Автор Тема: Закривання ротів...  (Прочитано 13817 раз)

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Закривання ротів...
« : Марта 04, 2013, 22:05:00 »
2.03.2013 біля КСК Гуляйпільці, більшість з них вперше почули правду про кар»єр. Прийшло мабуть чоловік 700, так як під зверненням до влади підписалося 620. Жодного з дупутатів, які піднімали руці, за відкриття кар»єру не було.. не хватило, у бідненьких, духу….та сміливості. Жаркувато стало мабуть і вищестоячім «обранцям», так як вже в понеділок  "хазяйни долі", дали указання своїм намісникам – пастухам, на місцях, трішки заспокоїти свій електорат-(…).
А ті ж раді вислужитися, при цьому, не маючи своєї думки, пояснили нашим держслужбовцям, тобто поставили перед вибором, або ходиш на збори або на роботу…. Класний вибір   А по суті, між чим вибираєш, чи залишитися без роботи сьогодні, хоча ти прекрасно розумієш, що ніякий начальник не має права навіть розкривати про це рота,...... чи завтра, залишитися без чистого повітря, води, з кучою болячок і знову таки ж без роботи… НОРМАЛЬНО….
    Постає перше питання....Хто такий начальник, і які в ного обов"язки??? Правильно  - людина,якій підчиняєшся ти на роботі...не більше.. 8 робочих год. закінчилося, і все...
    Звідси друге питання... Вже з наїздом... а яке він має право тобі вказувати, що робити, ще й ставити ультиматуми... Що це за коники????
     А тепер потретє. Держслужбовець все це добре, але Ти в першу чергу громадянин, яки вибирає для себе владу.....
А тепер , якщо не вважаєш себе тупим і покірним бараном, яким тебе бачить той, хто повинен перед тобою звтувати( пишу грубо, але правильно, ти по великому рахунку й сам це знаєш.).ПОДУМАЙ, між чим ти вибираеш, і взагалі, чому ти мусиш вибирати… 
Ти як держслужбовець, не можеш брати участь у страйках та вчиняти інші дії, що перешкоджають нормальному функціонуванню державного органу…(40 годин на тиждень).- ти це й не робиш..... Але вибач, хто і яке має право визначати, що тобі робити у вільний час ( останні128 годин)та куди ходити... 
Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.     
         Люди, ви самі присікайте ці моменти, будь-яка погроза "начальника"такого типу, записується на телефон та в прокуратуру.... та на всі сайти та соц. мережі....щоб іншим "не повадно было".
А ті хто дає такі накази типу заспокоїти "непокірних".... хай почітають спочатку свої обов"язки...., і подумають хто іх на ті місця ставив....
 Звичайно проще сказати.... я не можу нічого зробити, бо мені наказали..... Хто наказав????Ти що РАБ????????   Може досить тупо підкорятися та мовчати....

Slipa

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 18
  • Карма: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Закривання ротів...
« Ответ #1 : Марта 05, 2013, 09:27:31 »
zaya19855, з того що ви написали я зрозумів що в Гуляйполі 2-го березня біля КСК відбувся мітинг проти створення кар'єру, а місцеве начальство тиснуло на держслужбовців щоб вони не приймали в ньому участі погрожуючи звільненнями? найпростішим способом було б розповсюдження інформації про безпосередніх виконавців тиску в електронних ЗМІ, блогах, звернення до представників ЗМІ, тобто якомога ширше висвітлення даного факту, навіть не вказуючи прізвища тих людей на яких було вчинено тиск.

anna

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +3/-1
    • Просмотр профиля
Re: Закривання ротів...
« Ответ #2 : Марта 05, 2013, 10:58:38 »
2-березня біля КСК відбулась зустріч небайдужих до цього питання людей-а не мітинг.але судячи з кількості учасників-то в разі і подальшого ігнорування чиновниками і депутатими Гуляйполя думки його мешканців з цього питання-і мітинг не за горами. Доречі дання зустріч була зовсім не страйком і ніяк не заважала роботі державних органів, а також-не була організована ніякою політичною партією-це була громадська ініціатива мешканців Гуляйполя-тобто ніяким чином не було порушено закони України,в тому числі закон про держслужбу.

