Автор Тема: Фестиваль в Гуляйполе 2007  (Прочитано 175348 раз)

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #75 : Июля 27, 2007, 11:56:02 »
если так ремонт дорог делать - то лучше вообще ничего не делать, не позорились бы. Раньше по ямам ездил, теперь по буграм - это что - рассечёт на автомобили - которые сами накатают дорогу ?

гг  ;D  это намек на то, что пора автомобилистам самим скинуться и дорогу переасфальтировать. Газ тянем сами, водопровод сами, проводню связь тоже. А пора уж и за дорогу приниматься  ;D
Ти прав, напевно так скоро і буде вибори пройдуть , вони нам тоді покажуть кузькину мать...
 штрафи на обов"язкову страховку перенесли на січень 2008р. побоялися народ будоражить.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #76 : Июля 27, 2007, 13:02:12 »
Цитата: Patriot link=topic=378.msg7155#msg7155
Ти прав,

 штрафи на обов"язкову страховку перенесли на січень 2008р. побоялися народ будоражить.

Кстати о птичках  т.н. "страховке". С месяц назад сотрел передачу вот не помню по какому каналу, но суть была с следующем: Реально ли выбить деньги за страховку со страховых компаний? Ответ был - НЕТ. Поскольку наши страховые компании выплачивают всего 10% от общей суммы страхового сбора. Поэтому страховка если и выплачивается, то очень мизерная. И попасть в ряды "счастливых" получателей тоже нереально.
После этого было интерьвью с главой одной из страховых компаний, (просили прокомментировасть сложившуюся ситуацию) где он доходчиво обьяснил их позицию. Суть примерно такова:Ну что вы от нас хотите. Бизнес только развивается. Капитал толком еще не накоплен. Вон в странах евросоюза страховка стоит 800евро. А у нас вообще мизер. И у вас еще хватает совести возмущаться или чтото требовать...
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #77 : Июля 27, 2007, 21:18:22 »

Махновський оргкомітет переїжджає в Лобкову балку!


Мистецьке об’єднання «Остання барикада» оповістило громадськість, що засідання оргкомітету по підготовці мистецького фестивалю «День Незалежності з Махном»(м.Гуляйполе Запорізької області, 24-25 серпня) відбудеться 28 липня в селище Лобкова Балка Хорольського району Полтавської області. Пікантності виїзному засіданню оргкомітету нашумілого торік фестивалю додає нюанс, що в цей самий день у Лобковій балці відбудеться інший фестиваль(щоправда не музично-літературний, а лише літературний) «Східняцький фестиваль далекобійників «Лобкова балка». Обидва фестивалі-справа рук(і голів) Мистецького об’єднання «Остання барикада». Бажаючі споглянути, як українські митці сушитимуть голову під час одного фестивалю над іншим, зможуть це зробити в мотелі і ресторації «У сестер», що розташовані на 234 км. по трасі Київ-Харків в селищі під поетичною назвою Лобкова балка.

Додаткова інформація: http://rep-ua.com/72915.html
Інформаційний партер фестивалів Мистецького об’єднання «Остання барикада»: літературний часопис «Книжник-ревю»

Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

-kalambur-

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Карма: +0/-0
  • kalambur
    • Просмотр профиля
    • Творческое Объединение "КУХНЯ"
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #78 : Июля 28, 2007, 00:21:33 »
Ну, короче говоря, фестиваль состоится! )))))))))))   Это радует! Рад буду встретить Мишу из судохоходки из Херсона, который утром 25 числа нас отрезвлял за свой счёт арбузами и пивом (я ходил с ним по утренним магазинам прямиком из палатки, а потом он у нас и заснул), а таже чуваков, с которыми Я ночью 25 числа ходил по ночному Гуляйполю за драпом. Романтика, блин! ))) 
Анархия - это не отсутствие порядка, а порядок наоборот.

Enemy

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 91
  • Карма: +0/-0
  • відмінний студент
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #79 : Июля 28, 2007, 03:49:56 »
Нарешті я повернувся в Гуляйполе))) І одразу така гарна новина - ФЕСТ буде!!!))) Ураааа ;D
літо!!!

Enemy

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 91
  • Карма: +0/-0
  • відмінний студент
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #80 : Июля 28, 2007, 03:55:00 »
В мене таке питання: В мене є знайомі, які живуть в Івано-Франківській області і грають в рок-гурті... Вони хочуть приїхати і зіграти на фесті в Гуляйполі... Дорогу вони мають оплачувати самі? з ким їм треба звязатися? куда подати свої координати і викласти мп3 для прослушки?? Будь-ласка, організатори, відгукніться
літо!!!

gulaypole.info

Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #80 : Июля 28, 2007, 03:55:00 »


andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #81 : Июля 28, 2007, 07:37:03 »
В мене таке питання: В мене є знайомі, які живуть в Івано-Франківській області і грають в рок-гурті... Вони хочуть приїхати і зіграти на фесті в Гуляйполі... Дорогу вони мають оплачувати самі? з ким їм треба звязатися? куда подати свої координати і викласти мп3 для прослушки?? Будь-ласка, організатори, відгукніться

Насколько я понимаю твоим знакомым нужно контачить с организаторами и решать все эти вопросы с ними.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #82 : Июля 28, 2007, 13:08:25 »

Махновський оргкомітет переїжджає в Лобкову балку!


