Автор Тема: Свавілля виконавчої служби в Гуляйполі відносно підприємців.  (Прочитано 150237 раз)

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Ні для кого не новина що з підприємців з початком 2011р., почали вимагати сплати додаткових пенсійних внесків. Але не кожен підприємець знає що все це вимагання чистої води шантаж держави проти підприємців. І схожа ця процедура по збору додаткових коштів на таку собі операцію бліцкриг.  Хто  цікавився цим питанням звернув увагу на те що по всій території України майже в один день УПФ в районах, містах виписали вимоги про сплату боргу це дата 02.02.2011р.. Можете сміятися , говорити що це випадково але факт є фактом. Звичайно що більшість підприємців не звернули уваги на ці листи щастя. А те що відбувалося далі вже свідчить про добре сплановану операцію держави проти своїх громадян , яких вона на початку 90 кинула на призволяще без роботи, без вкладів які згинули вмісті з СССР. І тепер там в києві в якомусь кабінеті показалося що уж занадто підприємці добре жити почали  і вирішили їх трохи потрусити. А питання потрусити виникло по тій банальній причині що міжнародний валютний фонд вимагав скорочення розходів на утримання державного апарату . Ось і вирішили чого своє скорочувати коли можна труснути підприємців і головне заразом припомнити підприємцям  за обпісяні штани в 2004 р., коли підприємці вийшли на вулиці ... 
   Далі буде.....

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Угу, знакомый тоже с ними собачится
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

backyard

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 185
  • Карма: +12/-3
    • Просмотр профиля
всем и так понятно, что государство пытается заткнуть щели в бюджете и в ПФУ всеми способами. и никто не спорит что не с предпринимателей нужно брать эти деньги - есть и другие, которые за год умножают капиталы в три и более раза, но вопрос в другом - если есть исполнительный документ - исполнительная служба его исполняет. и собачится нужно не с исполнительной службой (так как она грубо говоря "руки"), а с ПФУ (который выдает документ). а получается как обычно - про*бали, прозевали, спустили, а когда доходит до принудительного исполнения - всех собак спускают. так у нас заведено - когда петух клюнет - начинаем что-то делать, а последняя стадия это исполнение решений и здесь уже мало что можно сделать. а государство своего добьется всеми способами - читайте ЗУ "Про виконавче провадження"
Rage Against the System

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
всем и так понятно, что государство пытается заткнуть щели в бюджете и в ПФУ всеми способами. и никто не спорит что не с предпринимателей нужно брать эти деньги - есть и другие, которые за год умножают капиталы в три и более раза, но вопрос в другом - если есть исполнительный документ - исполнительная служба его исполняет. и собачится нужно не с исполнительной службой (так как она грубо говоря "руки"), а с ПФУ (который выдает документ). а получается как обычно - про*бали, прозевали, спустили, а когда доходит до принудительного исполнения - всех собак спускают. так у нас заведено - когда петух клюнет - начинаем что-то делать, а последняя стадия это исполнение решений и здесь уже мало что можно сделать. а государство своего добьется всеми способами - читайте ЗУ "Про виконавче провадження"


Вот именно читайте закон ЗУ "Про виконавче провадження"!!
    А там чорним по білому написано що виконавець діє виключно в правовому полі!!!  і відповідно до конституції України іт.д., А так як правова грамотність народу відповідає нулю виконавча особливо В Гуляйпільському РУЮ на кожному кроці порушує закони займається шантажем  іт.д. А на такі дії є протидія ! Просто виконавцям щастить що бабушки на базарі не можуть за себе постояти бо не знають елементарного Конституції України. 
   

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Угу, знакомый тоже с ними собачится

   Навколо мене сім місяців кругами ходять пока 1:0 в мою користь)) Що вже тільки не придумували ))) як ті собаки лають а паравоз їде)) на кожен їхній крок я роблю поки що два.
шантаж і приховування док.  я вже пройшов. один суд .зараз другий. Зараз підняв увесь інет на ноги в пошуках виходу з ситуації і скажу інет така класна річ!!!)) скільки розумних речей в ньому! Скільки людей  готових допомогти .... І скажу що проти виконавчої є чим протидіяти, хоча визнаю система зламування  у них налаження чітко розслаблятися не можна ні на хвилину. Методи протизаконні підлі і з підтишка. коли витримуєш ти . Вони починають шукати кого можна притиснути  від кого ти залежиш .....

