...

anna

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +3/-1
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #10 : Марта 22, 2013, 17:29:36 »
демагогічні роздуми про феодальний капіталізм і про те що "всі ми люди маленькі,нічого не вирішуєм"-оце дійсно словесний понос, і засмучує те що не лише недалекі люди,а і люди мислячі, розумні,яким без сумніву являється Free thinker своїм тролінгом підтримують огидний нігілізм і упадніческі настрої.

anna

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +3/-1
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #11 : Марта 22, 2013, 17:33:15 »
а те що люди дійсно "сидять по норам"-це так і є, я чула багато раз "ой,оце як відкриють карьер-то нам тут кришка взагалі. але що зміниться від того що я вийду на той мітинг,я то-тут до чого". вже ніяких нервів не вистачає на таких людей!

vitor

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 3 902
  • Карма: +25/-11
  • Слово - це діло
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #12 : Марта 22, 2013, 17:36:01 »
демагогічні роздуми про феодальний капіталізм і про те що "всі ми люди маленькі,нічого не вирішуєм"-оце дійсно словесний понос, і засмучує те що не лише недалекі люди,а і люди мислячі, розумні,яким без сумніву являється Free thinker своїм тролінгом підтримують огидний нігілізм і упадніческі настрої.

Вам лучше учиться, а потом делать замечания другим.  Вы пишете с ошибками....., а других пытаетесь учить и критиковать. Извините ... за правду.
Приветствую участников естественного отбора!

anna

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +3/-1
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #13 : Марта 22, 2013, 17:57:54 »
Віктор, я пишу на форумі суржиком,наче як усім понятно, чи ви не зрозуміли смисл того що я написала? чого ото придираться)

anna

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +3/-1
    • Просмотр профиля
Re: ЗАКЛИК ДО ДІЙ!
« Ответ #14 : Марта 22, 2013, 18:01:29 »
доречі,раз уже на те пішло то російською треба було написати "вы пишЕте")вибачте за критику)