Автор Тема: Збори територіальної громади 7 квітня. Ваша думка ?  (Прочитано 21379 раз)

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Завтра в 16-00 сесія в райраді! бажаючі послухати підтягуйтеся! буде питання про карєр..

MAcK

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 68
  • Карма: +2/-0
  • Комбайнёр
    • Просмотр профиля
Где именно они заседают?

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Персональний фак від себе передаю тим бюджетникам які наблюдали за подіями тільки в інтернеті і не приймали участь ні у мітингах ні  у збору підписів мотивуючись боязню бути звільненими і шоб їх не дай бог хтось з начальства не побачив на мітингах. Чмирі

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Где именно они заседают?

 Другий поверх районної ради ..на проти "Космоса"

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко жорстко розкритикував роботу ТОВ «Гайчурський ГЗК», яке планувало здійснювати розробку залізорудного родовища поблизу м.Гуляйполе. Керівник області зазначив, що жодні роботи в Гуляйпільському районі здійснюватися не будуть, і рішення сесії облради, яким було дозволено користування родовищами, буде відмінено.

Про це заявив голова облдержадміністрації під час чергової апаратної наради в облдержадміністрації.

За словами заступника директора ТОВ «Гайчурський ГЗК» Євгена Щербини, днями на центральній площі м.Гуляйполе відбулися громадські слухання щодо розробки залізорудного родовища на території району. Але цей захід перетворився на потужну акцію протесту, під час якої населення висловило свою категоричну позицію проти проведення  робіт.

- По-перше, я не розумію, як можна проводити громадські слухання на площі, на вулиці? Щоб вони відбулися, має бути оповіщено населення, повинні бути присутні люди, які готові розповісти про заплановані роботи, відповісти на всі запитання громадян. А формат, у якому проходили ці, так звані «громадські слухання», є неприпустимим. Якщо б я був інвестором, то, перш за все,  організував би першу, пробну презентацію проекту, до якої залучив би кваліфікованих фахівців, екологів, запросив би представників районної та обласної влади. І вже за її підсумками  робив би висновки, чи є сенс у проведенні громадських слухань, чи краще взагалі відмовитися від реалізації проекту, - зазначив Олександр Пеклушенко.

Керівник області запросив до слова голову Комсомольської сільської ради Валентину Поліщак та голову Залізничної сільської ради Ігоря Чуба, які повідомили, що інвестор жодного разу не звертався ані до сільських рад, ані до місцевих жителів, їхньою думкою ніхто не цікавився та не надавав жодних роз’яснень.

Також з приводу дій керівництва ТОВ «Гайчурський ГЗК»  висловився народний депутат України Олександр Дудка, для якого Гуляйпільський район є рідним, і від якого, в тому числі, він балотувався на останніх виборах до Верховної Ради України.

- Для мене Гуляйпільський район є особливим, адже я там виріс, пропрацював більшу частину життя, там живуть мої рідні. Хочу сказати і цим горе-інвесторам, і тим, хто захоче в подальшому працювати на цій території: до людей треба йти відкрито! Гуляйпільці – свободолюбові люди, яких неможливо підкупити чи залякати, їх можна лише переконати. Ці інвестори вчинили дуже нечесно, і в першу чергу, не по відношенню до влади, а до людей, які там живуть. Місцеве населення треба поважати, рахуватися з його позицією, й тільки узгодивши всі моменти, приступати до роботи, - зазначив Олександр Дудка.

Підбиваючи підсумки, Олександр Пеклушенко сказав остаточне «ні» інвесторам та підкреслив, що для таких людей дорога в Запорізьку область закрита.

- Обласна влада зацікавлена в інвесторах, які мають необхідні ресурси, і насамперед – інтелектуальні. Але з таким підходом, як у «Гайчурського ГЗКа», краще взагалі нічого не робити. На порожньому місці була створена серйозна соціальна напруга серед населення, спаплюжено ім’я влади на місцях, хоча всього цього можна було уникнути за умови проведення конструктивного діалогу з місцевим населенням. Я сьогодні ж направлю листа до голови обласної ради Павла Матвієнка щодо необхідності відмінити рішення сесії обласної ради, яке дозволяє розробку залізорудного родовища в Гуляйпільському районі. Нам не потрібні інвестори, які не рахуються з думкою населення. Краще нехай Гуляйпільський район залишиться аграрною територією і  нормально, спокійно працює, ніж буде розвиватися в якості промислової території, але з такими інвесторами, - підсумував Олександр Пеклушенко.