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
У знакомого примерно такая-же история. Не буду конечно говорить за него, там тоже суды в процессе, но методика давления как будто не законы выполняют, а лично кого-то обидел там в исполнительной.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

gulaypole.info



vlad

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 285
  • Карма: +8/-1
    • Просмотр профиля
    • Garant-Gulaypole
знакомый эт я , ну не особо то оно меня и напрягает в плане Исполнительной службы - которая по каким то своим законам живёт вопреки Конституции и законам Украины. Правда машина в угоне по базе ГАИ числиться довольно длительное время и со слов работника и.с. на всё имущество арест наложен (постановление или какой ли бо документ подтверждающий их слова и действия я так и не добился получить, даже после того , - как оставил там заявление в письменном виде ) ну и решил забить на это дело пока не дождусь результатов суда. осталось думаю не долго ждать, а там видно будет.   

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
знакомый эт я , ну не особо то оно меня и напрягает в плане Исполнительной службы - которая по каким то своим законам живёт вопреки Конституции и законам Украины. Правда машина в угоне по базе ГАИ числиться довольно длительное время и со слов работника и.с. на всё имущество арест наложен (постановление или какой ли бо документ подтверждающий их слова и действия я так и не добился получить, даже после того , - как оставил там заявление в письменном виде ) ну и решил забить на это дело пока не дождусь результатов суда. осталось думаю не долго ждать, а там видно будет.

Що виконавча живе по свїх тільки їм відомим законам це сто процентів))
Ну хлопці ви просто робите їм послугу коли не вимагаєте щоб вони виконували ваші права.
 Я написав заяву і мені дали мою справу я з нею ознайомився зроби фото копію по закону всі мають право це робити. От коли ви це зробите там в справі найдете дуже багато цікавого. І відповідно у вас буде за що писати заяву про злочин в прокурату. І не будте добрими дядями вони вас не жаліють, а чого жаліти вам їх. Треба писати скарги на їх дії не задумуючись так вони навчаться поважати нас. По друге вони виконаці проходять атестацію  а це і зарплата і підвищення по службі і от коли будуть на них такі скарги то повірте це для них ой який не приємний ляп. Я знаю що деякі судді везуть бабки щоб відмазатися від скарг... Якщо будуть погрожувати у виконавчій примусовим відкриттям житла зразу пишіть заяву про злочин в прок. де так і пишіть погрожують примусовим відкриттям (виконанням)приблизно так " Якщо виконавець (прізвище обовязково) прийде до мого помешкання без вмотивованого рішення суду і буде .... то я змушений буду захищати своє майно всіма доступними методами тобто вили граблі лопати кухонні ножі, в разі скоєння мною злочину відповідальність покладаю на прокурора району." вкажіть ст. Конституції 30 і 41 . зареєструйте свою копію обовязково в секретаря вони це ОБЯЗАНІ зробити. Повірте через 15 хвилин, як ви вийдете від прокурора виконавець по телефону получе піздюліну і як там кажуть  вже нікто ні куда не йде...
    А коли почитає свою справу дома спокійно то побачите що там куча порушень ваших конституційни прав... І знову заява про злочин а там і в суд на виконавця за порушення виших прав. Зараз адміністрація в леці її голови їх виконавців цькує на підприємців, а в суд він ходити не буде звичайно, на гуляйпільський надіятися не варто, а от в апеляційному рішення можуть бути інші...
   
http://reyestr.court.gov.ua/Review/17656549
http://reyestr.court.gov.ua/Review/16474441
http://reyestr.court.gov.ua/Review/17774337
http://reyestr.court.gov.ua/Review/14415614
http://pidpr.com/load/postanova_apeljacijn..._dvs/1-1-0-1879
Не всі готові платити за спокій любі гроші і сидіти не висовуючись ...
 
        Ще хтів би добавити, що знаю в інеті групу юристів гарних, які зараз готовлять правову бомбу для наших чиновників юстиції, виконавчій, пф  не знаю що в них вийде, але читав ті наробки, що вони роблять там капець. Вони докопались до такого, що голова кругом іде від думки про наслідки. Надіюсь, що їм не підкинуть якусь каку так, як це зробили в харкові правозахисникам.....
 

