Автор Тема: Фестиваль в Гуляйполе 2007  (Прочитано 175692 раз)

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #105 : Августа 09, 2007, 16:50:21 »

завдяки цьому до Гуляйполя їдуть гості. ми не отримуємо комерційної вигоди з фестивалю, а Гуляйполе отримує. кожен з жителів отрмує і місцева влада - прямо за аренду стадіону та опосередковано. як Гуляйполе буде проти  і після проведення цьогорічного фесту - будемо шукати інше місце, Махно багато де був.

Гуд бай.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #106 : Августа 09, 2007, 16:59:02 »

завдяки цьому до Гуляйполя їдуть гості. ми не отримуємо комерційної вигоди з фестивалю, а Гуляйполе отримує. кожен з жителів отрмує і місцева влада - прямо за аренду стадіону та опосередковано. як Гуляйполе буде проти  і після проведення цьогорічного фесту - будемо шукати інше місце, Махно багато де був.

Гуд бай.
В слідуючу пятницю у нас збори, дорогу знаєш, приходь послухаємо твої притензії.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #107 : Августа 09, 2007, 17:11:14 »
Для початку прокоментуй ситуацію яку виклав Andy, бо ти заняв незрозумілу позицію. Претензії мої видно і вони прозорі.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #108 : Августа 09, 2007, 17:19:00 »
Якщо ти не бачиш наші претензії, бо моя думка співпадає з думкою багатьох людей які не мають інтернету і не можуть залишити свій коментар на цьому форумі. коротко основне- Якщо ви взялися ЕКСПЛУАТУВАТИ імя Н.І. Махна то робіть це так щоб не соромно було перед самим собою. Бо на цьому бренді дуже легко як піднятись до вершин так і дуже низько впасти.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #109 : Августа 09, 2007, 19:07:38 »
Якщо ти не бачиш наші претензії, бо моя думка співпадає з думкою багатьох людей які не мають інтернету і не можуть залишити свій коментар на цьому форумі. коротко основне- Якщо ви взялися ЕКСПЛУАТУВАТИ імя Н.І. Махна то робіть це так щоб не соромно було перед самим собою. Бо на цьому бренді дуже легко як піднятись до вершин так і дуже низько впасти.
  Які високі фрази!  аби твій товариш не бігав по місту, погрожуючи за ІНШУ думку роздати стусани по печені, та не чув твоїх слів, які ти раніше говорив про фест і скільки на ньому можна заробити, може б я і повірив в твою щирість. А так це все просто твої розмови на базарі. Я також розумію, що ти на протязі місяця  сидів біля інету і шукав до чого б при...., а потім попіарити себе любимого. Давай продовжуй, я уважно читию, що там тебе ще турбує. Цікаво. І нерозписуйся за інших кому, що подобається, крім тебе на цьому форумі ще досить богато дописувачів і читачів, які мають іншу думку. І не відомо кому потрібно звертатися до психіатра тобі чи мені і хто правий в цій ситуації.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #110 : Августа 09, 2007, 19:21:23 »
Що до товариша то виясняй з ним стосунки свої сам. По друге- Для початку прокоментуй ситуацію яку виклав Andy, бо ти заняв незрозумілу позицію і ховаєшся за чужими спинами.шо ти за таке??, щоб затикати мені рота. Пишу коректно ,бо забанять (навчений так би мовити). А хто правий не мені судити.

gulaypole.info

Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #110 : Августа 09, 2007, 19:21:23 »


andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #111 : Августа 09, 2007, 19:38:52 »
Що до товариша то виясняй з ним стосунки свої сам. По друге- Для початку прокоментуй ситуацію яку виклав Andy, бо ти заняв незрозумілу позицію і ховаєшся за чужими спинами.шо ти за таке??, щоб затикати мені рота. Пишу коректно ,бо забанять (навчений так би мовити). А хто правий не мені судити.

Так, на этом личные разборки или заканчиваются или ...
То, что касается меня Я ИЗЛОЖИЛ СВОЕ ВИДЕНИЕ ДАННОЙ ПРОБЛЕМЫ. ИМЕННО СВОЕ.
Оно по большому счету даже не совпадает с видением Сергея с которым мы сегодня говорили на эту тему.
Тем более я не "чипаю Гуляйпiльську Громаду" в чем меня тут уже успел обвинить Сашко Корнієнко.
И вообще я ни к кому никаких вопросов не имею.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #112 : Августа 09, 2007, 19:57:28 »
А програма дійсно бідна і ще гірша за тогорічну(крім учаті деяких музичних гуртів). Ну тоді ще можна було пробачити для першого разу, а тепер???... Багато потенційних гостей просто відмовились відвідати фестиваль по цій причині.

