Пологи > Новости региона

На Запоріжжі підірвався хлопець, який ремонтував велосипед.

(1/1)

rescuer:
На Запоріжжі підірвався хлопець, який ремонтував велосипед за допомогою крупнокаліберного набою21 липня о 10:15 до чергової частини Пологівського райвідділу ГУ МНС України в Запорізькій області надійшло повідомлення від чергового міліції про те, що до Пологівської центральної районної лікарні госпіталізовано 18-річного мешканця с. Семенівка з діагнозом травматична ампутація 3-х пальців лівої кісті, проникаючі поранення брюшної порожнини, багаточисельні осколочні поранення голови, тулуба, верхніх та нижніх кінцівок.
    Травми були отримані в результаті вибуху в руках потерпілого невідомого предмету, на присадибній ділянці по місцю мешкання.
    На місце пригоди виїхала оперативна група Пологівського райвідділу МНС, співробітники міліції та прокуратури району, а також працівники науково-дослідного експертно-криміналістичного центру м. Запоріжжя.
    В ході слідства з’ясовано, що перебуваючи, вдома на своєму подвір’ї по вул. Жовтневій в с. Семенівка, при проведенні робіт по ремонту велосипеда 18-річний хлопець використав в якості надставки для вибиття підшипнику вибухонебезпечний предмет. В результаті удару по ньому молотком стався вибух.    За фрагментами та осколками, знайденими на місці вибуху, встановлено, що вибухонебезпечним предметом орієнтовно був крупнокаліберний патрон калібру 22 мм німецького виробництва, що містив в собі вибухівку.
    Потерпілий перебуває в реанімації Пологівської ЦРЛ. Стан його здоров'я медики характеризують, як стабільний середньої тяжкості.

Freeman:
Да уж есть уникумы в наших селеньях. У парня явно проблемы с головой. Не думаю, что его патрон не был на патрон похож.

Навигация

[0] Главная страница сообщений

Перейти к полной версии