anna

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +3/-1
    • Просмотр профиля
Re: Закривання ротів...
« Ответ #3 : Марта 05, 2013, 11:04:46 »
а так як це питання,важливе для життя і здоровья жителів Гуляйполя-то тут вирішувати кожному за себе..але що важливіше,люди??хіба просте право людини жити в придатному до існування місті,мати здорових діток і рідних-не важливіше за бажання вислужитись перед начальником??

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Закривання ротів...
« Ответ #4 : Марта 05, 2013, 13:57:54 »
До «Гуляйпільської громади» масово почали звертатися мешканці Гуляйполя в зв”язку з тим. Що їм, на робочих місцях, начальники почали погрожувати репресіями та звільненням з роботи, за те, що вони прийняли участь у зборі теритроріальної громади.
Вчителя медики, та інші держслужбовці потерпають від свавілля чиновників гуляйпільської ради та адміністрації…
Народні «СЛУГИ»!!!!!!!!!!! в грубій формі порушують конституційні права гуляйпільців. ….
Розсилайте цю інформацію по всім знайомим, у всі можливі ЗМІ та на телебачення…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Закривання ротів...
« Ответ #5 : Марта 05, 2013, 14:55:35 »
До «Гуляйпільської громади» масово почали звертатися мешканці Гуляйполя в зв”язку з тим. Що їм, на робочих місцях, начальники почали погрожувати репресіями та звільненням з роботи, за те, що вони прийняли участь у зборі теритроріальної громади.
Вчителя медики, та інші держслужбовці потерпають від свавілля чиновників гуляйпільської ради та адміністрації…
Народні «СЛУГИ»!!!!!!!!!!! в грубій формі порушують конституційні права гуляйпільців. ….
Розсилайте цю інформацію по всім знайомим, у всі можливі ЗМІ та на телебачення…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
:-* :-* :-*, молодець!!!! Хто хоч погрожує?

Гуляйпільська районна
державна адміністрація
 http://gprda.gov.ua/?id=76
Гуляйпільська районна рада
http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2010/WM02815?PID112=21&PID102=10706&PF7691=10706&rej=0&pt00_t001f01=800&pxto=0

gulaypole.info

Re: Закривання ротів...
« Ответ #5 : Марта 05, 2013, 14:55:35 »


zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Закривання ротів...
« Ответ #6 : Марта 05, 2013, 17:20:12 »
Це питання,з інтуітивно-зрозумілою відповіддю... Керівники держ.установ всім відомі....

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Закривання ротів...
« Ответ #7 : Марта 05, 2013, 17:29:13 »
Нє, сер'йозно, в яких конторах конкретно, наїзжають?