Источник: http://www.zoda.gov.ua/news/18943/oleksandr-peklushenko-nam-ne-potribni-investori,-yaki-ne-rahujutsya-z-dumkoju-naselennya-ta-stvorjujut-sotsialnu-naprugu.html

gulaypole.info



ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
  "яке планувало здійснювати розробку залізорудного родовища поблизу" це називається забрехалися з розвідкою родовища))

 "По-перше, я не розумію, як можна проводити громадські слухання на площі, на вулиці?" -дійсно лохонулися, треба було в залі по пропускам і з беркутом на дверях))

 "Ці інвестори вчинили дуже нечесно,"- цікаво а інвесто вже читали це ? що їх зробили крайніми ))

  " спаплюжено ім’я влади на місцях," - і надовго...

" конструктивного діалогу з місцевим населенням" -  а це як? беркут з водометами?

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
рафик невинауат ©
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля

MAcK

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 68
  • Карма: +2/-0
  • Комбайнёр
    • Просмотр профиля
И на долго ли это? Или до следующего года?

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
И на долго ли это? Или до следующего года?
на слідуючий год вибори місцеві, потім президента....років три точно мовчати будуть)

ПАТРІОТ

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 351
  • Карма: +36/-9
    • Просмотр профиля
   Але ж ситуація змінилася! На зборах проголосували за створення територіальноі громади ! Ви за неї проголосували і все що стосується карєрів Ви взяли під свій контроль!)) ВИ власники землі , надр. і тд. ст 13 Конституції України! діє! Ось те за, що ви проголосували!  І я б попросив адміна виложити це на сайт!

РІШЕННЯ  НАРОДНИХ ЗБОРІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ  ГУЛЯЙПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ .
М. Гуляйполе .                                                                                                   07.04.2013 року .
Присутні                                                                                   місце проведення, площа біля КСК "Сучасник"
  Виходячи із становища, яке склалося  в Гуляйпільському районі навколо відкриття карє`ру по видобутку залізних кварцитів, на підставі грубих порушень депутатами обласної  та районної ради.
  Інтересів територіальної громади Гуляйпільського району, зокрема надання погодження  на дослідно-промислову розробку розробку Гуляйпільського родовища без врахування думки територіальної громади та загрозою екологічної катастрофи для району, області та південно-східної України. Керуючись ст. 13,140 Конституції України, ст. 6,10,21 Закону України  «Про місцеве самоврядування»  Гуляйпільська територіальна громада оголушує перехід до  БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО управління  справами пов’язаними з відкриттям  кар’єру по видобутку залізистих кварцитів та приймає слідуючі рішення :
1. Народні збори територіальної громади  Гуляйпільської громади проголошують створення територіальної громади Гуляйпільського району, яка переходить до безпосередніх методів  управління.
2. Народні збори обирають оргкомітет,  у складі; Левченко Сергія Олексійовича, Рябко Володимира Григоровича, Власенко Олексія Петровича, доручають  розробити Статут Гуляйпільської територіальної громади та зареєструвати і статут і громаду в установленому законом порядку.
3. Народні збори територіальної громади вимагають від депутатів обласної та районної ради
скасувати погодження  надані рішенням обласної ради № 29   від 24.12.2012 року та районної ради   № 5  від  26.12.2013р.   
4. Народні збори територіальної громади забороняють, після скасування вищевказаних рішень, повертатись без дозволу територіальної громади, вираженого  рішенням місцевого референдуму,  до питань відкриття кар’єру, інвестицій та передачі в концесію на території району  будь-яким органам місцевого самоуправління, державної  та виконавчої влади.
 5. Заборонити будь-яку гірничорудну діяльність чи будь-які роботи з її початком, включаючи розробку проектно-кошторисної документації, виділення земельних ділянок, видачу дозвільних документів, ведення переговорів чи укладення договорів з приватними структурами та будь які інші дії, що ведуть або можуть привести до розробки Гуляйпільського родовища магнетитових кварцитів на території Гуляйпільського району біля селища Залізничного.
6. Заборонити проведення референдума по питанню розробки родовища без проведення народних зборів.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Викласти треба обов'язково, тільки повиправляй помилки, їх тьма, це ж документ все ж таки.
обвів червоним

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
И на долго ли это? Или до следующего года?

Як варіант - до адміністративної реформи. Всім же чиновників забагато, адміністрацій забагато, давайте скоротимо, а скоротити можливо лише при укрупненні територій. От коли центр буде десь в Пологах, або Оріхові ;)

ПС. Виключно моя приватна думка.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

MAcK

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 68
  • Карма: +2/-0
  • Комбайнёр
    • Просмотр профиля

Як варіант - до адміністративної реформи. Всім же чиновників забагато, адміністрацій забагато, давайте скоротимо, а скоротити можливо лише при укрупненні територій. От коли центр буде десь в Пологах, або Оріхові ;)

ПС. Виключно моя приватна думка.
Неа, если делать центр, то только тут, в Гуляйполе