Мне кажется, ну вот отчего-то кажется, что говорить о том, что программа бедна можно только после того как сделаешь что-то побогаче.
Для сравнения вон там чуть позже на день города будет Шингур со своей "программой"..
Вот там де будет "богато"...
Программа, IMHO отличная.

Та ще скоро вибори, і я ні трохи не здивуюсь якщо стадіон перетвориться на деякий час на агіт площадку народної самооборони.(добре якщо я помиляюсь)

Люди, не лицемерьте, ага ?
У нас по центру от этих агитаторов прохода нет, они уже твари по вечерам стали по квартирам ходить.
Агитируют все и за всех.
И при всем этом вас напрягает _тематическое_ политически покрашенное шоу ?
Не.смешите.мои.тапки.
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Сашко Корнієнко

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
    • http://rep-ua.com
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #113 : Августа 09, 2007, 20:35:37 »
сатиричні пародії "Свобода сліва" та "6 копійок" на те і пародії, щоби пародіювати політику. так що агітації не буде - буде стьоб. і на наших і на ненаших. особливого політичного відтінку наш фестиваль не матиме. наша політика - це смішно само по собі

щодо експлуатації  образу Нестора Івановича. не буду вступати у полеміку щодо самого образу, адже навіть за тією інформацією, яка доступна широкому загалу, очевидно можна зрозуміти, що Махно був фігурою контраверсійною.
власне, моя особиста думка, і її розділяє багато людей у нашому колективі, що такі образи необхідно популяризувати. краще Махно, ніж Че Гевара. бо українець. і Махно, до речі. ще досі не бренд. а ми його робимо брендом. і зробимо.

на рахунок закидів пана Free thinker коментувати нічого не збираюсь - вони цілком зрозумілі. зрозуміла мені і природа ненависті цього пана до нас. судити не буду. час розсудить.

і останнє. абстрагуючись від фестивалю, хочу відмітити, що проблеми України саме у такому відношенні. можна сидіти, перепродавати комп*ютери, на дозвіллі будувати сумнівні афери і поливати брудом інших, а можна піти і щось зробити.
зробіть краще фестиваль.
вкладіть більше грошей.
привезіть у Гуляйполе більше людей.
а потім критикуйте. більшу славу, ніж наш фест, Гуляйполю приніс тільки Махно. подумайте про це, якщо ви дійсно патріот свого Гуляйполя.
Гуляйполе - справжня столиця України!

Piligrim

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 14
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #114 : Августа 09, 2007, 20:55:15 »
сатиричні пародії "Свобода сліва" та "6 копійок" на те і пародії, щоби пародіювати політику. так що агітації не буде - буде стьоб. і на наших і на ненаших. особливого політичного відтінку наш фестиваль не матиме. наша політика - це смішно само по собі

щодо експлуатації  образу Нестора Івановича. не буду вступати у полеміку щодо самого образу, адже навіть за тією інформацією, яка доступна широкому загалу, очевидно можна зрозуміти, що Махно був фігурою контраверсійною.
власне, моя особиста думка, і її розділяє багато людей у нашому колективі, що такі образи необхідно популяризувати. краще Махно, ніж Че Гевара. бо українець. і Махно, до речі. ще досі не бренд. а ми його робимо брендом. і зробимо.

на рахунок закидів пана Free thinker коментувати нічого не збираюсь - вони цілком зрозумілі. зрозуміла мені і природа ненависті цього пана до нас. судити не буду. час розсудить.