backyard

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 185
  • Карма: +12/-3
    • Просмотр профиля
Сколько крика и шума, а вот действительно сесть и прочитать права и обязанности должника в ЗУ "ПВП" это наверное трудно. И настоятельно советую прочитать права державного виконавця в этом же законе. Я так понимаю тов. "Патріот" - это гражданин Левченко - вам должно быть стыдно за те записки сумашедшего, которые вы пишите куда уже только можно - такого бреда даже гражданин Стеценко не пишет. И меньше читайте гадость в интернете, особенно от гражданки Риммы Билоцерковской и Ко. Исполнители, тов. Патриот, не действуют и не действовали ни из под тижка, и никого не придавливают из близких, и тем более не убивают и не собираются вас убивать (как вы пишите в жалобах), не собираются калечить Ваших близких, не вымогают взятки. Мы прошли министерскую проверку, обласную, обласную ПФУ, прокурорскую проверку и вы думаете нам все так бы с рук спустили? Интернет, конечно, полезная штука - никто не спорит, но любую информацию нужно "проваривать" в голове и проверять, а не тупо копировать. Это не "свавілля виконавчої служби" - это беспредел государства, так исполнительная служба обычный инструмент выполнения функций этого *баного государства. Так хочется назвать Вас мудаком... но благо Вы и сами воспользовались конституционным правом им быть.
Rage Against the System

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Сколько крика и шума, а вот действительно сесть и прочитать права и обязанности должника в ЗУ "ПВП" это наверное трудно. И настоятельно советую прочитать права державного виконавця в этом же законе. Я так понимаю тов. "Патріот" - это гражданин Левченко - вам должно быть стыдно за те записки сумашедшего, которые вы пишите куда уже только можно - такого бреда даже гражданин Стеценко не пишет. И меньше читайте гадость в интернете, особенно от гражданки Риммы Билоцерковской и Ко. Исполнители, тов. Патриот, не действуют и не действовали ни из под тижка, и никого не придавливают из близких, и тем более не убивают и не собираются вас убивать (как вы пишите в жалобах), не собираются калечить Ваших близких, не вымогают взятки. Мы прошли министерскую проверку, обласную, обласную ПФУ, прокурорскую проверку и вы думаете нам все так бы с рук спустили? Интернет, конечно, полезная штука - никто не спорит, но любую информацию нужно "проваривать" в голове и проверять, а не тупо копировать. Это не "свавілля виконавчої служби" - это беспредел государства, так исполнительная служба обычный инструмент выполнения функций этого *баного государства. Так хочется назвать Вас мудаком... но благо Вы и сами воспользовались конституционным правом им быть.


Оооо))) невже задів за живе, навіть хвамилію почали зясовувати Стиценко, Левченко, Василенко яка різниця...  Розумію неприємно читати про виконавчу якими методами вона працює.  Так інетернет))), на те  він і інтернет що б тут могла кожна людина сказати свою думку про те, що відбувається в нашому непростому світі. Це вам не районка яку можна проконтролювати, щоб не дай боже щось хтось написав не те що треба))  Звичайно шистьоркам з виконавчої краще було б як би до них бігли підприємці і без шуму і крику несли свої кровно заробленні. А тут ти диви знайшлися  розумники скарги  пишуть.  розумію   з часів 1917 року колективізації  голодоморів розкуркулювання в людей свого майна бути не може апріорі. воно може бути тільки в депутатів прокурорів і прочих членів нашого колгоспу)))
  Ви ще адміну цього сайту  повістку пришліть на конфіскацію цієї теми, це ж тільки початок,  по ходу справи буду добавляти матеріал ))))) що вам, закон ваш, так що не відкладайте в довгий ящик, а то народу цікаво буде читати про свавіля ВИКОНАВЧОЇ  .  З таких шистьорок як ви голодомор  і репресії починалися в Україні .  Подумаєш вийти на базар забрати у пенсіонерки чи одинокої жінки  речі вона ж в диню не дасть, і законів не читала чи прийти до старої людини додому довести її до інсульту та й хрен з нею зато 5 % процентів до зарплати добавлять і з адміністрації похвалу пришлють...  А те що для вас люди   мудаки в цьому ніхто не сумнівається ..., а ВИ ( ВОНО) можете лизать далі владі попу... Але ж не забувайте колись прийде час  відповідати. А за провірки насмішили це вже з області байок прийшов кум кума провіряти)))))

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Цинізм: держава судиться з людьми, які відстоюють свої права на грошові допомоги (+відео)
 http://www.gromada.lviv.ua/article/355

Львівська ОДА зобов’язує всі райуправління праці та соцзахисту подавати в суд на людей, які виграли справи проти держави, – щоб їм не виплачувати різного роду матеріальні допомоги, передбачені законом. Про це стало відомо із телевізійної програми Остапа Дроздова «Прямим текстом. Бліц», що виходить на каналі ZIK.

Фактично 90% рішень судів щодо соціальних прав людей оскаржуються державою в апеляційному і касаційному порядку. Це означає, що люди, які в судовому порядку виграли справи проти держави, все одно не можуть отримати належні їм виплати. Це в основному такі категорії громадян, як пенсіонери, які працюють і мають право на перерахунок пенсії; матері, які доглядають за дітьми до трьох років; велика кількість чорнобильців та інші. В законодавстві встановлені розміри надбавок, пільг та компенсацій усім цим категоріям громадян, однак вони не виплачуються добровільно у повному розмірі. Більше того – держава судиться з людьми, які виграли суди першої інстанції і зобовязують державу виплатити належні їм гроші.