Мистецьке об’єднання «Остання барикада» оповістило громадськість, що засідання оргкомітету по підготовці мистецького фестивалю «День Незалежності з Махном»(м.Гуляйполе Запорізької області, 24-25 серпня) відбудеться 28 липня в селище Лобкова Балка Хорольського району Полтавської області. Пікантності виїзному засіданню оргкомітету нашумілого торік фестивалю додає нюанс, що в цей самий день у Лобковій балці відбудеться інший фестиваль(щоправда не музично-літературний, а лише літературний) «Східняцький фестиваль далекобійників «Лобкова балка». Обидва фестивалі-справа рук(і голів) Мистецького об’єднання «Остання барикада». Бажаючі споглянути, як українські митці сушитимуть голову під час одного фестивалю над іншим, зможуть це зробити в мотелі і ресторації «У сестер», що розташовані на 234 км. по трасі Київ-Харків в селищі під поетичною назвою Лобкова балка.

Додаткова інформація: http://rep-ua.com/72915.html
Інформаційний партер фестивалів Мистецького об’єднання «Остання барикада»: літературний часопис «Книжник-ревю»


Не знаю правда чи неправда-  http://rep-ua.com/73202.html

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #83 : Июля 29, 2007, 11:05:26 »
Цитировать
Не знаю правда чи неправда-  http://rep-ua.com/73202.html
-Людській підлості немає межі.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Enemy

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 91
  • Карма: +0/-0
  • відмінний студент
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #84 : Июля 29, 2007, 13:41:06 »
Ось тут 2 mp3 цого гурту - http://www.rock.lviv.ua/?category=5&band=496
Прошу організаторів звернути увагу і запросити до нас цю команду =)
літо!!!

Nomad

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 3
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #85 : Июля 30, 2007, 12:37:16 »
Заходив на сайт РЕПОРТЕРа, банер фесту висить, але чогось не можу загрузити пргограму проведення фесту. Взагалі програма існує, хто буде виступати? Де можна знайти цю інформацію?

Strekoza

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 52
  • Карма: +0/-0
  • Люблю;)
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #86 : Июля 30, 2007, 13:08:03 »
Ось тут 2 mp3 цого гурту - http://www.rock.lviv.ua/?category=5&band=496
Прошу організаторів звернути увагу і запросити до нас цю команду =)

Організатори забезпечують проживання в наметовому містечку.

Заявки на участь надсилати на e-mail: ost_bar@i.ua (може вже пізно?)
Але можна подзвонити і все дізнатись:
8 (044) 253 02 40
8 (067) 247 26 02 Омельченко Ксенія
8 (067) 273 95 60 Абросимова Євгенія


Enemy

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 91
  • Карма: +0/-0
  • відмінний студент
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #87 : Июля 30, 2007, 13:36:16 »
Ось тут 2 mp3 цого гурту - http://www.rock.lviv.ua/?category=5&band=496
Прошу організаторів звернути увагу і запросити до нас цю команду =)

Організатори забезпечують проживання в наметовому містечку.

Заявки на участь надсилати на e-mail: ost_bar@i.ua (може вже пізно?)
Але можна подзвонити і все дізнатись:
8 (044) 253 02 40
8 (067) 247 26 02 Омельченко Ксенія
8 (067) 273 95 60 Абросимова Євгенія



Дякую, але я вже звязався з Євгенією, вона передала кандидатуру цього гурту організаторам
літо!!!

Євгенія

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #88 : Июля 30, 2007, 16:59:30 »
Цитировать
Не знаю правда чи неправда-  http://rep-ua.com/73202.html
-Людській підлості немає межі.
_______________________________________
Правда!
Жахливо неприємна історія :(
А найнеприємніше, те що в засобах масової інформації почали з`являтися гидотні статті на адресу Олеся Донія, абсолютно брехливі і образливі...
по розумному це називається "Свобода слова" а простими словами - "Шо попало"
Дивує найбільше те, що неперевірені чутки друкуються, дописується та для яскравості прибрехується, додається власна думка та припущення автора та в кінці посилання на джерело, яке вже після всих виправлень мало співпадає з отриманою врезульті мутації статтею...
Але ж Ви знаєте улюблену фразу Ксенії " Собаки гавкають, а караван іде далі"...

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #89 : Августа 01, 2007, 17:00:26 »
Хедлайнери Гуляйполя!

Оргкомітет Мистецького об`єднання  "ОsтаNNя Барикада" затвердив та запросив музичні гурти, які будуть хедлайнерами музичної програми цього року на другому музично-літературно - андеграундовому фестивалі «День Незалежності з Махном»- 2007р, який відбудеться 24-25 серпня 2007року в м. Гуляйполе, Запорізької обл.
Ними є:
«Танок на майдані Конго» (Київ)
«Mad Heads XL» (Київ)
«Борщ» (Київ)
«Мертвий півень» (Львів, Харків, Київ)
«Оt Vinta» (Рівне)
«Чорнобривці» (Харків-Київ)
«Quarpa» (Київ)
«ТІК» (Вінниця)

Окрім хедлайнерів плануються виступи музичних гуртів – початківців.
Список музичних гуртів – початківців знаходиться в процесі формування.
У Вас ще є ШАНС ! :)
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»