backyard

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 185
  • Карма: +12/-3
    • Просмотр профиля
Re: Закривання ротів...
« Ответ #8 : Марта 05, 2013, 22:21:56 »
Небольшой лизбез. Конституция – Основной закон Украины, она имеет высшую юридическую силу. Это знают все. Любые нормативно-правовые акты принимаются на основании Конституции и должны ей соответствовать. Органы государственной власти, местного самоуправления и их должностные лица обязаны действовать исключительно на основании Конституции и законов Украины. Нормы Конституции – нормы прямого действия, т.е. для их использования и воплощения в жизнь не нужны «поясняющие законы».
Основным Законом каждому гражданину Украины дано право свободно мыслить и не менее свободно выражать свои мысли, собирать и распространять информацию, принимать участие в мирных собраниях, митингах, шествиях и демонстрациях. Как мы знаем (согласно Конституции) государство отвечает перед человеком, его основной задачей является утверждение и обеспечение прав человека.
2 марта в г. Гуляйполе возле здания КСК «Современник» проходило мирное собрание граждан Украины с целью сбора и распространения информации, которая не запрещена законом.
И как ни странно (обожемой), в нем принимали участие и государственные служащие – они тоже люди. Только вот некоторые люди – дуры. Это большей степенью относится к некоторым руководителям госслужащих, которые принимали участие в собрании 2-го марта. Объясню почему.
Закон Украины «О государственной службе» накладывает на граждан-госслужащих некоторые ограничения в связи с прохождением ими государственной службы, как-то «заборона приймати участь у страйках» (забастовках). Граждане, которые не госслужащие, наделены таким правом согласно КЗоТ – те, кто работает имеет право на забастовку. Закон Украины «О порядке решения коллективных трудовых споров» в ст. 17 четко регламентирует понятие «страйк» - це тимчасове колективне добровільне припинення роботи працівниками (невихід на роботу, невиконання своїх трудових обов'язків) підприємства, установи, організації (структурного підрозділу) з метою вирішення колективного трудового спору (конфлікту). Т.е. и идиоту ясно, что 2-го марта была явно не забастовка. Но некоторые люди, которые, как мы уже выяснили - дуры, еще и полные идиоты.
В это же время ЗУ «О госслужбе» дает право госслужащему пользоваться правами и свободами, которые гарантируются Конституцией Украины, т.е. в нашем случае это свободно выражать свои мысли, собирать и распространять информацию, принимать участие в мирных собраниях, митингах, шествиях и демонстрациях. Чем Вы, уважаемые госслужащие, в свой законный выходной и воспользовались. Кстати, гражданин является государственным служащим исключительно при выполнении им своих служебных обязанностей. Не нужно бояться, прогибаться и подставлять зад. Где же ваше достоинство и гордость?! Fuck Yeah! Закончу словами Масяни: «Да пошел ты в жопу, директор»!

ЗЫ. Полностью поддерживаю оглашение ФИО руководителей, пусть, блядь, страна знает своих героев. Хуже народного порицания ничего нет
Rage Against the System

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Закривання ротів...
« Ответ #9 : Марта 05, 2013, 23:07:24 »
плюсую в карму 8) 8) 8)
Фамилии руководителей в студию. Если есть такие факты, то чего их скрывать и тем самым покрывать беззаконие.
Короче ясно, балабольство без конкретики (топікстартер постійно моніторить тему, але факти не приводить)

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Закривання ротів...
« Ответ #10 : Марта 05, 2013, 23:38:04 »
Самим першим посадовцем, який грає на двох фронтах, звичайно є наш Дудка О.І, Я думаю це ви і так знаєте...Людей, які починають розуміти, що відбувається і чим  може закінчитися відкриття кар"єру,нада якось утихомирити, а як? ПРавильно залякати втратою роботи....
ЦУ поступило, в понеділок про виконання наказу прозвітувала податкова, а далі послідомніть по факту викладайте в коментарях на всіх сайтах.....
Мене просто вводе в ступор, ви всі прекрачно знаєте, хто дає основні вказівки по району, Так Дудка О.І. а далі по ієрархії......
.начальники держ.організ.
Люди, ви якщо хочите міняти ситуацію, харош мовчати та тупо підчинятися.... незрозуміло кому, та згідно яких законів, чи що там у вас в голові...
Гребти жар чужими руками не вийде,  я думаю що здравомислячі це прекрасно розуміють...

zaya19855

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Карма: +12/-2
    • Просмотр профиля
Re: Закривання ротів...
« Ответ #11 : Марта 05, 2013, 23:43:03 »
......
«Когда нацисты пришли за коммунистами, я молчал, я же не коммунист.
Потом они пришли за социал-демократами, я молчал, я же не социал-демократ.
Потом они пришли за профсоюзными деятелями, я молчал, я же не член профсоюза.
Потом они пришли за евреями, я молчал, я же не еврей.
А потом они пришли за мной, и уже не было никого, кто бы мог протестовать».(Мартин Нимёллер)
.......................................розумієте?????