За словами юриста інформаційно-правового центру «Наше право» Юлії Стасюк, є рішення Європейського суду з прав людини, яке каже про те, що відсутність фінансування не є підставою нереалізації соціальних прав громадян: «Нікого не цікавить, що нема грошей. Зараз держава грубо порушує соціальні права громадян, яким сама же встановила соціальні виплати. Наприклад, мама з дитинкою до трьох років зараз отримує 130 грн, однак має отримувати орієнтовно 800-900 грн. Діти війни отримують доплату 49 грн – тоді як мали б отримувати 220 грн. Працюючі пенсіонери мають право на перерахунок, тобто збільшувати розмір своєї пенсії – проте пенсійні фонди керуються не законодавством, а листами, і беруть до перерахунку коефіцієнт, який дозволяє виплачувати значно менший розмір. Ці недоплати становлять від 600 до 1000 грн кожній особі. Є дуже велике порушення щодо чорнобильців. Це – системні речі, які можна жаргонно охарактеризувати як кидалово державою своїх громадян».

Юристи в один голос закликають громадян покінчити з соціальною пасивністю та масово звертатися в суди: «Треба використати всі національні засоби захисту прав, аби Європейський суд із прав людини та міжнародна спільнота з цікавістю до цих питань поставилася. Мусить нарости критична маса позовів, тільки це спрацює у випадку з нашою державою».

 
 

backyard

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 185
  • Карма: +12/-3
    • Просмотр профиля
Скажу так - живого здесь не может быть - у нас такая работа, нам за то что мы забираем у людей (должников) имущество или деньги платят зарплату, и уж поверьте не добавляют за каждую взысканную суму. и вообще-то, исполнители не "шестерки", просто есть такое понятие как "підкотрольність і підзвітність". а такими словами как "лизать задницу" я бы вам не советовал разбрасываться не зная отношения человека к самой структуре и власти в целом. и по поводу жалоб - это полезно, это стимулирует, но жалоба должна указывать на недоработки, бездействия, а не тупо отправляться мол пусть поебутся с ней. очень бы хотел посмотреть, как бы вы относились к исполнительной службе, будь вы взыскателем - когда вам должны денег. тут уж без нее никуда. да и вообще в вашем тексте одна вода - где же факты, где так сказать правда-матка? у вас нет элементарного понятия о задачах и функциях службы. еще раз повторяю - не с теми боретесь, бороться нужно на уровне принятия решений, на основании которых мы работаем и которые, кстати, для нас обязательны для исполнения, независимо от нашего внутреннего отношения к ним. и если вы такой рьяный защитник своих прав - то я вам скажу что плохо вы ими пользуетесь - для этого законом предусмотрено огромное множество способов, а ваши действия больше похожи на действия собаки, которая лает и бежит за машиной - так как наше законодательство по принудительному исполнению решений среди европейских намного мягче к должнику. в других странах - у должника вообще ничего не спрашивают и не объясняют - человек просто приходит домой - а там пусто. пожелать бы вам удачи в вашем деле, но честно говоря в нашей стране вы ничего не добьетесь
Rage Against the System

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Цитировать
Відповідно до розд. 8 “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” з 01.01.2011 р. були виключені ч. ч. 1 –9 ст. 106 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а саме ч. 3 вказаної статті передбачався статус вимоги про сплату боргу як виконавчого документа. Відтак, відповідач відкрив виконавче провадження на підставі документа, який не є виконавчим. Згідно із п. 14 ст. 106 вказаного закону лише рішення органу Пенсійного фонду про нарахування пені або накладення штрафу, передбачених частинами дев'ятою і десятою цієї статті, є виконавчим документом.

Згідно із ч. 1 ст. 19 Закону України “Про виконавче провадження” державний виконавець відкриває виконавче провадження лише на підставі виконавчого документа, зазначеного в статті 17 цього закону.

Згідно із ст. 25 Закону України «Про виконавче провадження»державний виконавець відмовляє у відкритті виконавчого провадження у разі неподання виконавчого документа, зазначеного у статті 17 цього закону. Однак такі дії не були вчинені відповідачем.


