Гуляйполе > Новости (события)

Насущні проблеми Гуляйпільців

(1/3) > >>

zaya19855:
! ...Люди, питання кар"єру, на сьогодні, закрили і молодці, давайте дивитися на інші проблеми, вирішення яких потрібне тільки нам. Медицинська реформа, поки ми переминатимемо кар"єр, закриють нашу лікарню, адмін. реформа - ліквідують наш район, і будемо ми хутором Гуляйполе.... молодіжні проблеми, безробіття, відсутність житла, проблема нереалізованості школьників, відсутність секцій, де вони можуть зайняти свій час, а не сидіть з пивом, та мордувати котів!!.Ви вже побачили, що при бажанні все можна робить... так що пишіть своє бачення, варіанти, та будемо робить разом..
  Говорила десятки разів і повторю, що причина всього бардака ми самі. Постійно премо на когось бочку, ниємо, що про нас не дбають.....ХТО??? Я відповідаю за себе,і хай це буде прикладом для інших.... і так повинен робити кожен. Один свист. і весь район на мітинг з вилами - оце вирішення питань, а не постійне перемивання кісток за компом!
    Ми проти мед. реформи, проти пенсійної, проти адміністративної, так чого ми ждемо??? Скажимо сьогодні своє НІ ми. завтра Пологи, а післязавтра вся Україна.... Пишіть в ос. повідомлення або номер 0959141991

rabbit:
Лікарню не закриють, і взагалі звідки цей "брєд":) . Адміністративну реформу відмінили ( вроді), хоча населення замало, і наш район "на краю географії Запорізької області", тому ну ніяк центром йому не бути. Якщо простими словами - зараз ми бачимо "оптимізацію" видатків на бюджетну сферу. А оптимізувати можна лише укрупненням, що ми зараз і бачимо. Я вже писав, всім же забагато чиновників та бюджетників - ось результат, вірніше початок результату. Результат буде, коли прийдеться за всяким папірцем їхати за три-дев"ять земель, зато як радісно, чиновників та бюджетників стане менше :)

vitor:
Чиновники, что стаи ворон: спугнут их с одного дерева, они тут же дружно пересядут рядом, на другое.

rabbit:

--- Цитата: vitor от Апреля 13, 2013, 13:22:42 ---Чиновники, что стаи ворон: спугнут их с одного дерева, они тут же дружно пересядут рядом, на другое.

--- Конец цитаты ---

Я думаю, вашій відповіді зараз аплодують всі автолюбителі гуляйпільщини, яким для перереєстрації, або взяття на облік транспортного засобу приходиться їздити "до сусідньго дерева" аж в Пологи. Так тримати, і нас чекатиме світле майбутнє ;)

andy:

--- Цитата: rabbit от Апреля 13, 2013, 14:33:24 ---Я думаю, вашій відповіді зараз аплодують всі автолюбителі гуляйпільщини, яким для перереєстрації, або взяття на облік транспортного засобу приходиться їздити "до сусідньго дерева" аж в Пологи. Так тримати, і нас чекатиме світле майбутнє ;)

--- Конец цитаты ---

Да ну в общем автолюбителям вроде и без разницы, проехал лишние 50 км. И очередей там нет особо..
проблема там больше в "порешать"... я вот поехал как дурак типа сам все сделать и был жестоко обломан.

А вот, к примеру, больница в пологах это уже простите ......

Навигация

[0] Главная страница сообщений

[#] Следующая страница

Перейти к полной версии