Автор Тема: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!  (Прочитано 18395 раз)

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« : Февраля 21, 2013, 23:34:53 »

  Подивися сам, та дай ссилку знайомому...

MAcK

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 68
  • Карма: +2/-0
  • Комбайнёр
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #1 : Февраля 22, 2013, 14:47:12 »
Жалко что скачать нельзя, я бы показал многим на ноуте ... а то в каждую квартиру интернет не принесёшь

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #2 : Февраля 22, 2013, 15:11:09 »
Молодці хорошо зробили ролик !! тільки я би уточнив, що глубина карєру буде не 450 а 650 метрів..хоча яка різниця.... яма вона і є яма...

MAcK

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 68
  • Карма: +2/-0
  • Комбайнёр
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #3 : Февраля 22, 2013, 15:36:45 »
Як ти бачишь просто двi вКеличезнi ...

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #4 : Февраля 22, 2013, 15:37:35 »
MAcK, я вам можу дати ролік на флешку, скиньте номер тел. на zaya19855@rambler.ru, зізвонимся я вам запишу

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #5 : Февраля 22, 2013, 17:11:28 »
Жалко что скачать нельзя, я бы показал многим на ноуте ... а то в каждую квартиру интернет не принесёшь
http://ru.savefrom.net/#url=http://youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=upe6Blz4zxk&utm_source=youtube.com&utm_medium=short_domains&utm_campaign=www.ssyoutube.com

gulaypole.info

Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #5 : Февраля 22, 2013, 17:11:28 »


ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #6 : Февраля 22, 2013, 18:42:46 »
http://www.bagnet.org/news/investigations/208436
Преса реагує на ролик..

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #7 : Февраля 23, 2013, 20:01:36 »


Slipa

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 18
  • Карма: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #9 : Марта 03, 2013, 19:47:27 »
З відповіді журналісту агенства "Наш продукт" випливає що пацани все вже давно "порєшалі" з міністерством екології та управлінням охорони навколишнього середовища в Зап. області. Громадськість до відома не ставили і в максимально стислі терміни: з 24.12.2012 по 28.12.2012, отримали дозволи від обл. і рай. рад а також Держгірпромнагляду. Така швидкість погоджень свідчить про попередню домовленість і підготовленість щодо прийняття рішень, також свідчить що товариство "Гайчурський ГЗК" має всебічне сприяння з боку владних структур. Я можу зрозуміти депутатів обл. ради - їм мало цікаво скільки пиляки всмокчуть в себе гуляйпільці і яким чином їх організми відреагують на дію радіації. Але я ніяк не можу зрозуміти мотивацію депутатів Гуляйпільської райради, адже рватимуть землю у них під вікнами. Невже вони сподіваються що добрі дядьки насиплять їм стільки грошей що вистачить втекти самим і допомогти родичам? Мені здається що всім, хто має хоч поверхневу уяву про те що таке кар'єрний видобуток, зрозуміло що навіть розробка простого родовища, без вмісту уранової руди, означає смерть і Гуляйполя і всіх навколишніх сіл.

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #10 : Марта 03, 2013, 22:13:08 »
З відповіді журналісту агенства "Наш продукт" випливає що пацани все вже давно "порєшалі" з міністерством екології та управлінням охорони навколишнього середовища в Зап. області. Громадськість до відома не ставили і в максимально стислі терміни: з 24.12.2012 по 28.12.2012, отримали дозволи від обл. і рай. рад а також Держгірпромнагляду. Така швидкість погоджень свідчить про попередню домовленість і підготовленість щодо прийняття рішень, також свідчить що товариство "Гайчурський ГЗК" має всебічне сприяння з боку владних структур. Я можу зрозуміти депутатів обл. ради - їм мало цікаво скільки пиляки всмокчуть в себе гуляйпільці і яким чином їх організми відреагують на дію радіації. Але я ніяк не можу зрозуміти мотивацію депутатів Гуляйпільської райради, адже рватимуть землю у них під вікнами. Невже вони сподіваються що добрі дядьки насиплять їм стільки грошей що вистачить втекти самим і допомогти родичам? Мені здається що всім, хто має хоч поверхневу уяву про те що таке кар'єрний видобуток, зрозуміло що навіть розробка простого родовища, без вмісту уранової руди, означає смерть і Гуляйполя і всіх навколишніх сіл.

Повністю з Вами згоден!!  Мені теж цікаво якою жопою думали наші депутати.. тим паче я перед ними виступив і розпові що їх чекає...

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #11 : Марта 03, 2013, 22:27:45 »
Повністю з Вами згоден!!  Мені теж цікаво якою жопою думали наші депутати.. тим паче я перед ними виступив і розпові що їх чекає...

Может должны кому-чего, отрабатывают как вариант
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #12 : Марта 03, 2013, 22:32:49 »
...коли за таких людей заходе мова, без всяких докорів сумління можу сказати, що вони не більше не менше, як тупориле стадо... які по команді піднімають ківцівки...Важко назвати розумною людиною того, хто піднімає за таке руку на голосуванні...
 Не можеш нічого запропонувати, або сидиш як баран, для масовки, нічого взагалі пертися туди, в даний момент в дипутати, де твоя "думка" впливає на розвиток  та долі людей...

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #13 : Марта 03, 2013, 22:59:04 »


Может должны кому-чего, отрабатывают как вариант

  Та ніхрена вони не винні... от сьогодні дзвонить до мене одна молода людина і говорить, що на днях до них на роботу прийшов чиновник і агітував за карєр ??? якого питається він агітує ? грошей дадуть ні звичайно ! це є така категорія  шистьорк яка лизатеме кому завгодно і що завгодно аби тільки бути при владі... от і все пояснення...
  да і про те чому так бистро пропхнули тему карєра ... сьогодні в новинах прозвучала така новина, що у ВР внесли проект закона про надання надр в користування і наче там будуть мінятися умови ..стануть жосткіші... можливо це і стало причиною такої оперативності...треба знайти в інеті, що це за проект і що там...

Slipa

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 18
  • Карма: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Кар'єр ролік. Срочно дивитися ВСІМ!
« Ответ #14 : Марта 03, 2013, 23:25:04 »
Загалом, мотивація районних депутатів може бути різна: від тупої баранячої покори начальству до цинічної шкурної зацікавленості. Але результатом цих рішень може бути знищення всієї Гуляйпільщини назавжди. Не можливе нормальне існування міста на відстані 5 кілометрів від відкритого кар'єру. Як варіант можна було б припустити шахтну розробку, але про неї не йдеться взагалі, оскільки вона складніша технологічно і дорожча, та й не скрізь її можна застосовувати. Тут певні люди просто хочуть нажитись надурняк. Саме головне свідчення хижацької природи так званих інвесторів є їхня суча поведінка: замість відкритого діалогу з населенням, всебічного пояснення реальних дій і їх наслідків, чіткого інвестиційного плану, весь час намагаються по тихому продавити рішення.
Мертвою землю зроблять за якихось 20-30 років назавжди. Навіть за умови надання робочих місць місцевому населенню працюватиме воно на ліки для себе і своїх дітей. Коли з землі виберуть все до цурки тут лишиться пустеля. Прикладом може послужити Донбас з його мертвими містами які жили за рахунок шахт. А гуляйпільський чорнозем це потенціал на тисячоліття. Це зараз на ньому не можуть належним чином працювати, але поки він є все можна поправити. Коли ж не буде чорнозему - не буде нічого.