   Ось вам шановний  про воду , цитата із рішення суду про неправомірні  дії виконавця .
Хоча здогадуюсь, що ви скажете на перед, що суддя адміністративного апеляційного суду теж не розуміє ваших законів.
  Рівень вашої культури тут в інеті свідчить про рівень вашої вихованості в житті раз всі навколо вас мудаки, юристи які захищають права підприємців  пишуть гадості то про, що з вами можна говорити. Одне запамятайте  не все так просто в світі за все треба буде відповідати не зараз так потім, не ви так діти ваші будуть нести відповідальність, думаєте ота енергія прокльонів від тисяч підприємців піде як вода в пісок..... почитай інет що відбувається з тією енергіією....

backyard

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 185
  • Карма: +12/-3
    • Просмотр профиля
Где же цепочка правильных судебных решений??? Ведь прецедент есть судя по вашей цитате. Неужели всех судей купили пенсионный и виконавча? Это, наверное, мировой заговор против вас и без масонского ложа не обошлось?
Вокруг не все мудаки, а лишь те кто ведет себя как мудак (Человек, упорно идущий к своей неправильной цели. Главная отличительная черта мудака — это упертость в паре со священной уверенностью в собственной правоте (причем, эту правоту непременно надо навязать всему миру — иначе мир останется несовершенным).
... энергия прокленов - сделайте из нее космические бластеры и постреляйте всех - может тогда вас отпустит. И как вы еще не додумались куклы вуду жечь и прыгать через костер, читая сакральные проклятья?
Rage Against the System

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
   Відповідно до ст. 5 вказаного Закону державний виконавець зобов’язаний вживати заходів примусового виконання рішень, встановлених цим Законом, неупереджено, своєчасно, повно вчиняти виконавчі дії.

          Статтею 5 Закону України «Про виконавче провадження» визначено права та обов’язки державних виконавців при примусовому виконанні рішень, встановлених цим Законом, а встановлені гарантії прав громадян і юридичних осіб у виконавчому провадженні - державний виконавець зобов’язаний використовувати надані йому права у точній відповідності із законом і не допускати у своїй діяльності порушення прав та законних інтересів громадян і юридичних осіб.

          Згідно із ст. 17 Закону України «Про виконавче провадження» примусове виконання рішень здійснюється державною виконавчою службою на підставі виконавчих документів, визначених цим законом. Відповідно до цього закону підлягають виконанню державною виконавчою службою такі виконавчі документи, як, зокрема, рішення інших органів державної влади, якщо їх виконання за законом покладено на державну виконавчу службу.

          Відповідно до розд. 8 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» з 01.01.2011 р. були виключені ч. ч. 1 –9 ст. 106 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а саме ч. 3 вказаної статті передбачався статус вимоги про сплату боргу як виконавчого документа. Відтак, відповідач відкрив виконавче провадження на підставі документа, який не є виконавчим. Згідно із п. 14 ст. 106 вказаного закону лише рішення органу Пенсійного фонду про нарахування пені або накладення штрафу, передбачених частинами дев'ятою і десятою цієї статті, є виконавчим документом.

          Згідно із ч. 1 ст. 19 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець відкриває виконавче провадження лише на підставі виконавчого документа, зазначеного в статті 17 цього закону.

          Згідно із ст. 25 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець відмовляє у відкритті виконавчого провадження у разі неподання виконавчого документа, зазначеного у статті 17 цього закону. Однак такі дії не були вчинені відповідачем.

          Згідно із ч. 2 ст. 162 КАС України суд вправі постановою визнати протиправним рішення суб’єкта владних повноважень чи окремі його положення, дії чи бездіяльність і скасувати або визнати нечинним рішення чи окремі його положення. Суд також може прийняти іншу постанову, яка б гарантувала дотримання і захист прав, свобод чи інтересів суб’єкта у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб’єктів владних повноважень.

          При цьому, відповідно до ч. 3 ст. 2 КАС України адміністративний суд перевіряє не лише вчинення дії чи бездіяльності на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, а й чи вчинені вони з використанням повноважень з тією метою, з якою це повноваження надано, обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для вчинення дії, добросовісно, розсудливо і своєчасно.

          В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову, однак відповідач не довів правомірність винесення постанови про відкриття виконавчого провадження від 25 червня 2011 року ВП № 27322202, у зв’язку з чим суд на підставі частини 6 зазначеної статті вирішує справу на підставі наявних доказів.

          З огляду на викладене, суд прийшов до висновку, що вимога про сплату боргу № Ф-556 від 12.05.2001 Управління пенсійного фонду України в м. Рубіжне носить рекомендаційний характер для позивача, та не є виконавчим документом, на підставі якого відповідач зобов’язаний відкрити виконавче провадження, у зв’язку з чим постанова про відкриття виконавчого провадження від 25.06.2011 ВП № 27322202 підлягає скасування.