Автор Тема: Фестиваль в Гуляйполе 2007  (Прочитано 175853 раз)

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #120 : Августа 09, 2007, 21:17:02 »
Хлопці давайте вип"єм пива!!!!!!!
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Piligrim

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 14
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #121 : Августа 09, 2007, 21:22:49 »
Хлопці давайте вип"єм пива!!!!!!!
а печінка витримає?

Пользователь Piligrim получает режим read-only на 10 дней.
Попрошу взять себя в руки и подождать эти 10 дней.
При попытках писать альтернативными методами или любых попытках технического противодействия бан будет вечным вплоть до удаления пользователя и всех его сообщений с форума.
Тихо миші, кіт на криші

Сашко Корнієнко

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Карма: +0/-0
    • Просмотр профиля
    • http://rep-ua.com
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #122 : Августа 09, 2007, 21:23:21 »
да! оця ідея мені більше подобається! у привезу фірмового ляща з тещиної дачі з-під Каніва - так як там, більше ніде не солять :)
Гуляйполе - справжня столиця України!

Slipa

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 18
  • Карма: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #123 : Августа 10, 2007, 10:20:14 »
Free thinker`у.
Я часто відвідую Гуляйпільський портал і пам`ятаю, як торік пан  Free thinker був дуже задоволений фактом проведення фесту в Гуляйполі і викладав велику кількість своїх знімків з цього дійства. А тепер його відношення до фесту радикально змінилось - мабуть тут щось особисте, і він у всіх своїх постах вихлюпує негатив. Я думаю одного разу засвідчити свою позицію достатньо.
Про фест взагалі.
Вважаю, що факт проведення фесту для міста є надзвичайно позитивним. Принаймі два дні місто живе насиченим подіями життям. Дехто на цьому заробляє, дехто - піариться, але це користь для міста! От аби ще знайшлись люди, які оживили б економіку Гуляйполя - щоб воно повільно не помирало.
Цієї неділі якось зненацька натрапив на каналі "Запоріжжя" на програму за участі Григорія Лютого. Знаючи його досить негативне ставлення до минулорічного фесту я, поміж різної сказаної ним патетики, почув що фест має бути щорічним, традиційним, але організатори повинні зважати на думку гуляйпільчан. Майже згоден з усім ним сказаним. Людина реально розуміє користь фесту для міста.
Про програму фесту.
Пан Karimovru найоб`єктивніше висловився з цього приводу:
Цитировать
Мне кажется, ну вот отчего-то кажется, что говорить о том, что программа бедна можно только после того как сделаешь что-то побогаче.
Хотілося би звичайно дечого, але це хотілося ;). Зрештою всі хто свідомо відвідує фест приходять туди ще й по спілкування.
Щодо проявів націоналізму.
На побутовому рівні вони були такими, що на них можна не зважати - люди між собою самі порозуміються. А от зі сцени можна було б і не завідчувати свою нелюбов до москалів, бо це виглядало як позиціонування заходу як антиросійського. Це моя власна думка, хоч я не є великим прихильником всього, що пов`язано з Росією, але толерантність тут не завадила б. Тим більше, що захід проводиться під знаменами Махна.
От. Вибачайте за велику кількість літер :).

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #124 : Августа 10, 2007, 12:34:06 »
Сообщения на тему бодиарта удаляются.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #125 : Августа 10, 2007, 12:38:58 »

Пан Karimovru найоб`єктивніше висловився з цього приводу:
Цитировать
Мне кажется, ну вот отчего-то кажется, что говорить о том, что программа бедна можно только после того как сделаешь что-то побогаче.

для прикладу -  якщо я іду в кіно і кажу що фільм поганий мені треба стати режисером і зняти кращий фільм.. цікава думка

gulaypole.info

Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #125 : Августа 10, 2007, 12:38:58 »


Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #126 : Августа 10, 2007, 12:49:37 »
Free thinker`у.
Я часто відвідую Гуляйпільський портал і пам`ятаю, як торік пан  Free thinker був дуже задоволений фактом проведення фесту в Гуляйполі і викладав велику кількість своїх знімків з цього дійства. А тепер його відношення до фесту радикально змінилось - мабуть тут щось особисте, і він у всіх своїх постах вихлюпує негатив. Я думаю одного разу засвідчити свою позицію достатньо.
Про фест взагалі.
Вважаю, що факт проведення фесту для міста є надзвичайно позитивним. Принаймі два дні місто живе насиченим подіями життям. Дехто на цьому заробляє, дехто - піариться, але це користь для міста! От аби ще знайшлись люди, які оживили б економіку Гуляйполя - щоб воно повільно не помирало.
Цієї неділі якось зненацька натрапив на каналі "Запоріжжя" на програму за участі Григорія Лютого. Знаючи його досить негативне ставлення до минулорічного фесту я, поміж різної сказаної ним патетики, почув що фест має бути щорічним, традиційним, але організатори повинні зважати на думку гуляйпільчан. Майже згоден з усім ним сказаним. Людина реально розуміє користь фесту для міста.
Про програму фесту.
Пан Karimovru найоб`єктивніше висловився з цього приводу:
Цитировать
Мне кажется, ну вот отчего-то кажется, что говорить о том, что программа бедна можно только после того как сделаешь что-то побогаче.
Хотілося би звичайно дечого, але це хотілося ;). Зрештою всі хто свідомо відвідує фест приходять туди ще й по спілкування.
Щодо проявів націоналізму.
На побутовому рівні вони були такими, що на них можна не зважати - люди між собою самі порозуміються. А от зі сцени можна було б і не завідчувати свою нелюбов до москалів, бо це виглядало як позиціонування заходу як антиросійського. Це моя власна думка, хоч я не є великим прихильником всього, що пов`язано з Росією, але толерантність тут не завадила б. Тим більше, що захід проводиться під знаменами Махна.
От. Вибачайте за велику кількість літер :).
Пояснюю для тих хто досі не зрозумів чому помінялося моє  і не тільки відношеня до цього так би мовити фестивалю. Да, я був захоплений ним і тому закривав очі на деякі неприємні всім моменти. Я підчеркую НАЦІОНАЛІЗМ, Матюки та голі цицьки. і тому наша організація запропонувала ОБ внести деякі зміни та доповнення які касалися б безпосередньо діяльності Н.І Махна. Але все в програмі як у тому році якщо не гірше. ДОКАЖІТЬ мені якщо я не правий тільки не своїми ємоціями. До речі що знову тут буде робити майстер матюків Подеревянський?

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #127 : Августа 10, 2007, 13:06:28 »
Национали́зм (фр. nationalisme) — идеология и политика, базовым принципом которых является тезис о высшей ценности нации, её первичности в государствообразующем процессе. Отличается многообразием течений, некоторые из которых находятся в противоречии друг с другом. В силу националистической окраски многих современных радикальных движений, ряд течений национализма ассоциируется с этнической, культурной и религиозной нетерпимостью.

Принципы

Основными утверждениями национализма являются тезисы о первичности нации в государствообразующем процессе и о суверенном праве каждой нации на самоопределение. Считая нацию высшей ценностью, национализм стремится к объединению национального самосознания для практической защиты условий жизни нации, её территории проживания, экономических и духовных ценностей. При этом он проповедует не вражду и ненависть к представителям иных наций и народов, но скорее политическую независимость и работу на благо собственного народа. Последнее относится прежде всего к государственной власти. Связанными с этой концепцией являются такие понятия, как «национальные ценности», «национальные интересы», «национальная безопасность», «национальная независимость», «национальное самосознание» и др. Следует отметить, что национальное чувство имеет много общего с патриотизмом, однако патриотизм делает больший акцент на преданности родине как территориальному образованию и не является идеологией.


Я в общем и не против такого национализма...
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #128 : Августа 10, 2007, 13:08:55 »
Пояснюю для тих хто досі не зрозумів чому помінялося моє  і не тільки відношеня до цього так би мовити фестивалю. Да, я був захоплений ним і тому закривав очі на деякі неприємні всім моменти. Я підчеркую НАЦІОНАЛІЗМ, Матюки та голі цицьки. і тому наша організація запропонувала ОБ внести деякі зміни та доповнення які касалися б безпосередньо діяльності Н.І Махна. Але все в програмі як у тому році якщо не гірше. ДОКАЖІТЬ мені якщо я не правий тільки не своїми ємоціями. До речі що знову тут буде робити майстер матюків Подеревянський?

andy

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2 245
  • Карма: +1/-5001
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #129 : Августа 10, 2007, 13:15:22 »
Хлопці давайте вип"єм пива!!!!!!!

