Автор Тема: Пдтримаємо проведення фестиваля "ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ З МАХНОМ" 2007.  (Прочитано 48118 раз)

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
Так склалося, що всі питання, які стосуються нашого з вами життя, що нам робити, яку музику слухати, що можна, що не можна дивитися по ТВ навіть з яким вмістом сої в ковбасі нам споживати вирішують чиновники. Але на привеликий жаль ці чиновники не є взірцем правильної поведінки.
   Нам стало відомо, що питання проведення фестивалю в Гуляйполі залежить від чиновників в Запоріжжі обаластній Державній Адміністрації. А конкретно від Фролова Миколи Олександровича заступника Червоненка. В четверг 16-00 під час прямої лінії нам вдалося поспілкуватися з Фроловим який висловив своє негативне ставлення до фестиваля посилаючись на якісь три листи, звернення до ноьго в яких начебто учителя та якісь люди просять заборонити проведення фестивалю В Гуляйполі. Після тривалої розмови нам вдалося досягти деяких компромісів.
   Ми також спілкувалися з організаторами фестивалю. Програма фестивалю планується бути дуже цікава і насичена. Плануються виступи відомих співаків, поетів та театрів. Була розмова і про зміну формату, щодо нецензурної лексики. Виходячи з обставин які склалися.
   Звертаюся від себе особисто та членів "Гуляйпільської Громади" до всіх Гуляйпільців та гостей фестиваля, одним словом до тих хто хоче підримати проведення фестиваля в
Гуляй-Полі. Напишіть будь-ласка листи в м. Запоріжжя. Адреса;   Заступнику голови облдержадміністрації Фролову Миколі Олександровичу, Проспект Леніна,  Обласна Державна Адміністрація м. Запоріжжя індекс; 69107
  прохання бути активними бо від Вас залежить доля фестиваля. Листи повинні бути лаконічні та з зворотньою адресою тобто не анонімні. "Гуляйпільська Громада" токого листа вже написала.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
.....Був дзвінок і з Гуляйполя. Цікавились, чи буде цього літа фестиваль у їхньому місті, присвячений Нестору Махно, подібний торішньому. «Подібного не буде, - відповів Микола Фролов. – Такого вульгарного видовища ми більше не допустимо». Тоді на адресу обласної виконавчої влади і зокрема управління культури і туризму буквально посипались листи із запитаннями, «хто допустив таке, чому відкрито лунає лайка, брутальні слова ?» .....

http://www.zoda.gov.ua/ua/mainnews/n200706152298.html

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Пдтримаємо проведення фестиваля "ДЕНЬ Н
« Ответ #2 : Июня 16, 2007, 11:51:31 »
 Прочитал, аж прослезился :cray:
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
   Треба звернутися з пропозицією до організаторів. Організувати в спортивному комплесі для тих кому не подобається, альтернативний фестиваль, наприклад; турнір із шахів.
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Patriot

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 699
  • Карма: +23/-2
  • Сприймай життя яке воно є, і не пливи за течією
    • Просмотр профиля
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ.
Стаття 5.
Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Це так для роздумів, хто є хто?
Минулого вже небуде, а майбутнє може  неприйти.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.


В другом бы случае просто посмеялся, но этот бред на меня чего то тоску навеял.....или я не допер юмора...

gulaypole.info



Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
   Треба звернутися з пропозицією до організаторів. Організувати в спортивному комплесі для тих кому не подобається, альтернативний фестиваль, наприклад; турнір із шахів.
не вийде, бо фестиваль матюків робити легше, тим паче в провінції. Бо на думку організаторів, це якраз те чого не хватає нашим людям. І привязувати цю бардель до імені Махна це просто свинство. Називайте той фест наприклад "День Незалежності з Буратіном" і не буде ніяких питань. Тим паче Махно НІКОЛИ не воював за незалежність України. Його питання державності взагалі не цікавило.

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Пдтримаємо проведення фестиваля "ДЕНЬ Н
« Ответ #7 : Июня 18, 2007, 08:43:41 »

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.