і останнє. абстрагуючись від фестивалю, хочу відмітити, що проблеми України саме у такому відношенні. можна сидіти, перепродавати комп*ютери, на дозвіллі будувати сумнівні афери і поливати брудом інших, а можна піти і щось зробити.
зробіть краще фестиваль.
вкладіть більше грошей.
привезіть у Гуляйполе більше людей.
а потім критикуйте. більшу славу, ніж наш фест, Гуляйполю приніс тільки Махно. подумайте про це, якщо ви дійсно патріот свого Гуляйполя.
я. той товариш якого розхвалює *патріот*.Більшість гостей, наприклад з Россії відмовилися відвідати цей фестиваль не тільки із за бідної програми фестивалю, а також після тогорічних яскравих проявів націоналізму. Щось маєш заперечити? А туристи приносять більше користі бюджету міста чим ваші націоналістичні авантюри...Чому я так думаю. Яку цінність припустимо несуть твори ваших літераторів для молодого покоління які ви хочете передати в бібліотеку?
Тихо миші, кіт на криші

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #115 : Августа 09, 2007, 20:58:00 »
і останнє. абстрагуючись від фестивалю, хочу відмітити, що проблеми України саме у такому відношенні. можна сидіти, перепродавати комп*ютери, на дозвіллі будувати сумнівні афери і поливати брудом інших, а можна піти і щось зробити.

Уважаемый, а вам не кажется, что вы несколько перегибаете переходя на личности и строя свои умозаключения о деятельности других людей из сообщений в форуме? Мы конечно делаем скидку на то, что вы великий и сделали нам ФЕСТИВАЛЬ, но давайте эти красивые издевки (они реально красивые, сам так писать не умею и очень страдаю от этого :) вы оставите где-то там...


«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #116 : Августа 09, 2007, 21:00:50 »
я. той товариш якого розхвалює *патріот*.Більшість гостей, наприклад з Россії відмовилися відвідати цей фестиваль не тільки із за бідної програми фестивалю, а також після тогорічних яскравих проявів націоналізму. Щось маєш заперечити? А туристи приносять більше користі бюджету міста чим ваші націоналістичні авантюри...Чому я так думаю. Яку цінність припустимо несуть твори ваших літераторів для молодого покоління які ви хочете передати в бібліотеку?

Слушай, у меня тут гостей из России --- селить некуда. Может возьмешь немного ?
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Сашко Корнієнко

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
    • http://rep-ua.com
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #117 : Августа 09, 2007, 21:05:36 »
я. той товариш якого розхвалює *патріот*.Більшість гостей, наприклад з Россії відмовилися відвідати цей фестиваль не тільки із за бідної програми фестивалю, а також після тогорічних яскравих проявів націоналізму. Щось маєш заперечити? А туристи приносять більше користі бюджету міста чим ваші націоналістичні авантюри...Чому я так думаю. Яку цінність припустимо несуть твори ваших літераторів для молодого покоління які ви хочете передати в бібліотеку?


націоналізм -  справа особисто кожного. ми не можемо нікому заборонити бути націоналістом, так само не можем обмежити доступ національно налаштованих людей на фестиваль. що ми можем зробити і що робим - це посилюємо порядок і охорону. цього року будуть проффесійні приватні охоронці, які будуть у тому числі і слідкувати за тим, щоби не було бійок і заворушок на цьому грунті.

книжки, які принесуть літератори у бібліотеку будуть різні. і Шевченко, і Андрухович. останній, разом із Жаданом і кількома іншими авторами вже у шкільній програмі, до речі
Гуляйполе - справжня столиця України!

Сашко Корнієнко

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
    • http://rep-ua.com
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #118 : Августа 09, 2007, 21:09:55 »

Уважаемый, а вам не кажется, что вы несколько перегибаете переходя на личности и строя свои умозаключения о деятельности других людей из сообщений в форуме? Мы конечно делаем скидку на то, что вы великий и сделали нам ФЕСТИВАЛЬ, но давайте эти красивые издевки (они реально красивые, сам так писать не умею и очень страдаю от этого :) вы оставите где-то там...


Боже, ну що ж Ви так все відразу гостро сприймаєте? розслабтесь :) 

а страждати від того, що не вмієте так писати не треба. ви вмієте багато чого іншого. такі портали як у вас є далеко не у всіх райцентрів України
Гуляйполе - справжня столиця України!

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #119 : Августа 09, 2007, 21:13:07 »
Так. Все. Я эту кашу заварил я ее и заканчиваю.

Приношу свои извинения ОБ и ГГ. Все, что сказал, не со зла.
Тема "бодиарта" закрыта. Все сообщения на эту тему после этого будут удалены.

НА ЭТОМ ФОРУМЕ ТЕМА ЗАКРЫТА!
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»