Сереж, с тобой хоть цистерну =)
«Понял, что намазываю масло на хлеб очень уж по-бандеровски. А манера накладывать салат - вообще экстремистская. Теперь боюсь заваривать чай.»

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #130 : Августа 10, 2007, 13:21:07 »
Хлопці давайте вип"єм пива!!!!!!!

Сереж, с тобой хоть цистерну =)

Я очень беспокоюсь о том, чтобы вы не получили алкогольного отравления, поэтому прошу взять меня с собой, помочь расделаться с пывом :)
И один в поле воин, если он знает, что он один.

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #131 : Августа 10, 2007, 13:25:02 »
Кстати, просмотрев ныне существующий УК я заметил, что матюки уже к разряду хулиганства не пришьешь, как раньше. Так что матюкание в общественном месте уже и не правонарушение :(


Это просто информативное сообщение, меня не радует Подерев"янський и любые связанние или ассоциирующиеся с ним проявления. И лично я против матюков в общественном месте. Но не против бодиарта :) По телеку и не такое видим.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Slipa

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 18
  • Карма: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #132 : Августа 10, 2007, 13:41:03 »
Я думаю, що ви, Free thinker, трошки, так би мовити, говорите неправду про причини зміни вашої думки про фестиваль. Але це ваше право. Щодо бодіарту і віршованих матюків, або віршів з матюками. Якщо бачити в цьому дійсно лише голі цицькі й матюки то так воно і є, а якщо вбачати в цьму якийсь інший зміст - то це вже інша справа. В даному випадку кожен вирішує для себе сам. Єдине, можливо - обмежити доступ дітей і літніх людей, а також неадекватних до цих подій. І ще, напрямок андеграунд тому й називається так бо намагається знайти щось нове, не традиційне, своєрідний експеримент. І саме в цьому фест найбільше рідниться з постаттю Махна.

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #133 : Августа 10, 2007, 13:51:19 »
Щодо бодіарту і віршованих матюків, або віршів з матюками. Якщо бачити в цьому дійсно лише голі цицькі й матюки то так воно і є, а якщо вбачати в цьму якийсь інший зміст - то це вже інша справа. В даному випадку кожен вирішує для себе сам. Єдине, можливо - обмежити доступ дітей і літніх людей, а також неадекватних до цих подій.



В принципе это ИМХО наиболее приемлимый вариант.
Только сделать плакат с БОЛЬШИМИ буквами

Внимание! Ненормативная лексика!
Содержание этой страницы или секции может показаться некоторым читателям непристойным или оскорбительным.


(с) Википедия
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Ксенія Омельченко

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 13
  • Карма: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Фестиваль в Гуляйполе 2007
« Ответ #134 : Августа 10, 2007, 14:11:47 »
Free thinker Я вже писала неоднаразово. Ви Free thinker  можете тут говорити все що Вам заманеться, про Вас я вже давно склала свою особисту думку, не буду її тут висловлювати. Це особисте і думаю Вам би це дуже не сподобалось, до Вашого рівня я не збираюсь спускатись. Якщо Вам так все не подобається, то зробіть нам ласку, не приходьте на фестиваль, проявіть свою позицію не тільки на словах, а і на ділі:) Якщо так і триватиме далі, то існує такий статус як "persona non grata".

Справка


Нагадаю всім, що після проведення фестивалю "День Незалежності з Махном" - 2006, до Києва до Ксенії Омельченко та Олеся Донія приїхали Free thinker та його товариш, якщо не помиляюсь Віктор, із пропозиціями щодо фестивалю. Мова йшла про те, що якщо ми їм надамо офіційне представництво від "Останньої Барикади", то вони знайдуть якісь величезні гроші на проведення фестивалю, також згадувались якісь друзі в банках з мільйонами. Наша відповідь була дослівно такою: "Поки не буде домовленностей з владою та офіційного дозволу ніякі представництва від нас не будуть надані, через те що нам потім відповідати за якись кошти взяті від нашого імені, але ми не проти допомоги  по організації на місті. Це їх явно не влаштувало, тобто хотіли нами прикриватись, для своїх фінансових афер.


За кожне слово тут я відповідаю.

Free thinker і якщо Ви таки прийдете на фестиваль (в чому я майже не сумніваюсь) то я б хотіла подивитись скільки совісті у Вас вистачить, щоб мені подивитись в очі.