В другом бы случае просто посмеялся, но этот бред на меня чего то тоску навеял.....или я не допер юмора...

Ну хоть не скрываете своё невежество. Почитайте ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" и поймете, что Patriot прав.

А насчет ненормативной лексиси и т.д. то может поднять вопрос о том, чтобы забанить все телеканалы, транслирующие худ.фильмы типа 9 рота (там тоже матюков немало) сериалы русского производства и т.д.,?

З.Ы. Не так давно, вы мне советовали овечать за себя, а не за всех, когда я написал "раздутый фестиваль". Так может и вы не будете пытаться решать за всех. Все таки большинство все таки ЗА фестиваль. Тем более если организаторы пересмотрят раздел ненормативки и бодиарта. Я видел предварительный план проведения фестиваля. На этот год он весьма неплох.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.


В другом бы случае просто посмеялся, но этот бред на меня чего то тоску навеял.....или я не допер юмора...

Ну хоть не скрываете своё невежество. Почитайте ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" и поймете, что Patriot прав.

Сам ты невежа. Ты хоть сам веришь что у нас народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Или ты в подвале сидишь и не ориентируешься в реалиях.

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Пдтримаємо проведення фестиваля "ДЕНЬ Н
« Ответ #9 : Июня 18, 2007, 09:16:09 »
Цитата: Free thinker link=topic=385.msg6884#msg6884

Сам ты невежа.

Спасибо, я займусь самоподготовкой.


Цитата: Free thinker link=topic=385.msg6884#msg6884
Ты хоть сам веришь .....

Речь не о том во что я верю  или не верю, а в том, что юридически Patriot прав.  А ваши отзывы основаны на эмоциях.
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.


В другом бы случае просто посмеялся, но этот бред на меня чего то тоску навеял.....или я не допер юмора...


А насчет ненормативной лексиси и т.д. то может поднять вопрос о том, чтобы забанить все телеканалы, транслирующие худ.фильмы типа 9 рота (там тоже матюков немало) сериалы русского производства и т.д.,?

Если тебя так заводит не нормативная лексика и ты так рьяно ее защищаешь то отвечу в предпочитаемом тобою стиле

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Пдтримаємо проведення фестиваля "ДЕНЬ Н
« Ответ #11 : Июня 18, 2007, 09:30:28 »
Что, задело? :)

З.Ы. вы конечно мастер уводить разговор в русло, выгодное вам, но на меня вряд ли подействует. Так что на этом   :flood:
И один в поле воин, если он знает, что он один.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.


В другом бы случае просто посмеялся, но этот бред на меня чего то тоску навеял.....или я не допер юмора...


А насчет ненормативной лексиси и т.д. то может поднять вопрос о том, чтобы забанить все телеканалы, транслирующие худ.фильмы типа 9 рота (там тоже матюков немало) сериалы русского производства и т.д.,?

Цитата: Free thinker link=topic=385.msg6884#msg6884

Сам ты невежа.

Спасибо, я займусь самоподготовкой.


Цитата: Free thinker link=topic=385.msg6884#msg6884
Ты хоть сам веришь .....

Речь не о том во что я верю  или не верю, а в том, что юридически Patriot прав.  А ваши отзывы основаны на эмоциях.
у тебя позиция - моя хата скраю, я ниче нэ знаю .Тут и так все видно на пртяжении всей истории независимой украины кто реально управляет государством.

Free thinker

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 295
  • Карма: +6/-15
    • Просмотр профиля
Что, задело? :)
с чего бы??
не навижу пропаганду ненормативной лексики. ЕЕ и так полно в нашей жизни

rabbit

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1 731
  • Карма: +36/-3
    • Просмотр профиля
Re: Пдтримаємо проведення фестиваля "ДЕНЬ Н
« Ответ #14 : Июня 18, 2007, 09:37:29 »
не навижу пропаганду ненормативной лексики. ЕЕ и так полно в нашей жизни

Вы это очень хорошо подтвердили картинкой c "приписанным" мне лекарством
 :oops:
И один в поле воин, если он знает, что он один.