Гуляйполе > Общая болталка

Допомога солдатам від гуляйпільців доставленна !

(1/1)

ПАТРІОТ:
    Сьогодні вщент заповнений мікроавтобус  цигарками, консервами, носки, чай, мед, печиво, пиріжки , хліб та інше. Доїхав до прикордонників та десантників, які знаходяться  в с. Чонгар. Швидко знайшли командира, познайомилися, з десяток солдатів з автоматами та снайперками обступили машину, розговорилися, розповіли їм, що ми із Гуляйполя!)  привезли їм гуманітарну допомогу.
    Віддали частину зібранних речей. Хлопці дуже задоволені ! Щиро дякують всім небайдужим, щиро радіють шоколаду, цукеркам ) упаковку х/б рукавиць розібрали митьтєво і пожалілися, що мало, кажуть вимушені багато працювати, руки горять...  А в повітрі висить важке повітря ВІЙНИ.... На питання чи буде стрилянина, майже одноголосно говорять, що напевно буде... Показують де засіли путінські снайпери, взагалі ситуація дуже напружена, сплять по дві-три години. Вночі навколо частини стоять розтяжкки, на всяк випадок. Зізнаються , що в разі чого вони смертники....
     Але попри всі негаразди та побутові проблеми у хлопців настрій  бойовий! Зробили кілька фото  назгадку
   Пожали мужні руки солдат і на їхнє прохання поїхали на Арабатську стрілку, туди де кілька днів назад оккупанти захопили газоперекачувальну станцію. Командир по телефону повідомив там своїх, щоб нас пропустили, виявилося, що це було зроблено невипадково..
    Але все одно зустріли нас не дуже люб"язно. І на це були причини. Ситуація там дуже напружена, солдати сприймають гостей як потенційних ворогів. Тримають кругову оборону, окупанти на Мі24 постійно порушують кордон та роблять майже над головами хлопців прольоти над їх позиціями, при цьому льотчики показують жестами, що будуть відрізати хлопцям голови! ...
     От такі "брати" у нас!!! І хто цікаво після цього фашисти!?
 Все що залишилося в машині вигрузили. Поки носили коробки та розмовляли, солдати стали трохи не такі похмурі та суворі. Почали дякувати людям які передали їм все привезене,  командир почав розмовляти показав нам де засіли окупанти, поділився своїми проблемами та потребами (окрема тема про яку просто не хочеться писати) .... Та розмова закінчилася миттьєво, краєм ока побачив, як солдати розбігаються по окопах. Нам негайно наказали  покинути передову, бойова тривога!
    По дорозі додому, по телефону дізналися, що хлопці відбили 200 метрів Української землі. Слава Героям! Слава Україні!
 
   

ПАТРІОТ:
Фото

ПАТРІОТ:
фото

Навигация

[0] Главная страница сообщений

Перейти к полной версии